آخرین اطلاعاتی که از سریال مارولی Loki (لوکی) داریم؛

لوکی، برادر ناخلف ثور قرار است صاحب یک سریال انفرادی شود، سریالی که از طریق سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) به دست طرفداران خواهد رسید؛ حال ما قصد داریم در این مقاله آخرین اطلاعاتی که از سریال لوکی منتشر شده را بررسی کنیم. تام هیدلستون تاکنون در شش فیلم از دنیای سینمایی مارول (MCU) شخصیت لوکی را به تصویر کشیده است، اولین فیلمش Thor محصول ۲۰۱۱ بود و آخرین هم Avengers: Endgame که در آن با دو نسخه متفاوت از لوکی ملاقات کردیم. بدون شک خدای حقه یکی از بهترین شخصیت های شرور MCU است که طرفداران خیلی زیادی دارد، و حالا هم که قرار است صاحب سریالی اختصاصی شود.

آقای Michael Waldron نویسنده اصلی (شورانر) سریال لایو-اکشن Loki است، که سابقه کار بر روی Community و Rick and Morty را دارد، پس میتوانیم انتظار وجود مقداری عناصر کمدی در این سریال را داشته باشیم [که بطور قطع آن را جذاب و جالب تر می کند]. مارول در حال حاضر قصد دارد Loki را بعنوان یک مینی سریال ۶ اپیزودی تولید کند، اما آینده اصلا مشخص نیست و شاید اگر موفقیت کسب کند فصل دومی هم در کار باشد.

همچنین بخوانید | شایعه: سریال مارولی Loki ممکن است صاحب چندین فصل شود!

شاید لوکی یک قهرمان نباشد، اما با این وجود سریالش در حال حاضر منتظران زیادی در سراسر جهان دارد و بدون داشتن هیچ شکی می توانیم بگوییم که تقریبا بیشتر عاشقان MCU منتظر بازگشت او هستند. و چون خیلی طرفدار دارد، آخرین اطلاعات موجود از این سریال را اینجا گرد هم آورده ایم. پس تا پایان با مغناطیس نیوز بمانید:

تاریخ رسمی انتشار سریال Loki

سریال Loki

سرویس استریم Disney Plus قرار است بطور رسمی از تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۲۱ آبان) شروع بکار کند، ولی سریال Loki در همین ابتدا منتشر نخواهد شد. در حقیقت، برای تماشای این سریال ما باید مدت زمان خیلی زیادی را صبر کنیم. سریال Loki طبق تایید مارول قرار است مثل سریال WandaVision (واندا و ویژن) در یکی از روزهای بهار ۲۰۲۱ به دست طرفداران برسد. بد نیست اشاره کنیم که The Falcon & The Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) با نقش آفرینی آنتونی مکی و سباستین استن نیز در پاییز سال آینده منتشر خواهد شد، بعنوان یکی از عناوین ابتدایی فاز چهارم MCU.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال مارولی WandaVision در ماه آبان آغاز می شود؛

آخرین اطلاعات از داستان سریال Loki

Loki tv show

شاید برای کسانی که شاهد مرگ لوکی در فیلم Avengers: Infinity War بوده اند کمی گیج کننده باشد که مارول قصد دارد برایش یک سریال بسازد؛ خب، باید بگوییم که زیاد هم عجیب نیست. طبق خلاصه داستانی که برای این سریال منتشر شده، می توانیم بگوییم که لوکی قرار است سفری به گذشته داشته باشد و طی این ماجراجویی تاثیری قابل توجه بر روی وقایع تاریخی مهم جهان بگذارد. لوکی فیلم Infinity War هیچوقت چنین کاری انجام نمی دهد، اما از لوکی Avengers: Endgame که در سال ۲۰۱۲ به کمک تسراکت از دست انتقامجویان فرار کرد انجامش اصلا بعید نیست. حال ظاهرا نسخه هنوز مثبت نشده لوکی قرار است سفری در تاریخ داشته باشد و مقداری هم در آن دخالت کند، و با توجه به قانون سفر در زمان MCU، او با هر تغییری که ایجاد می کند باعث خلق یک خط زمانی جدید می شود. تصویر بالا نیز تایید می کند که لوکی سری به ۱۹۷۵خواهد زد!!

بازیگران حاضر در سریال Loki

سریال لوکی

فاز تولید سریال Loki قرار نیست تا قبل از اوایل ۲۰۲۰ آغاز شود، پس هنوز خیلی زود است که مارول بخواهد نام تمام بازیگران حاضر در این سریال را فاش کند. طی چند ماهی که از تایید رسمی Loki گذشته، تا حالا حتی یک خبر هم در مورد بازیگران فرعی این سریال منتشر نشده و خیلی بعید است که به این زودی چیزی بشنویم. فعلا، تام هیدلستون تنها بازیگری است که اطمینان داریم در سریال Loki شاهد حضورش خواهیم بود، که جزو اخبار به حساب نمی آید. باید اشاره کنیم که بعید نیست کریس همسورث حضوری کوتاه در سریال لوکی داشته باشد.

همچنین بخوانید | فیلم Ant-Man 3 ژانویه ۲۰۲۱ جلوی دوربین می رود؛ طبق گفته مایکل داگلاس

سریال Loki با فیلم های THOR 4 و DOCTOR STRANGE 2 ارتباط دارد

Doctor strange 2

هنوز بطور رسمی توسط مارول تایید نشده، اما گزارش های مختلف ادعا کرده اند که سریال Loki بطور مستقیم شرایط را برای وقوع حوادث فیلم Thor: Love and Thunder (ثور: عشق و رعد) فراهم می کند، ظاهرا ما قرار است شاهد بازگشت لوکی به خط زمانی اصلی MCU باشیم (که در آن لوکی توسط تانوس کشته شد)، و همچنین میولنیر هم قرار است همراه با لوکی بازگردد. بازگشت میولنیر به خط زمانی اصلی MCU در پی حوادث سریال Loki، در نهایت باعث می شود تا جین فاستر تبدیل شود به ثور مونث. بعلاوه، طبق ادعای باب ایگر رئیس کمپانی دیزنی، سریال Loki به طریقی با فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) مرتبط خواهد بود، که هنوز معلوم نشده این ارتباط داشتن دقیقا چه مفهومی دارد.

آخرین بروز رسانی: دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.