برندان روث و کورتنی فورد Legends of Tomorrow را ترک می کنند!

سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) قرار است طی فصل پنجم با دو تا از بازیگران اصلی خودش خداحافظی کنـد؛ تایید شده که برندان روث و کورتنی فورد قرار است این سریال را ترک کنند. Legends of Tomorrow دومین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف سریال Arrow است که به دنبال The Flash و با کنار هم قرار دادن شخصیت هایی از این دو سریال روی آنتن شبکه The CW رفت. با وجود اینکه فصل اول این سریال حرفی برای گفتن نداشت مورد توجه قرار نگرفت، Legends of Tomorrow در فصل دوم پیشرفت زیادی کرد و تبدیل به یکی از جالب و خاص ترین سریال های Arrowverse شد.

برندان روث اولین بار در فصل سوم سریال Arrow دیده شد، اما بعد از آن به Legends of Tomorrow پیوست و از اولین فصل جزو بازیگران اصلی این سریال بوده است؛ او شخصیتی به نام ری پالمر را به تصویر می کشد، که هویت ابرقهرمانی او اتم نام دارد و جزو شخصیت های جالب این سریال است. به لطف داستان سفر در زمانی Legends of Tomorrow، برندان روث تاکنون نسخه های متفاوتی از این شخصیت را به تصویر کشیده است، که هر کدام به دوره های زمانی متفاوتی تعلق داشته اند. ری در فصل چهارم توسط یک شیطان به نام نیرون (Neron) تسخیر و روحش به جهنم فرستاده شد، پس روث تجربه بازی در نقش یک شیطان هم به لیست تجربیات خودش اضافه کرده است.

همچنین بخوانید | آسترا بعنوان شخصیت شرور اصلی فصل پنجم Legends of Tomorrow تایید شد؛

اگر به یاد داشته باشید در فصل سوم Legends of Tomorrow بود که خانم کورتنی فورد به جمع ستارگان سریال پیوست. شروع بکار شخصیت او بعنوان یک شرور و دشمنی بزرگ برای تیم افسانه ها بود، ولی به لطف بازی جالب فورد خیلی مورد توجه طرفداران قرار گرفت و در نتیجه امکان بازگشت او را فراهم کردند. خانم فورد در فصل چهارم تبدیل به یکی از بازیگران اصلی سریال شد و در جمع قهرمان های داستان قرار گرفت، و البته یک رابطه عاشقانه بین او و ری شکل گرفت که جالب و جزو بخش های خوب فصل چهارم سریال بود. ولی ظاهرا برندان روث و کورتنی فورد قرار نیست مدت زمام زیادی همبازی باقی بمانند.

افسانه های فردا فصل پنجم

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فصل پنجم حکم یک پایان را برای این زوج هنری که در دنیای واقعی هم زوج هستند دارد. اینطور که گفته شده، داستان ری و نورا قرار است در فصل پنجم به پایان برسد، البته این پایان قرار است یک جمع بندی طبیعی باشد و بنابر درخواست خود بازیگران ترتیب داده نشده. تهیه کننده های اجرایی Legends of Tomorrow به دنبال فاش شدن این خبر، با انتشار یک اطلاعیه ادعا کردند که برندان و کورتنی جزو اعضای ارزشمند افسانه های فردا بوده اند. طبق همین اطلاعیه، آنها همیشه درجه ای از عشق و مشارکت را برای شخصیت های خودشان و همچنین سریال به ارمغان آورده اند، چه در جلو و چه در پشت صحنه. تهیه کننده های سریال از زحمت های این دو ستاره تشکر کردند و گفتند که همیشه امکان بازگشت آنها وجود دارد. ظاهرا این مدل خداحافظی ها هرگز واقعی نیستند، و امکان بازگشت در فصل های آینده همواره وجود خواهد داشت.

همچنین بخوانید | بازگشت جان کنستانتین برای فصل پنجم Legends of Tomorrow تایید شد؛

حال باید صبر کنیم تا معلوم شود طی فصل پنجم چه اتفاقی برای نورا و ری رخ می دهد، و اینکه قبل از خروج چه ماجرایی را پشت سر خواهند گذاشت. تا جایی که خبر داریم، آنها بخشی از رویداد بزرگ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) خواهند بود. حداقل نقش برندان روث در این رویداد ۵ ساعته خیلی زیاد و مهم است، چون علاوه بر ری پالمر، او در نقش سوپرمن هم بازی می کند (نسخه Kingdom Come این شخصیت). پخش فصل پنجم Legends of Tomorrow قرار است اوایل ۲۰۲۰ (زمستان امسال) آغاز شود، و شکی نداریم که بهترین فصل این سریال خواهد بود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline