جنگ ستارگان: ستاره اصلی ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Knights Of The Old Republic ممکن است یک زن رنگین پوست باشد

پایان سال که از راه برسد، فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر) پا به گیشه می گذارد و به خط داستانی اسکای‌واکر پایان می دهد، بعد از این دیگر هیچکدام از فیلم هایی که Lucasfilm می سازد ارتباطی با خاندان اسکای‌واکر نخواهند داشت. با وجود اینکه نهمین فیلم Star Wars هنوز راهی گیشه نشده، لوکاس فیلم از همین حالا در فکر تولید فیلم های بعدی است. در این میان شایعه های مختلفی [در ارتباط با پروژه های در حال توسعه] وجود دارد، مثلا یکی از این شایعه ها ادعا دارد که قرار است شاهد تولید یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای Knights of the Old Republic (شوالیه‌های جمهوری قدیم) باشیم.

اگر به یاد داشته باشید، اوایل خرداد ماه بود که با انتشار یک گزارش فاش کردیم فیلم Star Wars: Knights Of The Old Republic در حال توسعه است، ولی این خبر هنوز توسط لوکاس فیلم تایید نشده و ما نیز همچنان منتظریم. طبق شنیده ها، خانم لیتا کلوگریدیس (Terminator: Genysis و Alita: Battle Angel) کسی است که برای نگارش فیلمنامه این اثر توسط استودیو استخدام شده. بجز این موارد، ما در حال حاضر اطلاعات بیشتری نداریم، ولی یکی از منابع ما جزئیات بیشتری را در رابطه با این پروژه فاش کرده، که فعلا حکم یک شایعه را دارد.

همچنین بخوانید | پوستر رسمی فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker منتشر شد

طبق ادعای این منبع، Lucasfilm قصد دارد یک زن رنگین پوست را بعنوان ستاره اصلی فرانچایز Knights of the Old Republic انتخاب کند. اینطور که گفته شده، برای آنها انتخاب بازیگرانی متنوع خیلی اهمیت دارد، از جمله یک زن رنگین پوست که در نقش اصلی فیلم ها ظاهر می شود. اینکه لوکاس یک زن را بعنوان شخصیت اصلی معرفی کند اصلا عجیب نیست، چون در فرانچایز جنگ ستارگان زن ها همیشه نقش مهم و پررنگی داشته اند، و در ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید هم که شخصیت اصلی مونث است. این سیاست تا این لحظه جواب داده و طرفداران هیچوقت بخاطر زن بودن شخصیت اصلی از فیلم ها انتقاد نکرده اند، چون تفاوتی ندارد؛ و رنگ پوست هم که واقعا مهم نیست.

Star wars 9

از آنجا که دیزنی هنوز بطور رسمی تایید نکرده فیلمی تحت عنوان Knights of the Old Republic ساخته خواهد شد یا نه، ما اطلاعات دقیقی در رابطه با این پروژه در حال توسعه نداریم. ولی شنیده ایم که دارث مالاک قرار است شخصیت شرور اصلی آن باشد، همچنین گفتـه شده که ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ KOTOR با الهام از فیلم های Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) ساخته خواهد شد، بجای اینکه از فیلم های قبلی Star Wars الهام بگیرند — تغییر می تواند یکی از شرط های موفقیت باشد. همانطور که خبر دارید، تایید شده که دیوید بنیاف و دی. بی. وایس خالقین سریال Game of Thrones مشغول کار بر روی یکی از پروژه های آینده Star Wars هستند، حال احتمال می رود که KOTOR همین پروژه باشد. ولی، ممکن است که لوکاس فیلم برای این تولید فیلم یک فیلمساز زن را استخدام کند، اشخاصی مثل پتی جنکینز (Wonder Woman) یا ایوا دوورنی (New Gods).

همچنین بخوانید | تریلر رسمی سریال The Mandalorian جنگ ستارگان از راه رسید؛

داستان Knights of the Old Republic به حدود ۴۰۰۰ سال قبل از شکل گیری امپراتوری کهکشان (Galactic Empire) مربوط می شود، جایی که دارث مالاک (Darth Malak)، یکی از اربابان سیت، یک ناوگان جنگی سیت را علیه جمهوری به حرکت درآورده است. اینطور که منابع نزدیک به پروژه ادعا کرده اند، خانم کلوگریدیس در آستانه به پایان رساندن اولین فیلم‌نامه‌ از چیزی که می تواند یک مجموعه سه فیلمی جدید برای Star Wars باشد است.

ظاهرا Lucasfilm اکنون مشغول کار بر روی سه فرانچایز کاملا متفاوت است؛ یکی توسط خالقین GOT ساخته می شود، یکی توسط ریان جانسون (کارگردان The Last Jedi) در حال توسعه است و دیگری هم فیلمنامه آن توسط خانم کلوگریدیس نوشته شده. پس، منتطر انتشار اطلاعات بیشتر از پروژه های جدید Star Wars باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.