اولین نگاه به فیلم لایو-اکشن Lady and the Tramp محصول دیزنی

دیزنی اولین تصویر رسمی از فیلم لایو-اکشن Lady and the Tramp (بانو و ولگرد) را به نمایش گذاشت؛ این استودیو اکنون چند سالی است که مشغول بازسازی لایو-اکشن انیمیشن های کلاسیک خودش (از آلیس در سرزمین عجایب گرفته تا دامبو) می باشد، همین حالا هم چندین پروژه در حال توسعه دارد. موفقیت های Alice in Wonderland (آلیس در سرزمین عجایب) باعث شد تا فیلم هایی مثل Maleficent (مالیفیسنت) و Beauty and the Beast (دیو و دلبر) ساخته شوند، حال Lady and the Tramp هم یکی از پروژه های در حال تولید می باشد که یک بازسازی لایو-اکشن از انیمیشنی به همین نام محصول ۱۹۹۵ است که برخلاف فیلم های قبلی در سینما اکران نخواهد شد و در عوض از طریق سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) به دست طرفداران می رسد.

ما بزودی موفق به تماشای مورد انتظارترین فیلم لایو-اکشن دیزنی می شویم، بازسازی The Lion King (شیر شاه) به کارگردانی جان فاورو (مرد آهنی، کتاب جنگل) که در آن شاهد حضور شخصیت هایی (حیوانات جنگل) خواهیم بود که کاملا واقعی به نظر می رسند اما به لطف فناوری CGI (تصویر خلق شده توسط کامپیوتر) خلق شده اند، حال در فیلم Lady and the Tramp هم دقیقا به همین صورت است. تسا تامپسون (Thor: Ragnarok) و جاستین ثرو (The Leftovers) دو گوینده اصلی این فیلم هستند که بجای بانو و ولگرد صحبت می کنند، چارلی بین (The LEGO Ninjago Movie) این عنوان لایو-اکشن را بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای نوشته اَندرو بیوجالسکی (Computer Chess) کارگردانی کرده است.
 

همچنین بخوانید | دیزنی فیلم های ۲۰۱۹ خودش را تایید کرد؛ شامل New Mutants و Dark Phoenix

حال، طی نشست سرمایه گذاران کمپانی دیزنی که تمرکز آن بر روی افتتاح سرویس استریم Disney+ تا قبل از پایان سال و برنامه هایی که برای آن دارد قرار داشت، استودیو اولین تصویر رسمی از فیلم Lady and the Tramp را به نمایش گذاشت که در عکس زیر آن را می بینید. طی این همایش که هر ساله برگزار می شود تاریخ رسمی شروع بکار Disney+ فاش شد، دیزنی همچنین نام تعدادی از پروژه های در حال توسعه خودش برای این سرویس را فاش نمود.

فیلم بانو و ولگرد

ما هنوز اطلاعات دقیقی از فیلم Lady and the Tramp نداریم و داستان رسمی آن هم تا این لحظه فاش نشده، اما اگر نسخه کلاسیک را تماشا کرده باشید می دانید که “بانو و ولگرد” همانطور که از نامش پیداست، درباره یک سگ اصیل اسپانیل لوس و ناز پرورده به نام “بانو” است که با یک سگ خیابانی دورگه به نام “ولگرد” برخورد می کند. این تصویر تازه فاش شده نشان می دهد که در طراحی دو شخصیت اصلی واقعا سنگ تمام گذاشته اند، باید اشاره کنیم که بطور رسمی تایید نشده اما ما قبلا شنیده بودیم که دیزنی برای تولید فیلم Lady and the Tramp بودجه ای ۱۰۰ میلیون دلاری را در نظر گرفته است.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳

پیش از این صحبت هایی در مورد دیگر پروژه های لایو-اکشن دیزنی برای این سرویس استریم بوده است، مثل Sword in the Stone (شمشیر در سنگ)، و عنوان اقتباسی Don Quixote (ﺩُﻥ ﮐﯿﺸﻮﺕ). حتی گفته شد که این استودیو در نظر دارد برای سرویس استریم خودش هر سالـه بین ۴ تا ۵ فیلم بسازد، عناوینی که با بودجه کمتری نسبت به بازسازی های سینمایی دیزنی ساخته می شوند؛ ولی فعلا خبری از این پروژه ها نیست.

فیلم Lady and the Tramp همزمان با شروع بکار Disney Plus در تاریخ تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸) منتشر می شود.


منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.