سریال Lady Sif توسط مارول در حال توسعه است؛

بر پایه تازه ترین گزارش های منتشر شده، کمپانی Marvel Studios در حال کار بر روی یک سریال شش تا هشت اپیزودی برای شخصیت Lady Sif (بلا نقش آفرینی Jaimie Alexander) است تا آن را از طریق سرویس استریم Disney Plus در اختیار طرفداران قرار دهد. اگر با دقت نگاه کنیم، متوجه می شویم که Disney Plus در حقیقت قلب برنامه های آینده کمپانی دیزنی است، این کمپانی قصد دارد در بستر این سرویس استریم عناوین لایو-اکشن مختلفی را تولید و عرضه کند؛ از فیلم لایو-اکشن Lady and the Tramp (بانو و ولگرد) گـرفته تا سریالی مثل Star Wars: The Mandalorian.

حال به نظر می رسد که مارول در مرکز این برنامه ها قرار داشته باشد، چون کوین فایگی و تیمش اکنون مشغول کار بر روی تعدادی سریال ابرقهرمانی برای Disney Plus هستند. خانم Jac Schaeffer (فیلم کاپیتان مارول) به تازگی برای نگارش و تولید سریال Vision & the Scarlet Witch (ویژن و جادوگر سرخ) انتخاب شده، در حالی که مالکوم اسپلمن (سریال Empire) در حال کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی سریال کوتاه فالکون و سرباز زمستان (Falcon and the Winter Soldier) می باشد. سریال Loki (لوکی) نیز در حال توسعه است، آقای ﺗﺎﻡ ﻫﯿﺪﻟﺴﺘﻮﻥ هم در این سریال باری دیگر شخصیت خدای فتنه را به تصویر خواهد کشید؛ در این میان به نظر می رسد ﻫﯿﺪﻟﺴﺘﻮﻥ تنها بازیگر سری فیلم Thor نیست که در سریال های مارولی Disney Plus حضور خواهد داشت.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ سریال Loki (لوکی) بطور رسمی در حال توسعه است!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Discussing Film، کمپانی مارول در حال کار بر روی یک سریال با بازی ﺟﯿﻤﯽ ﺍﻟﮑﺴﺎﻧﺪﺭ در نقش Lady Sif است. البته باید اشاره کنیم که این پروژه اکنون در نخستین مراحل توسعه قرار دارد، بنابراین ممکن است خیلی زود تبدیل به واقعیت شود و شاید هم هرگز به جایی نرسد؛ پس هنوز چیزی قطعی نشده. مارول در حال حاضر بطور همزمان مشغول کار بر روی چندین سریال مختلف است، بنابراین بعید نیست که تعدادی از آن ها را کنار بگذارد و یا مثلا برای مدتی بیخیالشان شود. تا این لحظه، Loki تنها سریال مارولی است که تایید شده و این احتمال وجود دارد که خانم ﺍﻟﮑﺴﺎﻧﺪﺭ یکی از بازیگران آن باشد.

Lady Sif

باید اشاره کنیم که Lady Sif جزو شخصیت های پرطرفدار دنیای سینمایی مارول است و نقش آفرینی درخشان ﺟﯿﻤﯽ ﺍﻟﮑﺴﺎﻧﺪﺭ نیز باعث محبوبیت بیشتر این جنگجوی شجاع شده – تا جایی که او تاکنون دو مرتبه در سریال Agents Of Shield (ماموران شیلد) شبکه ABC نمایان گشته است. خانم الکساندر قرار بود در فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) حضور داشته باشد اما درگیر سریال Blindspot (نقطه کور) شبکه NBC بود و نتوانست خودش را برساند. طبق اظهارات برادران روسو (کارگردان های Avengers 3 و ۴) شخصیت Lady Sif از بشکن تانوس جان سالم بدر نبرده اما هر اتفاقی که قرار است در Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) رخ دهد، او را به زندگـی بازخواهـد گرداند.

همچنین بخوانید | سریال مارولی The Vision & Scarlet Witch صاحب نویسنده شد؛

در حال حاضر معلوم نیست که وقایع سریال Lady Sif قبل از حوادث Thor: Ragnarok و Avengers: Infinity War/Avengers: Endgame اتفاق می افتد یا بعد از آن؛ در واقع این ابهام برای تمام سریال های مارولی در حال توسعه وجود دارد. مارول می تواند با تولید یک سریال ﭘﯿﺶدرآمدی به روایت داستان خاستگاه سیف و اینکه چطور تبدیل به یک جنگجوی آزگاردی شد بپردازد، یا می تواند کاوشی در ماجراجویی های او طی وقایع فاز چهارم دنیای سینمایی مارول داشته باشد.

باید اضافه کنیم که ما هیچ اطلاعات دقیقی در رابطه با برنامه های Marvel برای آینده نداریم، پس صبر کردن تنها کاری است که “فعلا” می توانیم انجام دهیم.

منبع: Discussing Film


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.