شایعه: وارنر بروس ستاره Game of Thrones را برای نقش بتمن در نظر گرفته است!

با توجه به اینکه برنامه دقیقی برای تولید و اکران فیلم سینمایی The Batman ریخته نشده، این روزها شایعه های زیادی پیرامون این فیلم انفرادی پرواز می کنند و هر کس یک چیز متفاوت درباره آن می گوید؛ اما یک شایعه تازه منتشر شده ادعـا می کند کیت هرینگتون ستاره سریال پرطرفدار Game of Thrones (بازی تاج و تخت) ممکن است نفر بعدی باشد که لباس بتمن را بر تن می کنـد.

اکنون مدتهاست که مدام می شنویم بن افلک قصد دارد برای همیشه از ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) کمپانی Warner Bros خارج شود، و فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز هم نقطه خروج او از این فرانچایز است. در این میان نام بازیگرانی به میان آمده که شایعه ها ادعا کرده اند می توانند جایگزین افلک شوند؛ جیک جیلنهال (چپ‌دست) و جک هیوستون (بن هور)، اما حالا یک نام جدید هم به لیست اضافه شده است.

همچنین بخوانید: کارگردان The Batman مت ریوز بلاخره یک توییت درباره بتمن زد!

طـبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی وبسایت Revenge of the Fans، گفته می شود که کمپانی Warner Bros یک موکاپ (پیکر نما) دیجیتال از آقـای هرینگتون در لباس بتمن خلق کرده است — یعنی وی را بعنوان یک بازیگر مناسب برای این نقش مهم در نظر دارند. حال ما نمی دانیم این گزارش تا چه اندازه قابل اعتماد است، حتی اگر آن را درست فرض کنیم باز هم نمی دانیم کمپانی چه برنامه ای برای فیلم انفرادی بتمن دارد. اما اگر شایعه جدید را کنار گزارش های قبلی، مبنی بر اینکه استودیو به دنبال یک بازیگر جوان برای نقش بروس وین است، قرار دهیم خیلی منطقی به نظر می رسد.

بخش جالب قضیه این است که این ستاره مشهور که در بریتانیا به دنیا آمده، سالها قبل اعتراف کرده بود خیلی دوست دارد در نقش بتمن بازی کند. ما او را برای ایفای نقش جان اسنو در مجموعه تلویزیونی عظیم Game Of Thrones می شناسیم، کار این سریال بعد از هشت فصل تا اواسط ۲۰۱۹ بطور کامل به پایان می رسد و سپس هرینگتون می تواند بر روی پروژه بزرگ بعدی خودش تمرکز کند، چرا این پروژه The Batman نباشد؟

همچنین بخوانید: فیلم Green Lantern Corps چیزی را بازآفرینی می کند که طرفداران ﺩﯼﺳﯽ می دانند

فیلم The Batman توسط مت ریوز (طلوع سیاره میمون‌ها) کارگردانی خواهد شد، اما هنوز صاحب تاریخ شروع تولید یا اکران نشده است. منتظر انتشتار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.