آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال Krypton (کریپتون) داریم؛

بطور رسمی تایید شده که فصل دوم Krypton (کریپتون) قرار است ساخته شود، پس طرفداران ﺩﯼﺳﯽ چه انتظاری می توانند از فصل بعدی این سریال ﭘﯿﺶدرآمدی داشته باشند؟ مجموعه تلویزیونی Krypton محصول شبکه Syfy به روایت وقایعی می پردازد که ۲۰۰ سال قبل اتفاق افتاده، سِگ-ال پدربزرگ سوپرمن (با نقش آفرینی Cameron Cuffe) شخصیت اصلی داستان است.
 

دیوید اس. گویر یکی از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ های سریال Krypton است که او را بیشتر بعنون نویسنده-ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم هایی مثل Blade II و Blade: Trinity (تیغه)، Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) و فیلم در حال توسعه Masters of the Universe (استادان جهان) می شناسیم. گویر در سال ۲۰۱۴ توسعه سریال Krypton را آغاز نمود، این سریال در سال ۲۰۱۷ بطور رسمی جلوی دوربین رفت. در ماه مارس ۲۰۱۸ نیـز پخش فصل اول در شبکه Syfy آغاز شد. حال ما منتظریم تا فصل دوم هم از راه برسد و موفق به تماشای ادامه داستان شویم.

فصل نخست جایی به پایان رسید که سیاره کریپتون در مقابل خطراتی بزرگ قرار گرفته بود، اتفاق هایی که با سرنوشت سوپرمن و آینده دنیا در ارتباط است. حال که فصل دوم در راه می باشد، سوال مهم این است که از چه تاریخی پخش آن آغاز خواهد شد و ما نیز چه انتظاری می توانیم از این فصل داشته باشیم؟

همچنین بخوانید | سریال Child’s Play شبکه Syfy فعلا Chucky نام دارد؛

آخرین بروز رسانی: ۳ اردیبهشت ۹۸

Krypton

تاریخ شروع پخش: یک روز قبل از اینکه آخرین اپیزود فصل نخست Krypton روی آنتن برود، Syfy بطور رسمی سریال را برای فصل دوم تمدید کرد. با توجه به اینکه سریال ﭘﯿﺶدرآمدی سوپرمن تبدیل به یکی از نمایش پربیننده شبکه Syfy شد، کاملا طبیعی بود که آن را برای یک فصل دیگر تمدید می کنند. و حالا این شبکه تاریخ دقیق شروع پخش فصل دوم را اعلام کرده است؛ اولین اپیزود در تاریخ ۱۲ ژوئن (مصادف با چهارشنبه ۲۲ خرداد) روی آنتن Syfy می رود. اگر به یاد داشته باشید پخش فصل اول Krypton در ماه مارس ۲۰۱۸ آغاز شد، تولید فصل دوم در مارس ۲۰۱۹ به پایان رسید، پس کاملا قابل انتظار بود که نمی توانند آن را برای پخش در بهار امسال آماده کنند.

آخرین اطلاعات از داستان: در انتهای فصل نخست Krypton، دیدیم که شنل سوپرمن دوباره به شکل اول خودش بازگشت، اما بجای S نشان خاندان زاد بر روی آن نقش بست. پس آینده دنیا در خطر بزرگی قرار گرفت، تاریخ شروع به بازنویسی شدن کرد و ادام استرنج (Shaun Sipos) به هدفی که برایش در زمان سفر کرده بود نرسید. در ابتدای فصل دوم Krypton، داستان از جایی شروع می شود که پنج ماه از اتفاقات قبلی؛ ورود سِگ-ال به فانتوم زون (Phantom Zone)؛ گذشته است و زاد اکنون کنترل سیاره را در اختیار دارد. تیزر تریلر فصل دوم Krypton تایید کرده که دومزدی (Doomsday) نیز قرار است نقشی در حوادث پیش رو داشته باشد، او یک دشمن بزرگ برای سِگ-ال و حتی زاد محسوب می شود. از طرفی لوبو هم بعنوان یکی از شخصیت های مهم فصل بعدی معرفی شده است، که نخستین حضور لایو-اکشن این شخصیت به حساب می آید.

همچنین بخوانید | سریال Arrow بعد از فصل هشتم به پایان می رسد؛ تنها ۱۰ اپیزود خواهد بود!

Krypton فصل 2

بازیگران فصل دوم: در فصل دوم، Cameron Cuffe باری دیگر بعنوان بازیگر نقش اصلی ظاهر می شود، امت جی. اسکنلن نیز برای ایفای نقش لوبو به فصل جدید پیوسته است. بعلاوه، برینیاک همچنان بخشی از داستان سریال باقی مانده، پس انتظار داریم که بلیک ریتسون (سریال شیاطین داوینچی) هم در فصل دوم حضوری درخشان داشته باشد. دیگر بازیگران اصلی فصل اول قرار است در فصل دوم Krypton هم دیده شوند، از جمله کالین سالمون در نقش ژنرال زاد، Georgina Campbell در نقش لیتا-زاد، شان سیپس در نقش ادام استرنج، Wallis Day در نقش نیسا-وکس و Ann Ogbomo در نقش جانیا-زاد.

این بود مجموع هر چیزی که تا این لحظه در مورد فصل دوم سریال Krypton می دانیم، ولی بزودی اطلاعات دقیق تری در این رابطه منتشر می شود؛ پس منتظر انتشار اخبار بیشتر باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.