تریلر The Lion King یک رکورد تازه را برای دیزنی ثبت کرد!

تریلر رسمی فیلم لایو-اکشن The Lion King (شیر شاه) طی ۲۴ ساعت نخست انتشار، یک رکورد تازه را برای کمپانی دیزنی ثبت نمود. کمپانی دیزنی طی چند سال اخیر از ساخت فیلم های لایو-اکشن بر پایه انیمیشن های کلاسیک خودش لذت فراوانی برده است، البته این عناوین پرطرفدار اغلب از نظر تجاری موفق بوده اند و به ندرت مورد تحسین منتقدین قرار گرفته اند. حال با توجه به همین موفقیت هـای مالی، دیزنی ظاهرا قصد پایان دادن به این جریان را ندارد و این روزها بیشتر از همیشه تمرکز خودش را بر روی ساخت این دسته از فیلم ها قرار داده است!

حالا نوبت به انیمیشن خاطره انگیز The Lion King is رسیده تا تبدیل به یک فیلم سینمایی شود، در واقع شیر شاه یکی از مشهورترین انیمیشن های کلاسیک دیزنی است که برای ساخت فیلم لایو-اکشن بعدی انتخاب شده. این انیمیشن دوبعدی در سال ۱۹۹۴ منتشر شد و در حد دوره خودش یک فیلم موفق از نظر تجاری بود؛ بطوری که در سراسر جهان مجموعا ۹۶۸ میلیون دلار فروخت، و بدون شک یکی از موفق ترین انیمیشن های کمپانی دیزنی می باشد. دیزنی باری دیگر از جان فاورو (مرد آهنی، کتاب جنگل) کمک گرفتـه تا شخصیت های شیر شاه را به زندگی بیاورد، کاری که او در فیلم Jungle Book (کتاب جنگل) انجام داد به حدی عالی بود که حالا اطمینان داریم Lion King هم یک فیلم فوق العاده خواهد بود. حال، این فیلم به شدت مورد انتظار هنوز از راه نرسیده شروع به رکوردشکنی کرده است؛

همچنین بخوانید| فیلم لایو-اکشن The Lion King صاحب یک تیزر و پوستر رسمی شد

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، تیزر تریلر رسمی فیلم سینمایی The Lion King طی ۲۴ ساعت نخست انتشار، در مجموع ۲۲۴٫۶ میلیون بار دیده شده است؛ این یعنی موفق ترین تریلری که از فیلم های کمپانی دیزنی منتشر شده، حتی موفق تر از تریلر سری فیلم های Star Wars. در میان پربیننده ترین تریلرهای تاریخ طی ۲۴ ساعت نخست انتشار، تریلر رسمی Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) بـا ۲۳۸ میلیون بیننده، موفق ترین تریلر جهان است، حالـا جایگاه دومین تریلر پربیننده هم اکنون به The Lion King تعلق گرفته؛ جایگاه سوم با ۱۹۰ میلیون بیننده طی ۲۴ ساعت نخست در اختیار تیزر تریلر رسمی فیلم ترسناک IT (آن) قرار دارد.

The lion king

کمپانی دیزنی برای انتشار تیزر تریلر The Lion King کاملا هوشمندانه عمل کرد، بهترین زمان ممکن طی روز شکرگزاری را انتخاب نمود تا مطمئن شود که مورد بیشترین توجه ممکن قرار بگیرد. نخستین تریلر به شدت مورد انتظار Avengers 4 قرار است طی هفته های آینده منتشر شود، شاید اگر دیزنی کمی صبر می کرد تریلر Lion King تحت تاثیر تریلر قسمت چهارم Avengers قرار می گرفت و کم تر مورد توجه واقع می شد. در هر صورت، این فیلم همین ابتدای راه توانست یک رکورد چشمگیر از خودش یادگار بگذارد! — که می تواند شروع واقعا خوبی باشد.

همچنین بخوانید| تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳

البته انتشار تیزر The Lion King فقط واکنش های مثبت را در پی نداشت، بلکه بسیاری از طرفداران شیر شاه بعد از تماشای این تیزر به وضوع اعلام کردند که ترجیح می دهند همان نسخه دوبعدی کلاسیک را تماشا کنند؛ به هر حال طرفداران دیزنی و فیلم های لایو-اکشن این کمپانی بخوبی از The Lion King استقبال کردند، بنابراین شاید قرار است با یک فیلم پرفروش دیگر از دیزنی روبرو شویم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.