پخش فصل پنجم Legends of Tomorrow از چه تاریخی آغاز می شود؟

مخاطبین The CW در طول سال به لطف برنامه های متفاوت و متنوع این شبکه همواره همراهش هستند، اما کیف و حال طرفداران با شروع پاییز آغاز می شود، زمانی که پخش سریال های ابرقهرمانی Arrowverse آغاز می گردد، فلش و اَرو به تلویزیون می آیند. اما امسال،  Legends Of Tomorrow (افسانه های فردا) از لیست سریال های پاییزی خارج شده و پخش آن قرار است چند ماه دیرتر آغاز شود. در حقیقت اولین اپیزود فصل پنجم این سریال بعنـوان یکی از اپیزودهای رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) روی آنتن خواهد رفت.

طی همین هفته (از ۱۴ مهر به بعد) تک به تک سریال های ابرقهرمانی The CW با فصل جدید خودشان به تلویزیون بازمیگردند، شـروع کار با دو سریال زن محور Batwoman (زن خفاشی) و Supergirl (سوپرگرل) بوده است، سپس نوبت به Black Lightning (رعد سیاه) رسید و پخش فصل جدید The Flash (فلش) نیز امشب آغاز می شود، اولین اپیزود از فصل پایانی Arrow (کماندار) هم هفته آینده روی آنتن The CW خواهد رفت. در این میان تنها جای افسانه های فردا خالی است که برای ملاقات دوباره با آنها باید تا آغاز رویداد Crisis on Infinite Earths صبر کنیم.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به سوپرمنِ برندان روث در رویداد Crisis on Infinite Earths

با این حساب، در پاییز ۲۰۱۹ خبری از Legends of Tomorrow نخواهد بود و امسال بعنوان یک سریال زمستانی روی آنتن می رود؛ اولین اپیزود در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با سه شنبه ۲۴ دی) پخش خواهد شد، بعنوان یکی از بخش های رویداد بزرگ و به شدت مورد انتظار Crisis on Infinite Earths. طی این فصل مهیج اتفاق های مختلفی رخ می دهد، مثلا ما باید با برندان روث و همسرش کورتنی فورد بازیگران نقش های ری پالمر و نورا خداحافظی کنیم. در این میان، تیم افسانه ها باید با یک تهدید فراطبیعی دیگر روبرو شود، البته بهتر است بگوییم چندین تهدید!

Legends of Tomorrow فصل پنجم

اگر به یاد داشته باشید، در فصل قبلی، به دنبال تسخیر شدن بدن ری پالمر توسط نیرون شرور، جان کنستانتین (Matt ryan) برای نجات روح او به جهنم رفت. در جهنم کمیک بوکی با آسترا لاگ (Olivia Swann) برخورد کرد، دخترکی که جان نتوانست او را نجات دهد و بخاطر این اتفاق همیشه عذاب وجدان دارد. آسترا اکنون تبدیل به یک زن جوان شده و دیگر شباهتی به دختری که جان می شناختش ندارد، او در نجات دادن روح ری به جان کمک کرد ولی فقط روح وی را نجات نداد، بلکه روح چند شخصیت شیطانی مشهور را هم نجات داد تا بتواند آنها را به دنیا بازگرداند — از جمله استالین، چنگیزخان مغول و … — که می تواند برای افسانه ها تبدیل به یک چالش بزرگ شود!

همچنین بخوانید | اَرو ورس: The CW در سال ۲۰۲۰ یک سریال ابرقهرمانی جدید را روی آنتن می برد!

طبق همین مقداری اطلاعاتی که از فصل پنجم داریم، می توانیم حدس بزنیم که قرار است فصل جالب و مهیجی باشد. خوشبختانه Legends of Tomorrow بعد از فصل اول نچندان جالبش در هر فصل رنگ ارتقا به خودش دید و بهتر شد، پس این امید وجود دارد که فصل پنجم خیلی بهتر از چهار تای قبلی باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

3 نظرات
 1. روبینا می گوید

  لطفا نقد هر قسمت فصل هشتم ارو قرار دهید

  1. آرش اسکندری
   آرش اسکندری می گوید

   حتما

 2. E.N می گوید

  ممنون بابت اطلاعاتی که دادید
  افسانه های فردا سریال نسبتا خوبیه و فصل به فصل بهتر شد تا اینکه رسید به نیمه دوم فصل چهارم و متاسفانه سریال در نیمه دوم فصل چهارم افت کرد
  البته فصل چهارم پایان بندی جالبی داشت اما در کل فصل چهارم فقط از فصل اول بهتر بود
  امیدوارم در فصل پنجم از پتانسیل کامل داستان های جان کنستانتین استفاده بشه چون اگر اینجوری بشه قطعا فصل پنجم به عنوان بهترین فصل این سریال شناخته خواهد شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline