آسترا بعنوان شخصیت شرور اصلی فصل پنجم Legends of Tomorrow تایید شد؛

فصل پنجم سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) تا قبل از ماه ژانویه ۲۰۲۰ روی آنتن شبکه The CW نمی رود، برخلاف فصل قبلی که در پاییز پخش شد. ولی با وجود اینکه مدت زمان زیادی تا شروع پخش باقی مانده، از همین حالا اطلاعات خوبی از فصل بعدی در حال منتشر شدن است. مثلا، گزارش های تازه منتشر شده تایید کرده اند که Olivia Swann بازیگر نقش آسترا لاگ که در اپیزودهای پایانی فصل چهارم نمایان شد برای فصل بعدی به یک بازیگر ثابت ارتقا پیدا کرده است.

با توجه به حوادث پایانی فصل چهارم، و اینکه او را در کاور مجله کامیک-کان سن دیگو سریال های کمپانی وارنر بروس کنار دیگر بازیگران زن مشاهده کردیم، کاملا قابل پیش بینی بود که قرار است در وقایع فصل بعدی نقش مهم تری را ایفا کند؛ اگر به یاد داشته باشید، در فصل قبلی، به دنبال تسخیر شدن بدن ری پالمر (Brandon Routh) توسط نیرون شرور، جان کنستانتین (Matt ryan) برای نجات روح او به جهنم رفت. در جهنم کمیک بوکی با آسترا لاگ برخورد کرد، دخترکی که جان نتوانست او را نجات دهد و بخاطر این اتفاق همیشه عذاب وجدان دارد.

همچنین بخوانید | در فصل ششم The Flash شاهد حضور یک شخصیت دانشمند جدید خواهیم بود!

قضیه جان و آسترا به سالها قبل بازمیگردد، به همین دلیل آسترا اکنون تبدیل به یک زن جوان شده و دیگر شباهتی به دختری که جان می شناختش ندارد، ولی چون در نجات دادن روح ری به جان کمک کرد تصور کردیم شخصیت مثبتی است. ولی آسترا فقط روح ری را نجات نداد، بلکه روح چند شخصیت شیطانی مشهور را هم نجات داد تا فرصتی دوباره داشته باشند — از جمله استالین، چنگیزخان مغول و … — که می تواند برای افسانه ها تبدیل به یک چالش بزرگ شود، و حالا که تایید شده آستارا نقش مهمی در فصل بعدی دارد، می توانیم حدس بزنیم که قضیه از چه قرار است.

آسترا لاگ

بطور کل، تیم افسانه و سفینه آنها جایی است برای کسانی که به دنبال یک فرصت دوباره هستند، و تمام اعضای این تیم هم در تلاشند تا فرصت جدید را غنیمت بشمرند. ولی، روح هایی که آسترا قصد دارد آنها را از جهنم آزاد کند به هیچ عنوان لیاقت فرصت دوباره را ندارند، پس افسانه ها باید به این قضیه رسیدگی و تعادل را دوباره برقرار کنند. البته با توجه به سیاست های تیم، اصلا بعید نیست چنگیزخان در نهایت توبه کند و تبدیل به یک شخصیت مثبت شود؛ ولی در کل چالش های پیش رو خیلی جالب و تماشایی خواهند بود.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل پنجم سریال Supergirl داریم؛

با توجه به اینکه جان کنستانتین هم قرار است نقش مهمی در فصل پنجم داشته باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که او خودش را بخاطر وقایع پیش رو سرزنش کند؛ چون به جهنم رفت و به آسترا در عملی کردنش نقشه اش کمک کرد. با توجه به ارتقا پیدا کردن خانم Swann اکنون کاملا منطقی است که چرا جان را قرار است برای فصل بعدی بازگردانند، چون حضور او لازم و کاملا ضروری می باشد.

در انتها باید اشاره کنیم که فصل پنجم سریال DC’s Legends of Tomorrow در زمستان-بهار ۲۰۲۰ روی آنتن شبکه The CW می رود، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

1 نظر
  1. E.N می گوید

    حالا معلوم نیست که به عنوان شرور اصلی برگرده
    به هر حال همین که دیگه نمیخوان از اهریمن ها برای فصل های بعد به عنوان شرور اصلی استفاده کنن، خوبه
    چون تا حالا دو فصل پشت سر هم شده که شرور اصلی اهریمنه و برای فصل پنجم تنوع لازمه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline