سریال The Last Ship با فصل پنجم به پایان می رسد [بروز شد]

شبکه TNT قصد دارد مجموعه تلویزیونی درام-ﭘﺴﺎﺭﺳﺘﺎﺧﯿﺰﯼ The Last Ship (آخرین کشتی) را به پایان برساند؛ اگر به یاد داشته باشید این سریال با نقش آفرینی ﺍﺭﯾﮏ ﺩﯾﻦ در سال ۲۰۱۶ همزمان برای فصل چهارم و پنجم تمدید شد، حال شبکه کابلی TNT تصمیم گرفته که بعد از پایان فصل پنجم، به سریال برای همیشه پایان دهد.

در سریال The Last Ship ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﯾﮏ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﻫﻤﻪﮔﯿﺮ ۸۰ ﺩﺭﺻﺪ از ﺟﻤﻌﯿﺖ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭘﺎ ﺩﺭﻣﯽﺁﻭﺭَﺩ، ﺍﻓﺮﺍﺩ ﯾﮏ ﮐﺸﺘﯽ ﺟﻨﮕﯽ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﮐﻪ هنوز ﻣﺒﺘﻼ ﻧﺸﺪﻩﺍﻧﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻼﺷﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﺑﺒﻨﺪﻧﺪ ﺗﺎ ﺩﺭﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻔﻆ ﺑﻘﺎﯼ ﺑﺸﺮ ﺑﯿﺎﺑﻨﺪ. در راه رسیدن به یک درمان قطعی، افراد داخل این کشتی درگیر مشکلاتی میشوند و باید با موانع زیادی روبرو شوند، پستی و بلندی های فراوانی را پشت بگذارند و مهم تر از همه باید خودشان را از این بیماری مرگبار دور نگه دارند. بدون شک، The Last Ship جزو مهیج ترین سریال هایی است که یک شخص می تواند در زندگی اش تماشا کند.

سریال The Last Ship بر پایه رمانی پسارستاخیزی به همین نام نوشته ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ﺑﺮﯾﻨﮑﻠﯽ ساخته شده است، این سریال در سال ۲۰۱۶ برای فصل ۴ و ۵ خودش تمدید شد، هر دو فصل پشت به پشت هم جلوی دوربین رفتنـد. طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده فصل پنجم در تابستان امسال روی آنتن خواهد رفت، فصل چهارم سال گذشته پخش شد — البته تولید فصل با یک وقفه روبرو شد. هنک ﺍﺳﺘﺎﯾﻨﺒﺮﮒ و ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﮐﯿﻦ خالقین این مجموعه هستند و طی سه فصل نخست بعنوان شورانر در سریال حضور داشتند. اما اکنون کین تنها شورانر آخرین کشتی است.

همچنین بخوانید: سریال Lord Of The Rings ممکن است به روایت داستان آراگون جوان بپردازد

فصل 6 آخرین کشتی

باید اشاره کنیم که The Last Ship از ابتدا با استقبال خوب طرفداران روبرو شده و همواره جزو نمایش های پربیننده شبکه TNT بوده است. [بروز رسانی] پخش فصل ۵ از تاریخ نهم سپتامبر (مصادف با یکشنبه ۱۸ شهریور) آغاز می شود.

منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

8 نظرات
 1. رضا می گوید

  فقط تو رو خدا فصل ۵ سریال اخرین کشتی رو بگین کی پخش میشه.ممنون

  1. آرش اسکندری می گوید

   به محض اینکه تایید بشه اعلام می کنیم

 2. حسین می گوید

  فصل ۵ نیومده ؟

  1. آرش اسکندری می گوید

   خیر هنوز

 3. رضا می گوید

  سلام از فردا شروع میشه شما میتونید فردا قسمت اول بزارید؟

 4. محمد رضا می گوید

  این سریال جزو بهترین سریال هایی بود که دیدم.عالی عالی

 5. Javad می گوید

  سلام فصل ۶ این سریال میاد یا ن؟؟؟؟؟خیلی دوست دارم ک بیاد ولی نمیدونم هرجا یک چیزی نوشته

  1. آرش اسکندری می گوید

   خیر
   فصل ۶ ساخته نمیشه 😪😪

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.