پوستر جدید فصل پنجم سریال Legends of Tomorrow

حالا که رویداد کراس‌اُور Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) به پایان رسیده، طرفداران منتظرند تا پخش اپیزودهای باقی مانده فصل جدید سریال های Arrowvere آغاز شود و شاهد ادامه ماجراجویی های قهرمان های محبوب خودشان باشند. افسانه‌ها نیز قرار است بزودی با فصل جدید سریال Legends of Tomorrow (افسانه‌های فردا) به The CW بازگردند، فصلی که انتظار داریم از قبلی ها جالب و مهیج‌تر باشـد؛ با توجه به وقایع پایانی فصل چهارم که نوید یک ماجراجویی متفاوت را داد.

ما مجبور شدیم تمام پاییز را صبر کنیم تا زمستان از راه برسد و پخش فصل پنجم سریال Legends of Tomorrow آغاز شود، فصلی که وقایع آن در ادامه حوادث «بحران در زمین های نامحدود» اتفاق می افتد. فصل چهارم این سریال پایان هیجان انگیزی داشت، آسترا (با بازی Olivia Swann) که در جهنم به سر می برد، تعدادی روح را آزاد کرد و به آنها فرصتی دوباره برای زندگی کردن داد. در فصل پنجم نیز قرار است شاهد رویایی تیم افسانه‌ها با این شرورهای به زندگی بازگشته باشیم، اما جای نگرانی وجود ندارد، چون جـان کنستانتین (Matt Ryan) باری دیگر در کنار افسانه ها مبارزه می کند، کسی که متخصص مبارزه با تهدیدهای فراطبیعی است [و همچنین لوسیفر را می شناسد!!].

همچنین بخوانید | مولتی‌ورس جدید Arrowverse: هر سریال در کدام زمین واقع شده؟

حال، از آنجا که مدت زمان چندان زیادی تا شروع پخش فصل پنجم باقی نمانده، شبکه The CW یک پوستر جدید از Legends of Tomorrow منتشر کرده که در آن می توانیم همه اعضای تیم را مشاهده کنیم. این پوستر رنگارنگ و چشم‌نواز به ما نوید یک فصل سراسر هیجان و اتفاق های جالب را می دهد؛ باید اشاره کنیم که یکی از تفاوت های Legends با دیگر سریال های Arrowverse همین اتفاق های جالب، مهیج و متنوعی است که شخصیت های آن پشت سر می گذارند، که یک ویژگی مثبت محسوب می شود.

legends of tomorrow

تیم افسانه‌ها طی رویداد Crisis on Infinite Earths نقش چندان مهمی را ایفا نکردند و ما آنها را فقط در ساعت پایانی ملاقات کردیم، ولی سارا یکی از شخصیت های کلیدی این رویداد بود و ری پالمر هم نقش قابل توجه ای داشت (حضور نچندان پررنگ جان را نباید از قلم بیاندازیم). در کراس‌اُور امسال، سارا لنس ملقب به قناری سفید با بزرگ‌ترین قهرمان های Arrowverse همراه شد و برای نجات مولتی‌ورس تلاش کرد. باید اشاره کنیم که طی این رویداد بزرگ، برندان روث علاوه بر روی پارکر، برای دومین بار در نقش سوپرمن هم ظاهر شد، نسخه‌ای از این شخصیت را به تصویر کشید که از کتاب مصور Kingdom Come اثر الکس راس برخواسته است؛ این نسخه از مرد پولادین خیلی مورد توجه طرفداران قرار گرفت.

همچنین بخوانید | رویداد Crisis On Infinite Earths: چرا خبری از فلش-معکوس نبود؟

پخش فصل پنجم سریال Legends of Tomorrow در پنجمین ساعت از رویداد کراس‌اُور Crisis on Infinite Earths آغاز شد، ولی اولین اپیزود این فصل قرار است در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با سه‌شنبه ۱ بهمن) روی آنتن The CW بـرود، این اپیزود “با افسانه‌ها ملاقات کنید” نام دارد. در نهایت باید اشاره کنیم که، روث و همسرش کورتنی فورد (بازیگر نقش نورا دارک) طی فصل پنجم از سریال Legends of Tomorrow خارج خواهند شد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline