تاریخ شروع پخش فصل پنجم Legends of Tomorrow و فصل اول Katy Keene اعلام شد؛

شبکه تلویزیونی The CW تاریخ پخش اپیزود پایانی فصل آخر دو سریال Arrow و Supernatural، و همچنین تاریخ شروع پخش فصل جدید سریال Legends of Tomorrow را اعلام کرد. ۲۰۱۹ بطور کل سال بزرگی برای این شبکه بوده است، چون دو سریال پرطرفدار خودش را به پایان می رساند و در طرف دیگر پخش چند سریال جدید را آغاز می کنـد. Arrow یکی از همین سریال هایی است که به پایان می رسد، فصل هشتم قرار است پرونده این سریال را برای همیشه ببندد، و Supernatural هم بعد از ۱۵ سال به انتهای مسیر خودش می رسد؛ بد نیست اشاره کنیم که وقتی The WB و UPN با هم ترکیب شدند و The CW را به وجود آوردند، این Supernatural بود که به آنها کمک کرد تا یک شبکه جدید را راه اندازی کنند.

وقتی که پخش طولانی ترین سریال شبکه The CW به پایان رسید، که Smallville نام داشت و ۱۰ فصل از آن ساخته شد، Arrow بعنوان یک نمایش ابرقهرمانی جدید روی آنتن این شبکه رفت. سریال کماندار به شبکه کمک کرد تا استارت یک فرانچایز ابرقهرمانی را بزند، که اکنون به اسم Arrowverse شناخته می شود. و فصل پایانی Arrow نیز شرایط را برای خروج استیون امل (ستاره خودش) از Arrowverse و همچنین برای وقوع رویداد پنج ساعته Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) فراهم می کند. The CW همزمان مشغول کار بر روی Green Arrow and the Canaries است که اگر از سوی شبکه سفارش تولید بگیرد بعنوان یک سریال وابسته به Arrow تولید خواهد شد، و داستان میا اسموک (با بازی Katherine McNamara)، لارل لنس (Katie Cassidy) و داینا دریک (Juliana Harkavy) را ادامه خواهد داد.

همچنین بخوانید | برندان روث و کورتنی فورد Legends of Tomorrow را ترک می کنند!

شبکه The CW فعلا درگیر برنامه های پاییزی خودش است، ولی نگاه ما به سمت زمستان و بهار دوخته شده و دوست داریم بدانیم که سریال های این دو فصل از چه تاریخی روی آنتن شبکه می روند. طی فصل زمستان و سپس بهار ما باید به ترتیب با دو سریال فراموش نشدنی Arrow و Supernatural خداحافظی کنیم. طبق اعلام The CW؛ آخرین اپیزود از سریال الیور کوئین قرار است در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با سه شنبه ۸ بهمن) روی آنتن برود. سریال Supernatural نیز از ۱۶ مارس (۲۶ اسفند) به بعد دوشنبه ها پخش خواهد شد، فصل پانزدهم نیز در تاریخ ۱۸ مِی ۲۰۲۰ (دوشنبه ۲۹ اردیبهشت) به پایان خواهد رسید.

سریال Katy Keene

اولین اپیزود از فصل پنجم سریال Legends of Tomorrow در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با سه شنبه ۱ بهمن) روی آنتن می رود، و پخش همچنان در سه شنبه شب ها ادامه خواهد یافت. پخش سریال Katy Keene که ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Riverdale است نیز از تاریخ ۶ فوریه (پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه) آغاز خواهد شد. آخرین اپیزود از فصل سوم سریال Black Lightning قرار است در تاریخ ۹ مارس (مصادف با دوشنبه ۱۹ اسفند) پخش شود. پخش فصل جدید سریال Rosewell, new Mexico هم از تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۲۰ (مصادف با دوشنبه ۲۶ اسفند) آغاز می شود.

همچنین بخوانید | سریال Superman & Lois توسط شبکه The CW در حال توسعه است؛

شبکه The CW باید طی هفته های آینده تاریخ شروع پخش فصل جدید In the Dark و همچنین فصل پایانی The 100 را اعلام کند. ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف سریال صد در دست توسعه قرار دارد، درست مثل سریال سوپرمن و ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Arrow، ولی هنوز نمی توانیم در مورد سرنوشت هیچکدام از این سریال ها قاطعانه صحبت کنیم. ولی بطور کل ۲۰۲۰ قرار است سال بزرگی برای شبکه The CW باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline