فصل چهارم Legends of Tomorrow صاحب یک پوستر جدید شد

کمتر از یک ماه تا شروع پخش فصل چهارم سریال Legends of Tomorrow باقی مانده و ما بزودی می توانیم باری دیگر با تیم افسانه ها همراه شویم، و در ماجراجویی های سفر در زمانی آنها شرکت کنیم؛ اما قبل از شروع ماجراجویی بهتر است نگاهی به پوستر جدید داشته باشیم.

به لطف اطلاعاتی که تاکنون از فصل چهارم منتشر شده، متوجه شده ایم که در پی حوادث پایانی فصل سوم، حالا تاریخ پر شده از موجودات جادویی که قبلا فقط در داستان های جن و پری یا افسانه ها حقیقت داشته اند، اما اکنون جزوی از واقعیت جهان هستند. وجود این موجودات خیالی در دنیای واقعی از نتایج ظهور مالوس است؛ ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎ اجازه دادند تا زمان از هم بپاشد و مالوس پا به دنیای بگذارد (جایی که آنها نهایتا توانستند وی را شکست دهند). سپس در صحنه انتهایی فصل سوم DC’s Legends of Tomorrow بود که ﺟﺎﻥ ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ سراغ سارا آمد و او را از دردسر تازه مطلع کرد. جان کنستانتین یکی دو تا چیز در مورد شکار موجودات فراطبیعی می داند پس می تواند به بچه های تیم در چالش های پیش رو کمک کند.

همچنین بخوانید | عنوان رسمی رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse فاش شد؛ Elseworlds

شبکه The CW که پاییز امسال یک سبد پر از متحوا برای طرفداران سریال های DcTV دارد، بتازگی پوستر جدید فصل چهارم سریال Legends of Tomorrow را منتشر کرده تا پیش از آغاز پخش نیم نگاهی داشته باشیم به ظاهر جدید و متفاوت شخصیت های دوست داشتنی سریال. یک نگاه بیاندازید:

فصل چهارم Legends of Tomorrow

این پوستر تایید می کند که سه شخصیت مهمان فصل قبلی اکنون تبدیل به شخصیت های اصلی سریال شده اند؛ نخست جان کنستانتین (با بازی Matt Ryan) که با توجه به اطلاعاتش از دنیای جادو حضورش در میان اعضای تیم واجب به نظر می رسد، سپس آوا شارپ (Jes Macallan) که بخاطر علاقه اش به سارا معلوم بود قرار است نقش مهم تری بگیرد، در نهایت هم نورا دارک (Courtney Ford) که انتظار بازگشتش برای فصل چهارم را داشتیم. در این پوستر همچنین می توانیم چارلی (با بازی Maisie Richardson-Sellers) را مشاهده کنیم، که شباهت زیادی به عضو سابق تیم آمایا دارد ولی او نیست و حتی نسبتی هم با وی ندارد.

همچنین بخوانید | تریلر فصل چهارم DC’s Legends of Tomorrow

پخش فصل چهارم DC’s Legends of Tomorrow از ۲۲ اکتبر (مصادف با دوشنبه ۳۰ مهر ماه) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.