فصل چهارم Legends of Tomorrow: سارا و کنستانتین در تصویر جدید!

بسیاری از شخصیت های فرعی دو سریال Arrow و The Fllash به هم پیوستند و تیم افسانه‌های فردا را پدید آوردند، طی سه سال گذشته تعدادی شخصیت جدید به تیم اضافه شدند و یا حداقل با آنها همکاری کردند، اما در فصل چهارم سریال DC’s Legends of Tomorrow ما شاهد پیوستن یک شخصیت خیلی پرطرفدار به تیم افسانه‌ها خواهیم بود که باعث شده صبر کردن برای شروع پخش خیلی سخت شود!

پیش از این به لطف خلاصه داستان فصل چهارم متوجه شدیم اکنون تاریخ پر شده از موجودات جادویی که قبلا فقط در داستان های جن و پری یا افسانه ها وجود داشته اند، اما اکنون جزوی از حقیقت جهان هستند. وجود این موجودات خیالی در دنیای واقعی از نتایج ظهور مالوس است؛ ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎ اجازه دادند تا زمان از هم بپاشد و مالوس پا به دنیای بگذارد (جایی که آنها نهایتا توانستند وی را شکست دهند). سپس در صحنه انتهایی فصل سوم DC’s Legends of Tomorrow بود که ﺟﺎﻥ ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ سراغ سارا آمد و او را از دردسر تازه مطلع کرد. جان یکی دو تا چیز در مورد شکار موجودات فراطبیعی می داند پس می تواند به بچه های تیم در چالش های پیش رو کمک کند.

همچنین بخوانید: تریلر فصل چهارم DC’s Legends of Tomorrow

وبسایت Variety به تازگی تصویری جدید از چهارمین فصل مجموعه تلویزیونی Legends منتشر کرده که در آن می توانیم سارا لنس (Caity Lotz) معروف به قناری سفید و جان کنستانتین (با بازی Matt Ryan) را کنار هم مشاهده کنیم؛ آنها ظاهرا درون یک جنگل هستند و سعی دارند کاری در ارتباط با جادو انجام دهند.

دقیقـا معلوم نیست که سارا و جان در این صحنه مشغول چـه کاری هستند، اما می توانیم انتظار داشته باشیم که کار مهمی باشد، چون تیم افسانه‌ها این بار با چالشی روبرو شده اند که با جادو و موجودات افسانه‌ای ارتباط مستقیم دارد — این موجودات در سراسر تاریخ پخش شده اند و شکار آنها وظیفه تیم ساراست. جان در گذشته هم سابقه همکاری با تیم افسانه‌ها را داشته است، اما مشکل جدید باعث شده که بیشتر از همیشه به وی نیاز داشته باشند.

همچنین بخوانید: دومین تریلر فصل پنجم The Flash پرده از شرور جدید سریال برداشته است

همانطور که قبلا تایید شده بود، ﺟﺎﻥ ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ در فصل چهارم دیگر جزو شخصیت های اصلی فصل است و نقش پررنگی خواهد داشت. در تریلر کامیک-کان DC’s Legends of Tomorrow ما مشاهده کردیم که بچه های تیم ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎ بـاری دیگر دور هم جمع می شوند تا یکبار دیگر برای نجات زمان و تاریخ تلاش کنند، آنها سرخوش هستند چـون زیر نظر رهبری سارا لنس توانسته اند دنیا را این بار واقعا نجات دهند — همان قضیه شکست مالوس. طبق تریلر، ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎ سفرهایی به عصرهای مختلف و دوره های زمانی متفاوت خواهند داشت، ما نیز قرار است شاهد یک ماجراجویی مهیج دیگر باشیم!!

پخش فصل چهارم DC’s Legends of Tomorrow از ۲۲ اکتبر (مصادف با دوشنبه ۳۰ مهر ماه) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.