چرا مانیتور در پایان فصل چهارم Legends of Tomorrow نمایان شد؟

مانیتور در آخرین لحظات اپیزود پایانی فصل چهارم سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) نمایان شد که تایید می کند این تیم ابرقهرمانی قرار است نقش مهمی را در حوادث رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis On Infinite Earths (بحران در زمین های بینهایت) ایفا کند. باید اشاره کنیم Legends of Tomorrow قوی ترین سریال دنیای تلویزیونی Arrowverse است، چون از کلیشه ها خارج شده و یک تعادل جالب بین وقایع خنده دار و جدی ایجاد کرده؛ کسی نمی تواند منکر این حقیقت شود.

مانیتور نخستین بار سال ۲۰۱۸ در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds اَرو وِرس نمایان شد، او یک موجود کیهانی است که مدتی را مشغول آزمایش کردن قهرمان های واقعیت های مختلف بوده است. از آنجا که یک بحران بزرگ در راه است و خطری جدی تمام جهان ها و واقعیت ها را تهدید می کند، مانیتور در تلاش است تا یک ارتش مناسب برای رویارویی با این بحران جمع کند. پیش از این، او در اپیزود پایانی دو سریال Arrow و Supergirl نمایان شده، به ترتیب نسخه آینده فلیسیتی اسموک را به جایی که هنوز از آن بی اطلاعیم انتقال داد و برادر مارشن من‌هانتر را از اسارت آزاد کرد.

همچنین بخوانید | فصل چهارم Legends of Tomorrow: افسانه‌ها یکی از قهرمان هایشان را دست دادند!

این حضورهای کوتاه نشان می دهد که مانیتور به دقت مشغول بررسی قهرمانهای اَرو وِرس و انتخاب بهترین های آنهاست. البته حضور او در لحظات پایانی فصل چهارم Legends of Tomorrow و طی نمایش “قهرمان ها در مقابل هیولاها” واقعا جالب و غافلگیرکننده بود. مخصوصا وقتی که دیدیم او خیلی دقیق مشغول تماشای تلاش های تیم برای نابود کردن نیرون است، چون وقتی برای اولین بار مانیتور را دیدیم او نوید اتفاقی بد و خطرناک را داده بود. عجیب تر از این، وقتی بود که دیدیم مشغول خوردن پف فیل است، بجای اینکه جلو برود و با افسانه ها صحبت کند! — یا حتی کمی کمک برساند.

Legends of Tomorrow

با وجود حال و هوای کمدی سریال، ما واقعا انتظار این حضور جالب و خنده دار را نداشتیم، که به حقیقت غافلگیرکننده بود. البته Legends of Tomorrow همیشه بعنوان یک سریال کمدی با فضای شاد در نظر گرفته شده و نویسندگان آن همواره تلاش کرده اند این سریال را از دیگر نمایش های Arrowverse جدا نگه دارند؛ با وجود اینکه مستقیما با Arrow و The Flash در ارتباط است. با انجام همین کار باعث شده اند تا Legends of Tomorrow تبدیل به جالب ترین سریال این دنیای تلویزیونی شود.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی کامل از داستان سریال Batwoman؛ اولین نگاه به نسخه Arrowverse لباس بتمن

ما در اپیزود پایانی فصل چهارم دیدیم که افسانه ها نیرون را شکست دادند و باعث تغییر خط زمانی شدند، که در نتیجه آن زاری از خاطرات آنها حذف شد. حال سوال اینجاست، کاری که افسانه ها انجام دادند چه ارتباطی با رویداد Crisis On Infinite Earths دارد؟ خب، بطور دقیق نمی توانیم جوابی به این سوال دهیم اما آنها باعث یک سری تغییرات بزرگ در خط زمانی شده اند؛ مثلا برادر زاری نمی میرد و او هرگز به تیم افسانه ها نمی پیوندد، در عوض برادرش کسی است که به تیم پیوسته.

پس، آیا ممکن است زاری نقش مهمی را در حوادث مرتبط با رویداد Crisis on Infinite Earths ایفا کند؟ آیا برادرش واقعا جایگزین مناسبی برای اوست؟ ما جواب درستی نمی توانیم به این دو سوال بدهیم، اما با توجه به حضور مانتیور در پایان فصل چهارم تایید می کند که افسانه ها یا یکی از اعضای تیم قرار است نقش مهمی را در حوادث پیش رو ایفا کند، و تا زمانی که موفق به تماشای خود رویداد نشویم هم احتمالا جواب مناسبی برای سوال های خودمان پیدا نخواهیم کرد؛ ولی مطمئن باشید که مانتیور بیهوده جایی نمی رود!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون از تحلیلتون
    به نظر بعضی ها مانیتور اونجا بود چون زاری احتمالا قرار بوده نقش مهمی در بحران ایفا کنه و باعث پیروزی بشه، اما با تغییر خط زمانی و نپیوستن زاری به افسانه ها مانیتور هم ناامید شد و به همین خاطر سرش رو تکون داد، البته این فقط یک فن تئوریه
    سریال افسانه های فردا سریال خوبیه، به نظرم بهترین سریال اروورس نیست اما متفاوت ترین سریال اروورس هستش
    و یک خوبی که داره اینه که تا حالا افت نکرده و فصل به فصل بهتر شده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.