فصل دوم Krypton: اولین نگاه به لوبو & توصیف شخصیت

شبـکه Syfy اولین تصویر از شخصیت لوبو (با نقش آفرینی Emmett J. Scanlan) در سریال Krypton را منتشر کرد. اگر به یاد داشته باشید طی همایش کامیک-کان سن دیگو امسال (SDCC 2018) بود که تایید شد قرار است در دومین فصل از سریال ﭘﯿﺶدرآمد سوپرمن شاهد حضور این مزدور مشهور باشیم. حال لوبو یکی دیگر از شرورهای معروف DC است که به سریال Krypton می پیوندد؛ انتظار داریم که او شرور اصلی فصل دوم این سریال تماشایی باشد.
 

سریال Krypton توسط دیوید اس. گویر خلق شده و کاوشی دارد در گذشته سیاره کریپتون زادگاه سوپرمن و سوپرگرل؛ این سریال به روایت داستان سِگ-ال (با بازی Cameron Cuffe) پدربزرگ مرد پولادین می پردازد. در فصل نخست شاهد تلاش های سِگ برای حافظت از سیاره کریپتون در مقابل Brainiac بودیم. او در این راه از ادم استرنجِ مسافر زمان (Shaun Sipos) و یکی از بزرگ ترین دشمنان نوه خودش، ژنرال زاد (Colin Salmon) کمک گرفت — زاد مخفیانه برنامه داشت تا کنترل کریپتون را به دست بگیرد و تاریخ را تغییر دهد. به لطف اعمال زاد، Brainiac در نهایت شکست خورد، اما سوپرمن از تاریخ حذف شد.

همچنین بخوانید | فصل چهارم سریال The Magicians: اولین نگاه & تاریخ شروع پخش

در همایش کامیک کان نیویورک، Syfy اقدام به انتشار اولیـن تصویر از شخصیت لوبو کرد، همچنین مقداری اطلاعات از این شخصیت را ارائه داد که در بهتر شناختن او به ما کمک می کند. تصویر را می توانید زیر این پاراگراف مشاهده کنید، در توصیف شخصیت لوبو هم [با کمی تغییر] آمـده است که: “امت جی. اسکنلن در نقش تازه ترین شخصیت ﺩﯼﺳﯽ که به سریال KRYPTON می پیوندد بازی می کنـد؛ لوبو. یک مزدور و شکارچی جایزه‌بگیر میان‌ستاره‌ای بی رحم که تمام گونه خودش را به قتل رسانده، وقتی صحبت از مسائل مربوط به جنگ و مبارزه باشد او از یک سطح هوشی فوق العاده برخوردار است، همین ویژگی از او یک حریف مرگبار می سازد. لوبوی تقریبا فناناپذیر دارای قدرتی فراانسانی است، او تا زمانی که کارش به پایان نرسد دست بردار نیست. کلمه لوبو تنها چیزی است که برای او مقدس می باشد و هرچند هرگز توافقنامه‌ ای را نقض نمی‌کند، ولی ممکن است برای لحظه‌ای آن را نادیده بگیرد…

لوبو

زمانی که فاش شد قرار است شاهد حضور شخصیت لوبو در سریال Krypton باشیم، یک سری از طرفداران واکنش های منفی نسبت به این خبر نشان دادند. با وجود اینکه شخصیت پرطرفداری است و در میان شرورهای DC Comics شهرت زیادی دارد، یک سری عناصر در شخصیت این شکارچی جایزه بگیر وجود دارد که زیاد برای Krypton مناسب به نظر نمی رسد. لوبو معمولا با طنز تاریک و اعمال خشونت آمیز خودش شناخته می شود، چیزی که امکان نمایش دقیق آن در این سریال وجود ندارد. پس، قطعا معرفی لوبو موجب ایجاد یک سری تغییرات در حال و هوای Krypton می شود، که باید خودمان ببینیم.

همچنین بخوانید | فصل دوم سریال American Gods: تریلر و پوستر رسمی

فصل دوم سریال Krypton قرار است در سال ۲۰۱۹ روی آنتن شبکه Syfy برود، فصل نخست این سریال هم از نظر داستانی جالب بود و هم جلوه های ویژه چشم نوازی داشت؛ حال امیدواریم اضافه شدن شخصیت مشهوری مثل لوبو به سریال موجب بهتر شدن آن بشود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.