لیدی سیف به MCU بازمی‌گردد؟ (شاید در Loki یا Thor 4)

جیمی الکساندر بازیگر نقش لیدی سیف به تازگی اشاره کرده که ممکن است به دنیای سینمایی مارول (MCU) بازگردد، اما به نظر شما بازگشت او با سریال Loki (لوکی) خواهد بود یا فیلم Thor: Love & Thunder (ثور: عشق و رعد)؟ آخرین حضور خانم الکساندر در MCU بازمی‌گردد به سال ۲۰۱۵ که او‌ را در یکی از اپیزودهای سریال Agents of SHIELD (ماموران شیلد) ملاقات کردیم، آخرین حضور سینمایی او هم در فیلم Thor: The Dark World (ثور: دنیای تاریک) محصول ۲۰۱۳ بود. با وجود اینکه لیدی سیف یکی از نزدیک‌ترین دوستان ثور بود، در Thor: Ragnarok (ثور: رگنروک) حضور نداشت و هیچ اشاره‌ای هم به علت غیبت او نشد. بعد از آن در ذهن طرفداران لیدی سیف یک سوال خیلی بزرگ ایجاد شد: آیا او به MCU بازخواهد گشت؟

دنیای سینمایی مارول طی سال جاری میلادی وارد عصـری جدید می‌شود، عصری که در آن خبری از تانوس و سنگ‌های ابدیت نخواهد بود؛ Black Widow (بیوه سیاه) که در ماه مِی راهی گیشه می‌شود فیلمی است که MCU را برای ورود به عصر جدیدش آماده می‌کند. طی فاز چهارم، علاوه بر شش فیلم شاهد انتشار تعدادی سریال هم خواهیم بود که Loki یکی از آنهاست (در واقع سومین سریال مارولی سرویس استریم دیزنی پلاس است). اینطور که گفته شده این سریال از نظر داستانی با چهارمین فیلم انفرادی ثور که Love and Thunder نام دارد مرتبط خواهد بود.‌

همچنین بخوانید | سریال Loki: تاریخ انتشار، خلاصه داستان و لیست بازیگران

مدتهاست که بحث بازگشت الکساندر به MCU در میان طرفداران وجود دارد، خود او نیز بتازگی طی یک لایو اینستاگرامی به بازگشت احتمالی خودش اشاره کرده، اما فاش نکرد که قرار است چه زمانی و با چه فیلم یا سریالی باشد. از او سوال شد که آیا واقعا می تواند در حالی که شمشیری در دست خودش دارد اسب سواری کند؟ (درست مثل کاری که در فیلم‌های Thor انجام میداده) خانم الکساندر نیز جواب داد که ممکن است در آینده چنین کاری را دوباره انجام دهد. سپس از وی سوال شد که همین حالا مشغول انجام چه کاری است؟ گفت داد که اگر به این سوال جواب دهد به احتمال زیاد او را از روزگار محو می‌کنند!!

لیدی سیف MCU

بر پایه صحبت‌های جیمی الکساندر می‌توانیم بگوییم که احتمال حضور او در Love and Thunder وجود دارد، که اصلا اتفاق عجیب و غیرمنتظره‌ای نخواهد بود چون او یکی از بازیگران فرانچایز Thor است. ولی اینکه نمی‌تواند در مورد پروژه فعلی خودش صحبت کند هم می‌تواند اشاره‌ای باشد به حضورش در سریال Loki که تولیدش به تازگی آغاز شده است. این مدل مخفی‌کاری و رازداری خیلی شبیه به کاری است که مارول همیشه انجام می‌دهد، این استودیو به بازیگران خودش اجازه صحبت در مورد فیلم‌هایشان را نمی‌دهد، و واقعا اگر خانم الکساندر بگوید در کدام فیلم یا سریال مارولی حضور دارد، تقریبا از روزگار محو خواهد شد (احتمالا توسط کوین فایگی).

 

همچنین بخوانید | فیلم Thor 4: کریستین بیل قرار است در نقش یک شرور کهکشانی ظاهر شود

البته احتمالش وجود دارد که او در هر دو پروژه حضور داشته باشد، چون سریال Loki قرار است به طریقی با فیلم Love and Thunder مرتبط باشد، و حضور الکساندر در هر دو می‌تواند به ارتباط بهتر این دو پروژه کمک کند. از آنجا که دوستان ثور در فیلم Ragnarok کشته شدند، بازگشت سیف به MCU می‌تواند اتفاق خوبی باشد. از طرفی ناتالی پورتمن هم بعد از آخرین حضورش در The Dark World برای Love and Thunder بازمی‌گردد، بازگشت الکساندر نیز قضیه را جالب‌تر خواهد کرد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline