فصل چهارم سریال Legends Of Tomorrow: خلاصه داستان و پوستر رسمی

یک پوستر و خلاصه داستان جدید برای فصل جهارم سریال پرطرفدار و تماشایی DC’s Legends Of Tomorrow (افسانه های فردا) منتشر شده است. برخلاف فصل های قبلی، که برای کسانی که در آغاز فصل به نمایش اضافه شده اند قابل توجه بود، این فصل برای کسانی که گم شده اند قابل توجه است.

در سومین فصل از سریال DC’s Legends of Tomorrow اعضای تیم افسانه ها با یک سازمان تازه تاسیس به نام آژانس زمان روبرو شدند. این سازمان توسط رهبر پیشین افسانه ها، کاپیتان ریپ هانتر تاسیس شد تا از خط زمانی در مقابل هر گونه تهدیدی دفاع، و آن را به حالت اولیه خودش بازگرداند. اما برخلاف ایده اولیه خلق این آژانس، در نهایت برای کمک سراغ افسانه ها آمدند تا برای رویایی با دشمنان قدرتمند، بخصوص مالوس از آنها کمک بگیرند.

با اینکه افسانه ها در پایان مالوس را شکست دادند، اما پیروزی رایگان به دست نیامد و بهایی داشت. در صحنه پایانی فصل سوم فاش شد که فرار مالوس تنها یک نشانه بود برای آزاد شدن دیگر موجودات جادویی و افسانه ای. حال در خلاصه داستان فصل چهارم اشاره دقیق تری به این قضیه شده، که می توانید آن را بخوانید و نگاهی به داستان فصل بعدی سریال داشته باشید.

همچنین بخوانید: ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بعدی Arrowverse بت‌وُمن و گاتهام را به The CW می آورد!

فصل 4 افسانه های فردا

در خلاصه داستان فصل چهارم آمده است که: “بعد از شکست دادن مالوس شیطان، تیم افسانه ها آماده یک ماموریت جدید هستند. سارا لنس (Caity Lotz) و تیمش به آوا شارپ (Jes Macallan) و آژانس زمان می پیوندند تا به آنها در پاک کردن تعدادی نابهنجاری تاریخی باقی مانده کمک کنند. این کار به نظر ساده می آید تا زمانی که جان ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ (Matt Ryan) به سراغ آنها می آید تا اطلاع دهد، در حل یک مشکل مهم، یکی دیگر درست کرده اند که خیلی بزرگ تر است. وقتی افسانه ها اجازه فروپاشی زمان را دادند تا مالوس آزاد شود و شکستش دهند، حصار بین دنیاها کوتاه شد. تاریخ اکنون توسط موجودات جادویی اساطیری، افسانه های کهن و افسانه ها آلوده شده است. این موجودات سرگردان که توسط اشخاصی مثل ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ در طول تاریخ شکار شده اند، اکنون به دنیای ما بازگشته و در حال ایجاد مشکلات بزرگی هستند. از آنجا که آژانس زمان برای سر و کله زدن با جادو چندان آماده نیست، افسانه ها باید آماده شوند تا تاریخ را به حالت عادی خودش بازگردانند.

سارا و ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ به مخترع دلسوز ری پالمر (Brandon Routh)، عشق آتش میک روری (Dominic Purcell)، زری (Tala Ashe) و نیت (Nick Zano) می پیوندند تا باری دیگر جهان را نجات دهند — و میراث خودشان را. افسانه ها این بار با مسائل دیوانه کننده جادویی هم طرف هستند که همین موضوع باعث جالب تر شدن حوادث پیش رو می شود…

در پوستر بچه های تیم باری دیگر کنار هم قرار گرفته اند اما خبری از آوا شارپ نیست، با وجود اینکه مدتی قبل تایید شد که او قرار است از شخصیت های اصلی فصل چهارم این سریال باشد. در عوض آمایا (با بازی Maisie Richardson-Sellers) معروف به ویکسن که در خلاصه داستان هیچ اشاره ای به وی نشده در پوستر دیده می شود. ما آخرین بار که او را دیدیم مجبور شد نیت را ترک کند و به شهر زادگاه خودش در سال ۱۹۴۲ بازگردد، اما حالا پوستر تایید می کند که کار سریال با این شخصیت به پایان نرسیده است.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در مورد فصل چهارم سریال DC’s Legends of Tomorrow باشید…

منبع: The CW

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.