فیلم لایو-اکشن The Lion King صاحب یک تیزر و پوستر رسمی شد

دیزنی نخستین تیزر رسمی از فیلم سینمایی لایو-اکشن The Lion King (شیر شاه) خودش را منتشر کرد؛ این کمپانی مشهور و پرطرفدار اکنون چند سالی است که سعی دارد انیمیشن های کلاسیک مشهور خودش را تبدیل به فیلم های اکشن-زنده کند؛ این جریان با فیلم Alice in Wonderland (آلیس در سرزمین عجایب) در سال ۲۰۱۰ آغاز شد. اما ۲۰۱۹ واقعا سال دیزنی محسوب می شود، چون طی همین سال ما شاهد اکران سه فیلم لایو-اکشن Dumbo و Aladdin در کنار The Lion King توسط دیزنی خواهیم بود.

فیلم سینمایی The Lion King توسط جان فاورو کارگردانی شده و در آن شاهد حضور تعداد زیادی بازیگر بزرگ و سطح بالا در مقام صداپیشه هستیم؛ مثلا جیمز ارل جونز باری دیگر در نقش شاه موفاسای نجیب ظاهر شده است. چویتل اجیوفور (دکتر استرنج) بجای شخصیت اسکار برادر موفاسا صحبت کرده، کسی که سعی دارد تخت پادشاهی را تصاحب کند، البته با کمک شنزی (Florence Kasumba)، آزیزی (Eric Andre) و کاماری (Keegan-Michael Key).

باید بدانید که The Lion King در اصل انیمیشنی حماسی و موزیکال محصول سال ۱۹۹۴ شرکت والت دیزنی می باشد. موسیقی این اثر توسط آهنگساز معروف التون جان ساخته شد و توانست برندهٔ جایزهٔ اسکار بهترین موسیقی متن و بهترین ترانهٔ اورجینال شود. در نسخه کلاسیک؛ شیری به نام اسکار که در صدد پادشاهی جنگل است (که این سمت به برادرش موفاسا رسیده و در آینده به پسر موفاسا، سیمبا می‌رسد) برادرش موفاسا را می‌کشد و برادرزاده‌اش سیمبا را فراری می‌دهد، سیمبا در آینده بزرگ می‌شود و بازمی‌گردد تا انتقام تاج و تختش، و البته پدرش را از اسکار بگیرد. در اثر جدید دونالد گلاور بجای شخصیت سیمبا صحبت کرده است.

همچنین بخوانید| دیزنی فیلم لایو-اکشن Lilo & Stitch را می سازد!

این هم نخستین تیزر و پوستر رسمی فیلم سینمایی The Lion King تقدیم شما:


The Lion King

در انتها باید اشاره کنیم که فیلم لایو-اکشن The Lion King در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۸ تیر ۹۸) پا به گیشه می گذارد. منتظر انتشار تریلر کامل طی روزهای آینده باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.