اطلاعاتی تازه از داستان سریال لایو-اکشن Loki فاش شد؛ [غیررسمی]

ما در آستانه ورود به عصر جدید دنیای سینمایی مارول (MCU) قرار داریم، مخصوصا با توجه به اینکه وقایع Avengers: Endgame باعث ایجاد فرصت های فراوانی برای تولید فیلم و سریال های بیشتر و متنوع تر شده است. دقیقا به همین دلیل می گوییم که فاز چهارم حکم یک عصر جدید را دارد، چون قرار است طی آن نه تنها شاهد روی پرده رفتن تعدادی فیلم به شدت هیجان انگیز باشیم، بلکه چند سریال لایو-اکشن هم زیر پرچم فاز چهارم MCU به دست ما خواهد رسید. دیزنی قصد دارد این سریال های کوتاه را از طریق سرویس استریم خودش، Disney Plus، منتشر کند؛ یکی از این سریال ها هم loki است.

ما مدتهاست که چیزهایی در مورد سریال انفرادی خدای حقه می شنویم، اما اوایل سال جاری میلادی بود که دیزنی بطور رسمی فاش کرد سریال Loki قرار است ساختـه شود و از طریق Disney Plus منتشر خواهد شد. در ابتدا ما هیچ اطلاعاتی در مورد این سریال نداشتیم، اما خیلی زود فاش شد که وقایع آن در دوره های مختلف اتفاق می افتد و لوکی را به برهه های زمانی متفاوتی از تاریخ زمین می برد، بعد از اینکه Avengers 4 را تماشا کردیم هم متوجه شدیم که قرار است داستان کدام نسخه از لوکی را دنبال کنیم.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال مارولی Loki اوایل ۲۰۲۰ آغاز می شود؛

حال، یک شایعه تازه منتشر ادعا کرده که سریال Loki ماجراجویی های لوکی طی تاریخ دنیای سینمایی مـارول را دنبال خواهد کرد، او طی این سفرها به برهه های زمانی مختلف MCU، با میل و رغبت خودش در رویدادهای مهم دخالت می کند، در نتیجه طی این ماجراجویی هیجان انگیز ویرانی های بزرگی از خودش بجا می گذارد. البته پیش از این هم گفته شده بود که لوکی قصد دارد پا به دوره های زمانی متفاوتی از زمین بگذارد، ولی تا این لحظه نشنیده بودیم که هدفش نابود کردن تاریخ و تغییر دادن آن است!

Thor 4

با توجه به اینکه لوکی سریال Loki هنوز پا به وادی خیر نگذاشته و شرور است، می تواند دست به این کار خطرناک بزند چون در این نقطه از زندگی اش او در مقابل برادرش شکست خورده، و انتقام جویان برنامه او برای حکمرانی بر زمین را نابود کرده اند، پس می تواند برای تلافی هم شده برای نابود کردن تاریخ زمینی که هیچ ارزشی برایش ندارد تلاش کند. اگر لوکی با تسرکت فرار نمی کرد، بعد از دیدن مرگ پدر و مادرش، و قرار گرفتن کنار ثور بجای روبروی او، کم کم شروع به خوب شدن می کرد و تبدیل می شد به همان شخصیتی که برای نجات برادرش جان خودش را فدا کرد.

همچنین بخوانید | جادوگر سرخ در Doctor Strange 2 حضور دارد؛ این فیلم با سریال WandaVision مرتبط است

با توجه به چیزهایی که از حوادث Endgame یاد گرفتیم، تغییر دادن گذشته نمی تواند تاثیری بر روی خط زمانی اصلی دنیای سینمایی مارول بگذارد؛ پس اعمال لوکی آسیبی به خط زمانی اصلی دنیای سینمایی مارول نخواهد زد و در عوض هر تغییری که ایجاد کند، یک خط زمانی جدید به وجود می آورد. مثلا اگر هیتلر را در بچگی بکشد، یک واقعیت جدید ایجاد می کند که در آن جنگ جهانی دوم هنوز رخ نداده است، و اگر هم داده به شکلی متفاوت بوده.

در انتها، باید اشاره کنیم که تولید سریال مارولی Loki (لوکی) قرار است اوایل سال آینده میلادی آغاز شود، طبق تایید مارول ما در بهار سال ۲۰۲۱ موفق به تماشای سریال Loki از طریق Disney+ خواهیم شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline