تریلر فصل چهارم DC’s Legends of Tomorrow

ﺟﺎﻥ ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ در اولیـن تریلر رسمی فصل چهارم مجموعه تلویزیونی DC’s Legends of Tomorrow (ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎﯼ ﻓﺮﺩﺍ) به جمع عوامل سفینه Waverider پیوسته است؛ این تریلر که در آن شاهد حضور موجودات جادویی از جمله یک اسب تکشاخ هستیم، طی همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو به نمایش در آمده. تریلر جدید با نمایش چند صحنه از حوادث پایانی فصل سوم آغاز می شود، از جمله فداکاری قهرمانانه ریپ هانتر و مبارزات پایانی افسانه ها بر ضد مالوس شیطانی با استفاده از شش توتم شهر زامبزی، و همچنین نبرد نهایی مالوس و ببوی غول پیکر. سپس هم چند صحنه از وقایع پیش رو به نمایش گذاشته می شود، جایی که تیم ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎ سعی دارند موجودات ﺍﻓﺴﺎﻧﻪای مختلف را شکار کنند که البته آزاد شدن آنها در اصل از نتایج یک سری کارها در جهت شکست دادن مالوس است.

قبلا بواسطه خلاصه داستان فصل چهارم متوجه شدیم اکنون تاریخ پر شده از موجودات جادویی که قبلا فقط در داستان های جن و پری یا افسانه ها وجود داشته اند، اما اکنون جزوی از حقیقت جهان هستند. وجود این موجودات خیالی در دنیای واقعی از نتایج ظهور مالوس است؛ ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎ اجازه دادند تا زمان از هم بپاشد و مالوس پا به دنیای بگذارد (جایی که آنها نهایتا توانستند وی را شکست دهند). سپس در صحنه انتهایی فصل سوم DC’s Legends of Tomorrow بود که ﺟﺎﻥ ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ (با نقش آفرینی Matt Ryan) سراغ سارا آمد و او را از دردسر تازه مطلع کرد. جان یکی دو تا چیز در مورد شکار موجودات فراطبیعی می داند پس می تواند به بچه های تیم کمک کند.

همانطور که قبلا تایید شده بود، ﺟﺎﻥ ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ در فصل چهارم دیگر جزو شخصیت های اصلی فصل است و نقش پررنگی خواهد داشت. در تریلر کامیک-کان DC’s Legends of Tomorrow می بینیم که بچه های تیم ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎ بـاری دیگر دور هم جمع می شوند تا یکبار دیگر برای نجات زمان و تاریخ تلاش کنند، آنها سرخوش هستند چـون زیر نظر رهبری سارا لنس (با نقش آفرینی Caity Lotz) توانسته اند دنیا را این بار واقعا نجات دهند — همان قضیه شکست مالوس. طبق تریلر، ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﻫﺎ سفرهایی به عصرهای مختلف و دوره های زمانی متفاوت خواهند داشت، ما نیز قرار است شاهد یک ماجراجویی مهیج دیگر باشیم!!

همچنین بخوانید: تریلر فصل پنجم سریال The Flash منتشر شد

طی پنل سریال Legends of Tomorrow در کامیک-کان یک سری اطلاعات تازه هم فاش شد که تریلر اشاره ای به آنها نداشته است. مثلا بازیگر نقش آمایا، ﻣﯿﺴﯽ ﺭﯾﭽﺎﺭﺩﺳﻮﻥ-ﺳﻠﺮﺯ در فصل چهارم یک شخصیت تازه را به تصویر می کشد که چارلی نام دارد، یک زن که از طریق یک پورتال جابجا شده و صفات مشترک کمی با ویکسن اصلی دارد. باید اشاره کنیم که نیت قرار است مقداری درگیری احساسی درباره چارلی داشته باشد چون زمانی عاشق آمایا بود و مجبور به ترک وی شد. همچنین باید اضافه کنیم که نیت در این فصل با پدر خودش ملاقات خواهد کرد (با نقش آفرینی Thomas F. Wilson).

بدون شک DC’s Legends of Tomorrow طی فصل سوم خودش نشان داد می تواند بهترین سریال دنیای اشتراکی Arrowverse باشد، حال در فصل چهارم قرار است شاهد یک سری ماجراجویی های هیجان انگیزتر باشیم، پس بی صبرانه در انتظار شروع پخش این سریال هستیم. پخش فصل چهارم DC’s Legends of Tomorrow از ۲۲ اکتبر (مصادف با دوشنبه ۳۰ مهر ماه) آغاز می شود.

همچنین بخوانید: تریلر فصل پنجم سریال The Flash منتشر شد


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.