اولین تریلر رسمی فیلم لایو-اکشن The Lion King (شیر شاه)؛

اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی The Lion King (شیر شاه) منتشر شد؛ یک بازسازی لایو-اکشن از انیمیشنی به همین نام محصول سال ۱۹۹۴. فیلم The Lion King داستان سیمبا را بازگـو می کند، یک بچه شیر که نمی تواند صبر کند تا بزرگ شود و پادشاه Pride Lands آفریقا گردد. دونالد گلاور (روز وحشتناک) در این فیلم بجای شخصیت سیمبا صحبت می کند، در مقابل جیمز ارل جونز گوینده نقش موفاسا پدر سیمبا – که در نسخه کلاسیک هم بجای همین شخصیت صحبت کرده بود – و چیویتل اجیوفور (۱۲ سال بردگی، دکتر استرنج) در نقش اسکار برادر ناخلف موفاسا.

اگر به یاد داشته باشید اوایل آذر ماه سال گذشته بود که دیزنی نخستین تیزر از The Lion King را منتشر کرد، بواسطه این تیزر ما توانستیم نیم نگاهی به فیلم لایو-اکشن جدید دیزنی داشته باشیم اما کافی نبود — باید اشاره کنیم که تیزر تریلر رسمی این فیلم طی ۲۴ ساعت نخست انتشار، در مجموع ۲۲۴٫۶ میلیون بار دیده شد که رکورد بزرگی برای استودیو بود. اخیرا نیز دیزنی تیزری جدید از فیلم شیر شاه را در همایش CinemaCon 2019 به نمایش گذاشت که فقط حاضرین در همایش موفق به تماشای آن شدند. حال حدود سه ماه تا شروع اکران رسمی این فیلم باقی مانده و شاهد انتشار نخستین تریلر رسمی از آن هستیم، یک تریلر طولانی با حرف هایی زیاد برای گفتن.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: فیلم لایو-اکشن Aladdin طی افتتاحیه آمریکایی ۷۰ تا ۹۵ میلیون دلار می فروشد

این هم اولین تریلر رسمی از فیلم لایو-اکشن به شدت مورد انتظار شیر شاه که اکنون مدتهاست منتظر انتشار آن هستیم. پیشنهاد می کنیم که یک نگاه بیاندازید:


فیلم سینمایی شیر شاه توسط جان فاورو کارگردانی شده و در آن شاهد حضور تعداد زیادی بازیگر بزرگ و سطح بالا در مقام صداپیشه هستیم؛ مثلا همانطور که در ابتدا اشاره کردیم جیمز ارل جونز باری دیگر در نقش شاه موفاسای نجیب ظاهر شده، و چویتل اجیوفور نیز بجای شخصیت اسکار برادر موفاسا صحبت کرده، کسی که سعی دارد تخت پادشاهی را تصاحب کند. از دیگر گویندگان هم می توانیم بـه جان اولیور در نقش زازو، ﺳﺖ ﺭﻭﮔﻦ در نقش پومبا، بیلی ایکنر در نقش تیمون، ﺍﯾﻤﯽ ﺳﺪﺍﺭﯾﺲ، ﺍﻟﻔﺮﯼ ﻭﻭﺩﺍﺭﺩ، ﺑﯿﻠﯽ ﺍﯾﮑﻨﺮ، و ﺑﯿﺎﻧﺴﻪ در نقش نالا اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳

دیزنی در سال جاری میلادی بطور کل چهار بازسازی لایو-اکشن را اکران می کند؛ نخست Dumbo (دامبو) که از نهم فروردین پا به گیشه گذاشت و با استقبال سردی روبرو شد، سپس Aladdin (علاءالدین) که سوم خرداد روی پرده می رود و انتظار داریم عنوان پرفروشی باشد. سوم فیلم نیز Lion King است که اکران آن اواخر تیر ماه آغاز می شود و بدون شک فیلم موفقی خواهد بود، در آخر نوبت به Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) می رسد که تاریخ اکرانش جمعه ۲۶ مهر اعلام شده؛ پس ۲۰۱۹ سالی بسیار شلوع برای والت دیزنی است.

در انتها باید یادآوری کنـیم که فیلم لایو-اکشن The Lion King در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۸ تیر ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.