فرانچایز Kingsman صاحب یک ادامه، فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی، ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ و سریال هشت قسمتی ﻣﯽﺷﻮﺩ

دنیای کینگزمن (Kingsman) در حال بزرگ تر شدن است، چون این فرانچایز قرار است صاحب یک ادامه، یک فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی، مجموعه تلویزیونی و همچنین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ شود. فیلم Kingsman: The Secret Service (ﮐﯿﻨﮕﺰﻣﻦ: ﺳﺮﻭﯾﺲ ﻣﺨﻔﯽ) محصول ۲۰۱۵ بر پایه رمانی گرافیکی نوشته مارک میلار ساخته شده بود، و داستان یک جوان پرمشکل به نام اگزی را روایت می کرد که برای فعالیت در یک سازمان جاسوسی فوق مخفی به نام کینگزمن آموزش می دید. در این فیلم شاهد حضور بازیگران سطح بالایی مثل ساموئل ال. جکسون و ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﻦ (شوالیه تاریکی) بودیم.
   

در قسمت دوم که Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) نام داشت، اگزی برای کار با سازمان Statesman به ایالات متحده رفت، و در حالی که فیلم مانند قسمت نخست خودش پرفروش بود، نقدهای دریافت شده توسط آن به یک پارچگی فیلم نخست نبودند. موفقیت های قسمت دوم باعث شد که فرانچایز Kingsman بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گیرد و فقط یک مدت کوتاه لازم بود تا قسمت سوم آن هم از راه برسد.

طرفداران Kingsman خوشحال می شوند که بشوند نه تنها سومین فیلم در راه است، بلکه فرانچایز قرار است خیلی بیشتر مورد کاوش قرار گیرد. متیو وان، کارگردان فیلم هنگام مصاحبه با مجله Empire تایید کرد که قسمت سوم Kingsman قطعا ساخته می شود و فرجام رابطه هری هارت و اگزی خواهد بود، همچنین ساخت عنوان ﭘﯿﺶدرآمدی با عنوان Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ) هم تایید شد که نگاهی به سازمان کینگزمن طی سال های ۱۹۰۰ خواهد داشت. این کارگردان تایید کرد که هر دو فیلم پشت به پشت هم جلوی دوربین خواهند رفت.
 

همچنین بخوانید: اولین تریلر Halloween 2018 منتشر شد

کینگزمن 3

در کنار این دو عنوان، ما همچنین شاهد ساخت یک سریال هشت ساعته از Kingsman خواهیم بود، در حال حاضر هیچ توضیح دقیقی در مورد سریال و داستان آن داده نشده است. در این میان، یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ هم ساخته می شود که کاوشی در سازمان ﺍﺳﺘﯿﺘﺰﻣﻦ خواهد داشت. ﻫﺎﻟﯽ ﺑﺮﯼ، ﺟﻒ ﺑﺮﯾﺠﺰ و ﭼﻨﯿﻨﮓ ﺗﯿﺘﻮﻡ در قسمت دوم Kingsman به ایفای نقش اعضای اصلی این سازمان آمریکایی پرداختند، اما هنوز معلوم نیست که برای ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ بازخواهند گشت یا نه.

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی فیلم Bad Times at the El Royale

با این حساب، اکنون چهار پروژه از فرانچایز Kingsman در حال توسعه است، پس استودیو به موفقیت این عناوین ایمان دارد که شروع به توسعه آنها کرده است. بنابراین، طی ماه های آینده خبرهای مختلفی از پروژه های کینگزمن خواهیم شنید…

منبع: Empire

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.