تریلر و پوستر جدید انیمیشن سینمایی The LEGO Movie 2: The Second Part

داستان شخصیت های لگویی با تریلر جدید انیمیشن سینمایی The LEGO Movie 2: The Second Part ادامه می یابد؛ قسمت اول The LEGO Movie در فوریه ۲۰۱۴ پا به گیشه گذاشت، و بخاطر طراحی جالب، داستان هیجان انگیز و گرافیگ چشم نواز خودش مورد استقبال طرفداران قرار گرفت. این فیلم در گیشه بین المللی ۴۶۹٫۱ میلیون دلار فروخت — در حالی که برای تولید آن ۶۰ میلیون دلار هزینه شده بود — و تبدیل به یک عنوان موفق شد. موفقیت این فیلم باعث شد که مسیر برای ساخت فیلم های LEGO بیشتری باز شود؛ The LEGO Batman Movie (فیلم لگو بتمن) و The LEGO Ninjago Movie (ﻓﯿﻠﻢ ﻟﮕﻮ ﻧﯿﻨﺠﺎﮔﻮ).

قسمت اول The LEGO Movie توسط ﻓﯿﻞ ﻟﻮﺭﺩ ﻭ ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻣﯿﻠﺮ کارگردانی شده بود، اما آنها برای هدایت پروژه قسمت دوم بازنگشتند، چون در زمان تولید این انیمیشن مشغول کار بر روی فیلم سینمایی Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) بودند. هرچند، زمانی که از پروژه Solo خارج شدند و ﺭﺍﻥ ﻫﺎﻭﺍﺭﺩ جای آنها را گرفت، این دو فیلمساز فرصت حضور در پروژه The LEGO Movie 2 بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ را پیدا کردند، و کمکی بودند برای کارگردان آن، آقای ﻣﺎﯾﮏ ﻣﯿﭽﻮﻝ (Trolls). پس توانستند تاثیر خودشان را بگذارند و این خبر خوبی برای طرفداران محسوب می شود.

حال، طی روز گذشته شاهد انتشار پوستر و همچنین تریلر رسمی جدید LEGO Movie 2 بودیم. با تماشای تریلر می توانیم نگاهی اجمالی و جذاب به وقایع این فیلم انیمیشنی داشته باشیم. از گویندگان the LEGO Movie 2 می توانیم به کریس پرت (Jurassic World) و الیزبت بنکس (عطش مبارزه) اشاره کنیم که در قسمت اول هم حضور داشتند و بجای دو شخصیت ﺍِﻣِﺖ و ﻭﺍﯾﻠﺪﺍﺳﺘﺎﯾﻞ‏ صحبت کردند. ﺷﺎﻫﺰﺍﺩﻩ ﮔﺮﺑﻪ ﺗﮑﺸﺎﺥ (الیسون بری)، لگو بتمن (ﻭﯾﻞ ﺁﺭﻧﺖ) و بنی معروف به ﻓﻀﺎﻧﻮﺭﺩ ﺩﻫﻪ ۱۹۸۰ (چارلی دی) هم از دیگر شخصیت های حاضر در فیلم جدید هستند. از تازه واردهای LEGO-verse (دنیای سینمایی لگویی) هم باید از ﺍﺳﺘﻔﺎﻧﯽ ﺑﯿﺎﺗﺮﯾﺰ (Brooklyn Nine-Nine) و ﺗﯿﻔﺎﻧﯽ ﻫﺪﯾﺶ (Girls Trip) یـاد کنیم.

با تماشای تریلر اطلاعاتی بیشتری از داستان فیلم جدید کسب خواهید کرد؛

همچنین بخوانید: اطلاعاتی تازه از تولید Avengers 4 و Spider-Man: Homecoming 2

پوستر جدید:

فیلم لگو 2
پوستر رسمی LEGO Movie

اکران The LEGO Movie 2: The Second Part از هشتم فوریه ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۹ بهمن ۹۷ آغاز می شود.

منبع: وارنر بروس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.