بازگشت جان کنستانتین برای فصل پنجم Legends of Tomorrow تایید شد؛

اولین حضور کنستانتین در دنیای تلویزیونی Arrowverse خیلی مورد استقبال قرار گرفت و باعث خوشحالی طرفداران شد، اما زمانی که به سریال DC’s Legends of Tomorrow پیوست و تبدیل به یک شخصیت اصلی شد، طرفداران به اوج هیجان خودشان رسیدند. نقش کنستانتین در فصل چهارم واقعا مهم و حیاتی بود، او به شکست دادن نیرون کمک بزرگی کرد اما در انتهای فصل این سوال به ذهن ما خطور کرد که آیا شاهد بازگشت وی در فصل پنجم خواهیم بود؟ که حالا به یک جواب قطعی برای این سوال رسیده ایم.

وبسایت TV Line با انتشار یک گزارش بطور رسمی تایید کرد که مت رایان یکی از ستاره های اصلی فصل پنجم سریال علمی-تخیلی Legends of Tomorrow خواهد بود؛ این بطور قطع خبری بسیار خوشحال کننده برای طرفداران کنستانتین است، مخصوصا با توجه به حوادث پایانی فصل چهارم و نوید ظهور یک تهدید جدید که نه تنها برای تیم بلکه برای تمام دنیا خطر آفرین است. حضور کنستانتین در تیم افسانه می تواند کمک بزرگی برای مقابله با خطرات پیش رو باشد.

همچنین بخوانید | تولید فصل ششم سریال The Flash آغاز شد؛

ﻣﺖ ﺭﺍﯾﺎﻥ نخستین بار در مجموعه تلویزیونی Constantine که برای یک فصل طی سال های ۲۰۱۴-۲۰۱۵ روی آنتن شبکه NBC رفت، شخصیت جان را به تصویر کشید. اما استقبال از سریال در حدی نبود که برای فصل دوم تمدید شود، در عوض ما مدتی بعد او را در سریال Arrow و Legends of Tomorrow دیدیم. حضور این شخصیت در Arrow جالب بود اما با حال و هوای سریال همخوانی نداشت چون ما الیور کوئین را با تیر و کمانش می شناسیم نه با جادو و قدرت های فراطبیعی. ولی کنستانتین شخصیتی مناسبی برای Legends است و خوشبختانه حضورش در این سریال حداقل برای یک سال دیگر ادامه خواهد داشت.

Legends of tomorrow

در فصل قبلی، جان برای نجات ری پالمر (Brandon Routh) به جهنم رفت، چون بدن او به تسخیر نیرون در آمده بود. در جهنم او با آسترا لاگ برخورد کرد، دخترکی که جان نتوانست او را نجات دهد و بخاطر این اتفاق عذاب وجدان دارد. البته آسترا (Olivia Swann) اکنون یک زن جوان است و دیگر شباهتی به دختری که جان می شناختش ندارد، هرچند در نجات روح ری به او کمک کرد. البته آسترا فقط روح ری را نجات نداد، بلکه روح چند شخصیت شیطانی مشهور را هم نجات داد تا فرصتی دوباره داشته باشند — از جمله استالین، چنگیزخان مغول و … — که می تواند برای افسانه ها تبدیل به یک چالش بزرگ شود!!

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل هشتم سریال Arrow داریم؛

این اتفاق شرایط را برای وقایع فصل بعدی آماده کرد، خطرهایی جدید که اعضای تیم افسانه ها باید با آنها دست و پنجه نرم کننـد، ولی داشتن آدم قدرتمندی مثل جان می تواند کمک بزرگی برایشان باشد. در انتها باید اشاره کنیم که فصل پنجم سریال DC’s Legends of Tomorrow در بهار ۲۰۲۰ روی آنتن شبکه The CW می رود، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

2 نظرات
  1. E.N می گوید

    چه خبر خوبی! سریال افسانه های فردا فصل به فصل بهتر میشه، جان کنستانتین یکی از نقاط قوت فصل سوم بود و یکی از دلایلی بود که فصل چهارم، بهترین فصل این سریال بود، خوشبختانه شخصیت جان کنستانتین رو به خوبی و به طور درستی در این سریال نشون دادن، هرچند نیازی به نشون دادن گرایش ج.ن.س.ی جان نبود، البته جان شخصیت بی خیال و رهایی داره و اونکاراش زیاد دور از انتظار نبود و به شخصیت پردازیش آسیب نزد(در کمیک هم اینجوریه ولی خوشبختانه زیاد روی اونکاراش مانور نمیدن) با اینحال با توجه به گرایشات جان، میتونستن با یک زن نشونش بدن تا اون صحنه های چندش آور به بیننده ها نشون داده نشه، الانشم به خاطر سارا لنس، این سریال پره از این چیزا پس دیگه نیازی نبود جان رو هم قاطی ماجرا کنن، یک اشاره به کاراش میکردن هم کافی بود دیگه واقعا لازم نبود یک داستان رو به خاطرش شرح بدن! به جاش میتونستن از پتانسیل واقعی شخصیت جان کنستانتین بیشتر استفاده کنن و خیلی بیشتر و بهتر میتونستن دنیای فانتزی و ماورایی داستان های کنستانتین رو وارد سریال کنن، هنوز هم دیر نشده پس امیدوارم این اتفاق در فصل پنجم سریال افسانه های فردا بیفته

  2. آرش اسکندری می گوید

    همه امیدواریم
    چون فوق العاده است این بشر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.