سریال The Walking Dead: لورن کوهن می تواند برای فصل دهم بازگردد!

سال گذشته بود که اعلام شد لورن کوهن قرار است سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) را ترک کند، چون دوست دارد کارش را در پروژه ای متفاوت ادامه دهد. خروج شخصیت مگی از داستان مردگان متحرک باعث ناراحتی طرفداران شد، اما چون به خواسته خود کوهن بود دیگر حرفی باقی نگذاشت. ولی خوشبختانه نویسندگان Walking Dead دَر را برای بازگشت احتمالی لورن کوهن بازگذاشتند تا شاید شرایط برای بازگرداندن شخصیت مگی فراهم شود (برخلاف اتفاقی که برای اندرو لینکلن بازیگر نقش ریک گریمز افتاد).

بعد از خروج از Walking Dead، لورن کوهن با سریال اکشن و مهیج Whiskey Cavalier محصول شبکه ABC به تلویزیون بازگشت. این سریال توسط دیوید همینگسن نوشته شده که در کنار بیل لرنس بعنوان تهیهﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی مجموعه هم نقش آفرینی کرده است. اسکات فولی که او را بیشتر بخاطر بازی در سریال Scandal می شناسیم، بازیگری است که در Whiskey Cavalier با خانم کوهن همبازی شد. اورتیز (خدمتکاران حیله‌گر)، تایلر جیمز ویلیامز (The Walking Dead) و ویر دِس هم از دیگر ستارگان این سریال هستند.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ اولین اپیزود سریال The Walking Dead 3 تکمیل شده، اما هنوز تاریخ شروع پخش ندارد؛

لورن کوهن از Walking Dead خارج شد تا شانس خودش را جایی دیگر امتحان کند، سریال Whiskey Cavalier همین جای دیگر بود اما ظاهرا کوهن زیاد خوش شانس نبوده است؛ شبکه ABC در حالی که پخش فصل نخست Whiskey Cavalier هنوز به پایان نرسیده، سریال را لغو کرده و تایید شده که فصل دوم آن ساخته نخواهد شد. خب، این خبر خیلی بدی برای بازیگران و عوامل این سریال محسوب می شود، چون آنها اکنون باید به دنبال یک فیلم یا سریال دیگر باشند اما برای لورن کوهن وضعیت کاملا متفاوت است، کوهن می تواند به سریال Walking Dead بازگردد!

لورن کوهن

بازگشت کوهن می تواند خبر بسیار خوبی برای طرفداران Walking Dead باشد، چون از همان ابتدا هم کسی دوست نداشت او از داستان سریال خارج شود. از طرفی Walking Dead این اواخر بطور کل فقط در حال از دست دادن بازیگران اصلی خودش است، در فصل دهم هم شاهد خروج دانای گوریرا بازیگر نقش میشون خواهیم بود. با رفتن گوریرا دیگر بازیگران زن چندان زیادی برای سریال باقی نمی ماند و در واقع بهترین زمان ممکن برای بازگشت کوهن محسوب می شود. ولی در کل باید ببینیم که این بازیگر چه برنامه ای برای آینده کاری خودش دارد، شاید باز هم قصد داشته باشد شانس خودش را در جایی دیگر امتحان کند.

همچنین بخوانید | شبکه AMC رمان «زیباهای خفته» استیون کینگ را مورد اقتباس قرار می دهد

ولی در کل، هنوز کسی تایید نکرده که مگی باز میگردد یا نه، اما اینطور که به نظر می رسد سازندگان سریال Walking Dead دوست دارد کوهن بخشی از سریال باشد و امکان بازگشت او را رد نمی کنند. پس، تا زمانی که حضور شخصیت مگی در فصل دهم بطور رسمی تایید نشده، همه چیز روی هواست.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.