تریلر فیلم کمدی-فانتزی Little: بازگشت به 13 سالگی!

ﺭﺟﯿﻨﺎ ﻫﺎﻝ و مارسای مارتین در فیلم سینمایی کمدی-فانتزی Little در نقش نسخه بزرگسال و نوجوان یک شخصیت مشابه ظاهر شده اند که حالا به لطف انتشار یک تریلر رسمی جدید، می توانیم نگاهی اجمالی به آنها و دیگر بازیگران حاضر در این فیلم داشته باشیم.

این سبک از کمدی که در آن بدن شخصیت اصلی داستان دستخوش تغییرات می شود اکنون سالهاست که در هالیوود و بطور کل سینمای جهان باب شده و خیلی هم مورد توجه قرار گرفته؛ فیلم هایی مثل Freaky Friday (جمعه عجیب) و Big (بزرگ) محصول سال ۱۹۸۸ بهترین نمونه برای این مدل کمدی ها هستند. حال Little دقیقا وقایع فیلم Big با بازی تام هنکس را برعکس کرده، بنابراین این بار یک نوجوان شخصیت اصلی داستان است — با بازی خانم مارتین (Black-ish).

ﺭﺟﯿﻨﺎ ﻫﺎﻝ در این فیلم شخصیتی به نام جوردن سَندرس را به تصویر می کشد، زنی میانسال که بعد از برخورد با یک آدم اشتباهی، یک روز صبح از خواب بیدار می شود و با نسخه ۱۳ ساله خودش برخورد می کند. خانم Issa Rae (سریال Insecure) در نقش آپریل دستیار جوردن ظاهر شده که وانمود می کند نگهبان جوردن نوجوان است تا زمانی که بفهمند چطور باید وی را به حالت عادی بازگردانند!!

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر فیلم اکشن Polar: ﻣﺪﺱ ﻣﯿﮑﻠﺴﻦ بزرگ ترین آدمکش جهان است!

کمپانی Universal با انتشار یک تریلر جالب، شروع کرد به تبلیغ برای فیلم سینمایی Little که اکنون شما هم می توانید آن را تماشا کنید. این فیلم ما را به یاد ۱۷ Again (دوباره ۱۷) با بازی ﺯﮎ ﺍﻓﺮﺍﻥ ﻭ ﻣﺘﯿﻮ ﭘﺮﯼ محصول سال ۲۰۰۹ می اندازد که در آن آقای پری شخصیتی را به تصویر کشید که شانس دوباره ۱۷ ساله شدن را پیدا می کند. درست مانند همان فیلم، بخش جالب Little قرار گرفتن یک شخص بالغ کنار شخصیت اصلی نوجوان شده داستان است که باعث جالب تر شدن وقایع فیلم می شود!!


از دیگر ستارگان فیلم سینمایی Little می توانیم به ﺟﺎﺳﺘﯿﻦ ﻫﺎﺭﺗﻠﯽ (کریسمس مادرهای بد)، Tone Bell (سریال Whitney)، ﮐَﻠﺐ ﺍﻣﺮﯼ (تابستان ۱۹۸۴)، Mikey Day، ﺍَﺑﯽ ﮔﯿﻞ (آرسنال)، ﺣﻨﺎ ﻭﺳﺘﺮﻓﯿﻠﺪ (لوگان)، ﻟﻮﮎ ﺟﯿﻤﺰ، و JD McCrary اشاره کنیم. این فیلم توسط ﺗﯿﻨﺎ ﮔﻮﺭﺩﻥ (Peeples) بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که خودش آن را با همکاری Tracy Oliver (سفر دخترانه) نوشته کارگردانی شده است.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر فیلم درام-اکشن The Brawler

فیلم سینمایی Little از تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۳ فروردین ۹۸) پا به گیشه می گذارد، یعنی یک هفته بعد از شروع اکران فیلم ابرقهرمانی به شدت مورد انتظار Shazam! (شزم). این فیلم ها با وجود اینکه از دو دنیای کاملا متفاوت هستند، شباهت هایی هم با هم دارند؛ هر دو کمدی هستند و در هر دو فیلم بدن شخصیت اصلی دچار تغییراتی می شود!! — البته Little و Shazam رقیب همدیگر به حساب نمی آیند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.