سریال Loki: تاریخ انتشار، خلاصه داستان و لیست بازیگران

لوکی، برادر ناخلف ثور قرار است صاحب یک سریال انفرادی شود، سریالی که از طریق سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) به دست طرفداران خواهد رسید؛ حال ما قصد داریم در این مقاله آخرین اطلاعاتی که از سریال لوکی منتشر شده را بررسی کنیم. تام هیدلستون تاکنون در شش فیلم از دنیای سینمایی مارول (MCU) شخصیت لوکی را به تصویر کشیده است، اولین فیلمش Thor محصول ۲۰۱۱ بود و آخرین هم Avengers: Endgame که در آن با دو نسخه متفاوت از لوکی ملاقات کردیم. بدون شک خدای حقه یکی از بهترین شخصیت های شرور MCU است که طرفداران خیلی زیادی دارد، و حالا هم که قرار است صاحب سریالی اختصاصی شود.

آقای مایکل والدرون نویسنده و تهیه‌کننده اصلی (شورانر) سریال لایو-اکشن Loki است، که سابقه کار بر روی Community و Rick and Morty را دارد، پس میتوانیم انتظار وجود مقداری عناصر کمدی در این سریال را داشته باشیم [که بطور قطع آن را جذاب و جالب تر می کند]. مارول در حال حاضر قصد دارد Loki را بعنوان یک مینی سریال ۶ اپیزودی تولید کند، اما آینده اصلا مشخص نیست و شاید اگر موفقیت کسب کند فصل دومی هم در کار باشد.

همچنین بخوانید | سریال WandaVision: تاریخ انتشار، خلاصه داستان و لیست بازیگران

شاید لوکی یک قهرمان نباشد، اما با این وجود سریالش در حال حاضر منتظران زیادی در سراسر جهان دارد و بدون داشتن هیچ شکی می توانیم بگوییم که تقریبا بیشتر عاشقان MCU منتظر بازگشت او هستند. و چون خیلی طرفدار دارد، آخرین اطلاعات موجود از این سریال را اینجا گرد هم آورده ایم. پس تا پایان با مغناطیس نیوز بمانید:

تاریخ رسمی انتشار سریال Loki

سریال Loki

دیزنی هنوز تاریخ دقیق انتشار سریال Loki را فاش نکرده است، اما تایید شده که قرار است در یکی از روزهای بهار ۲۰۲۱ از طریق سرویس اشتریم دیزنی پلاس به دست طرفداران برسد. سریال WandaVision هم قرار بود طی بهار ۲۰۲۱ منتشر شود، اما دیزنی تاریخ انتشار آن را به دسامبر ۲۰۲۰ تغییر داده است. از آنجا که سریال Loki از نظر داستانی با فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) مرتبط است، انتظار می‌رود که نزدیک به تاریخ اکران این فیلم منتشر شود؛ فاز تولید این سریال نیز اوایل ۲۰۲۰ آغاز شد.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال Hawkeye حالا قرار است طی پاییز ۲۰۲۰ آغاز شود؛

آخرین اطلاعات از داستان سریال Loki

Loki tv show

شاید برای کسانی که شاهد مرگ لوکی در فیلم Avengers: Infinity War بوده اند کمی گیج کننده باشد که مارول قصد دارد برایش یک سریال بسازد؛ خب، باید بگوییم که زیاد هم عجیب نیست. طبق خلاصه داستانی که برای این سریال منتشر شده، می توانیم بگوییم که لوکی قرار است سفری به گذشته داشته باشد و طی این ماجراجویی تاثیری قابل توجه بر روی وقایع تاریخی مهم جهان بگذارد. لوکی فیلم Infinity War هیچوقت چنین کاری انجام نمی دهد، اما از لوکی Avengers: Endgame که در سال ۲۰۱۲ به کمک تسراکت از دست انتقامجویان فرار کرد انجامش اصلا بعید نیست. حال ظاهرا نسخه هنوز مثبت نشده لوکی قرار است سفری در تاریخ داشته باشد و مقداری هم در آن دخالت کند، و با توجه به قانون سفر در زمان MCU، او با هر تغییری که ایجاد می کند باعث خلق یک خط زمانی جدید می شود. تصویر بالا نیز تایید می کند که لوکی سری به ۱۹۷۵خواهد زد!!

در خلاصه داستان رسمی سریال Loki آمده که «در این سریال محصول مارول استودیوز، لوکیِ شرور (Tom Hiddleston) نقش خودش بعنوان خدای شرارت را پس می‌گیرد، در سریالی که وقایع آن بعد از حوادث فیلم سینمایی Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: آخربازی) اتفاق می افتد، توسط کیت هرون کـارگردانی شده و مایکل والدرون نویسنده اصلی آن است. این سریال در سال ۲۰۲۱ توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر می‌شود.»

بازیگران حاضر در سریال Loki

سریال لوکی

تام هیدلستون قرار است در این سریال باری دیگر شخصیت لوکی را به تصویر بکشد، و اصلا بعید نیست که در آن شاهد حضور کوتاه کریس همسورث (بازیگر نقش ثور) باشیم. همین چند روز قبل هم تایید شد که اوون ویلسون (اعجوبه ۲۰۱۷) یکی از ستاره‌های Loki است، اما هنوز نمی‌دانیم در چه نقشی بازی خواهد کرد. از دیگر ستاره‌هایی که حضورشان در این سریال تایید شده می توانیم به سوفیا دی مارتینو (Yesterday 2019) و‌ گوگو امبتا-را (A Wrinkle In Time 2018) اشاره کنیم، که فاش نشده قرار است چه شخصیت‌هایی را به تصویر بکشند، ولی انتظار می‌رود که جزو ستاره‌های اصلی سریال باشند.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال Ms. Marvel فاش شد؛ اطلاعاتی از آینده «میس مارول» در MCU

سریال Loki از نظر داستانی با فیلم های Thor 4 و Doctor Strange 2 ارتباط دارد

Doctor strange 2

هنوز بطور رسمی توسط مارول تایید نشده، اما گزارش های مختلف ادعا کرده اند که سریال Loki بطور مستقیم شرایط را برای وقوع حوادث فیلم Thor: Love and Thunder (ثور: عشق و رعد) فراهم می کند، ظاهرا ما قرار است شاهد بازگشت لوکی به خط زمانی اصلی MCU باشیم (که در آن لوکی توسط تانوس کشته شد)، و همچنین میولنیر هم قرار است همراه با لوکی بازگردد. بازگشت میولنیر به خط زمانی اصلی MCU در پی حوادث سریال Loki، در نهایت باعث می شود تا جین فاستر تبدیل شود به ثور مونث. بعلاوه، طبق ادعای باب ایگر رئیس کمپانی دیزنی، سریال Loki به طریقی با فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) مرتبط خواهد بود، که هنوز معلوم نشده این ارتباط داشتن دقیقا چه مفهومی دارد.

آخرین بروز رسانی: پنجشنبه ۲۴ بهمن ۹۸.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline