ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎﯼ ﻓﺮﺩﺍ در اپیزود پایانی فصل 3 یکی از اعضای تیم را از دست می دهند

بچه های تیم ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎﯼ ﻓﺮﺩﺍ قرار است روزهای سختی را پشت سر بگذراند، چرا که در پایان فصل سوم DC’s Legends of Tomorrow آنها یکی از اعضای تیمشان را از دست می دهند. در کنار ناراحتی برای از دست رفتن یکی از شخصیت ها، طرفداران سریال این روزها بخـاطر تمدید شدن آن برای فصل چهارم خیلی هیجان زده هستند، اینطور که گفته شده در فصل بعدی دو شخصیت ایوا شارپ (با نقش آفرینی Jes Macallan) و جان کنستانتین (Matt Ryan) به جمع شخصیت های اصلی سریال می پیوندند.

یکی از بهترین بخش های سریال Legends of Tomorrow توانایی آن برای تغییر آرایش تیم است. یعنی می توان به راحتی شخصیت های جدیدی به آن اضافه نمود و خط داستانی را تازه نگه داشت، روابط و دینامیک های مختلف را بـه نمایش گذاشت. مثلا در فصل سوم زری توماز (با نقش آفرینی Tala Ashe) و بچه فلش والی وست Keiynan Lonsdale) از سریال The Flash به سریال اضافه شدند. هر دو شخصیت با ورودشان حال و هوای نمایش را تغییر دادند و باعث ایجاد تنوع شدند.

حال طی یک مصاحبه با TV Line، آقای ﻓﯿﻞ ﮐﻠﻤﺮ شورانر سریال Legends of Tomorrow درباره تراژدی پایان فصل صحبت کرد. وقتی که از او سوال شد پیوستن دو شخصیت ایوا و جان به جمع تیم چه مفهومی برای دیگر اعضا دارد، او گفت اپیزود پایانی فضا را برای دیگر اعضای تیم باز می کند. کلمر گفت که: “اندوه بسیاری در پایان وجود دارد. یک ﺍﻓﺴﺎﻧﻪ می رود…” وقتی که از او سوال شد این شخصیت ممکن است آمایا (Maisie Richardson-Sellers) باشد، چون به نظر می رسد داستان او به پایان رسیده است، از جواب او می توان اینطور برداشت کرد که شاید او و نیت از سریال خارج شوند، اما قطعا این پایان مسیر رمانتیک آنها نخواهـد بود.

همچنین بخوانید: پتی جنکیز فیلم Wonder Woman 2 را جلوی دوربین های IMAX می برد

سریال Legends of Tomorrow در هر فصل تعدادی از شخصیت های خودش را از دست می دهد، مثلا در فصل نخست ﮐﺎﺭﺗﺮ ﻫﺎﻝ معروف به ﻫﺎﻭﮎﻣﻦ (با بازی Falk Hentschel) و ﺳﻨﺪﺭﺯ معروف به ﻫﺎﻭﮎﮔﺮﻝ (Ciara Renee) از سریال خارج شدند، همچنین نظاره گـر مرگ شجاعانه کاپیتان کلد بودیم. اخیرا نیز شاهد مرگ یکی از نیمه های ﻓﺎﯾﺮﺍﺳﺘﻮﺭﻡ، مارتین استاین (Victor Garber) در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “تهاجم به زمین-ایکس” بودیم. کمی بعدتر، نیمه دیگر او جفرسون جکسون (Franz Drameh) هم با تیم خداحافظی کرد و به خانه بازگشت. اما جکس برای اپیزود پایانی فصل سوم Legends of Tomorrow بازمیگردد.

باید اشاره کنیم که اپیزود پایانی فصل سوم DC’s Legends of Tomorrow قرار است نهم آوریل، مصادف با دوشنبه ۲۰ فروردین روی آنتن برود، پس تا فردا شب مطلع می شویم که باید بـا کدام یک از شخصیت ها وداع کنیم.


3 نظرات
 1. سهراب می گوید

  بهترین فیلم

 2. سهراب می گوید

  سریال مثل این هست که سفردرزمان داشته باشه؟

  1. آرش اسکندری می گوید

   سریال سفر در زمانی مثل ۱۲ میمون هست
   ولی ابرقهرمانی نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.