تایید شد؛ سریال Loki (لوکی) بطور رسمی در حال توسعه است!

باب ایگر رئیس هیئت مدیره شرکت والت دیزنی رسما تایید کرد که مشغول کار بر روی سریال Loki (شخصیت لوکی) برای پخش از طریق سرویس استریم دیزنی، Disney Plus هستند. مدیران بخش های مختلف کمپانی دیزنی این روزها به سختی مشغول کار هستند تا همه چیز را برای سال آینده، روز شروع بکار سرویس استریم اختصاصی خودشان آماده کنند. حال ما شنیده ایم که سریال هایی برای جادوگر سرخ، سرباز زمستان و فالکون ساخته خواهد شد، اما رسما تایید نشده است.

با توجه به سرنوشت لوکی و جادوگر سرخ در پایان فیلم سینمایی Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت)، اکنون برای همه جای سوال دارد که وقایع سریال های این دو شخصیت قبل از حوادث Infinity War اتفاق می افتد یا بعد از آن. حالا نام رسمی سرویس استریم دیزنی فاش شده و از این به بعد آن را Disney+ صدا می زنیم، ولی هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از سریال های مارولی این سرویس به دست مـا نرسیده است؛ البته بـجز اینکه دیزنی رسما به سریال لوکی چراغ سبز نشان داده و مشغول توسعه آن هستند.

همچنین بخوانید| فیلم The Eternals مارول در سپتامبر ۲۰۱۹ جلوی دوربین می رود؛ ظاهرا

مدیر عامل دیزنی در کنار تایید نام رسمی سرویس استریم این کمپانی، بطور رسمی تایید کرد که مشغول توسعه سریال Loki می باشند، که انتظار می رود آقای تام هیدلستون بعنوان بازیگر نقش لوکی در آن حضور داشته باشد — که البته بدون هیدلستون چنین سریالی بی معنی خواهد بود. باب ایگر تایید نکرد که این سریال قرار است کوتاه باشد یا طولانی، ولی قبلا در گزارش ها از آن بعنوان یک مینی سریال یاد شده بود. در مورد تاریخ پخش هم هنوز صحبتی به میان نیامده است، از کار بر روی سریال جادوگر سرخ (با بازی Elizabeth Olsen) نیز حرفی زده نشد — شاید بزودی چیزهایی هم در مورد آن بشنویم.

Loki

باید اشاره کنیم که کوین فایگی رئیس کمپانی Marvel Studios شخصا بر روی سریال های مارولی سرویس Disney Plus نظارت خواهد داشت، او قول داده که این سریال ها کمیک بوکی تر از فیلم های دنیای سینمایی مارول باشند. البته هنوز هیچ چیز بطور دقیق مشخص نیست و این سریال ها فعلا در نخستین مراحل توسعه قرار دارند، و البته بجز سریال لوکی مابقی هنوز در انتظار تایید شدن هستند.

همچنین بخوانید| دیزنی در حال توسعه سریال مشترک شاهین & سرباز زمستان است!

از آنجا که سریال لوکی را تایید کرده اند، ولی بقیه را هنوز نه، می توانیم حدس بزنیم که در روند توسعه Loki پیشرفت بیشتری نسبت به دیگر سریال ها حاصل شده و تولید آن کاملا قطعی است، یعنی شرایط لازم برای معرفی شدن را داشته. پس شاید هنوز در مورد سریال های جادوگر سرخ و سرباز زمستان & فالکون جدی نیستند و احتمالا هنوز آماده معرفی نشدن نگشته اند. پس، زمانش که فرا برسد دیزنی یا مارول در مورد دیگر نمایش ها هم صحبت خواهند کرد. اما چیزی که اهمیت دارد، این است که دنیای سینمایی مارول در حال ورود به مرحله جدیدی می باشد، یک مرحله بسیار جذاب و هیجان انگیز…!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline