اطلاعات تازه از سریال Loki: پلیس‌های زمان در تعقیب «خدای شرارت» هستند!

اطلاعاتی تازه از شخصیت‌های حاضر در سریال Loki منتشر شده که می‌تواند تایید کند که قرار است در آن شاهد حضور مامورهایی از سازمان Time Variance Authority (دیوان تناقض زمانی) یا TVA باشیم؛ لوکی در ابتدای فیلم Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) به دست تانوس کشته شد، اما مارول راهی پیدا کرد تا این شخصیت را به دنیای سینمایی خودش بازگرداند و یک آینده به وی دهد. ما قرار است در سریال لایو-اکشن Loki با نسخه ۲۰۱۲ لوکی همراه شویم، وقایع این سریال در خط زمانی اصلی دنیای سینمایی مارول (MCU) اتفاق نمی‌افتد، لوکی این خط زمانی همانی است که طی وقایع Avengers: Endgame (پایان بازی) با تسراکت از دست انتقام‌جویان فرار کرد.

مارول تا این لحظه اطلاعات خیلی کمی از سریال انفرادی لوکی را منتشر کـرده، و مثل همیشه اجازه افشای جزئیات مهم را نمی‌دهد. از Loki همواره بعنوان یک سریال سفر در زمانی یاد می‌شود، که وقایع آن در دوره های زمانی مختلف از تاریخ زمین اتفاق می‌افتد. به همین دلیل هم اکنون سوال‌های خیلی زیادی در مورد سریال Loki وجود دارد، ولی بتازگی دیزنی پلاس تیزری کوتاه از سه سریال مارولی بعدی خودش منتشر کرده که در یکی از صحنات آن لوکی را مشاهده کردیم، او لباسی پوشیده بود که انگار لوگوی TVA بر روی آن قرار داشت؛ این صحنه تایید کرد که لوکی قرار است با Time Variance Authority سر و کله بزند، سازمانی که وظیفه آن رسیدگی به تناقض‌های زمانی در مولتی‌ورس است.

همچنین بخوانید | سریال Loki: تاریخ انتشار، خلاصه داستان و لیست بازیگران

حال اطلاعات تازه‌ای از شخصیت‌های حاضر در این سریال منتشر شده که تایید می‌کند لوکی واقعا قرار است در سریال انفرادی خودش با پلیس‌های زمان دست و پنجه نرم کند. باید اشاره کنیم که تاکنون بازیگران مختلفی به این سریال پیوسته‌اند، پس ممکن است برای بازی در یکی از همین نقش‌ها استخدام شده باشند؛ مارول در پی یافتن یک بازیگر شناخته شده و طناز بوده تا شخصیت‌ اصلی مرد سریال را به تصویر بکشد، این شخصیت در پنج یا شش اپیزود حضور دارد و قرار است در یکی از فیلم‌های آینده MCU هم وی را ببینیم. مارول همچنین به دنبال یک بازیگر زن است که باید بین ۳۰ تا ۵۰ سال سن داشته باشد و قرار است در هر شش اپیزود نقش آفرینی کند، از این نقش فعلا با اسم «زن ۲» یاد می‌شود. یکی دیگر از شخصیت‌های سریال «کیسی» نام دارد، که مهم نیست بازیگرش از چه نژادی باشد یا اینکه چه جنسیتی داشته باشد، کیسی یک انترن جذاب و بامزه است که باید در یک دفتر و پشت درهای بسته کار کند، شغل او ایجاب میکند که همیشه قوانین را رعایت کند. «جان» هم یکی دیگر از شخصیت‌های حاضر در سریال Loki است، بازیگر این نقش باید بین ۲۷ تا ۳۶ سال سن داشته باشد، جان سربازی ستیزه‌جو و کله‌شق است.

Loki

این توصیف شخصیت‌ها به ما اطلاعات چندان زیاد و دقیقی از سریال و داستان آن نمی‌دهد، ولی به نظر می‌رسد که بعضی از این شخصیت‌ها به TVA مرتبط هستند‌. از طرفی چون این گروه در کتاب‌های مصور مارول تاریخچه بزرگی ندارند و کمیک‌های خاصی هم به نامشان نیست، یا اینکه شخصیت‌های مشهور زیادی با این سازمان در ارتباط نیستند، هیچ ایده‌ای نداریم که قرار است در MCU چگونه سازمانی باشد یا اینکه مامورانش چه کسانی خواهند بود. اما بر پایه این توصیف‌ها می‌توانیم حدس بزنیم که بازیگر نقش اصلی مرد و زن ۲ می‌توانند به ترتیب جاستیس پیس (Justice Peace) و جاستیس لاو (Justice Love) باشند، و البته جان هم شباهت‌های قابل توجه‌ای به جاستیس پیس دارد.

همچنین بخوانید | لیدی سیف به MCU بازمی‌گردد؟ (شاید در Loki یا Thor 4)

در مورد بازیگران نیز می‌توانیم بگوییم که اوون ویلسون (اعجوبه ‏۲۰۱۷) احتمالا همان بازیگر مشهور و طنازی است که مارول به دنبالش بوده، حال ممکن است شخصیت جاستیس پیس را به تصویر بکشد، یا اینکه کانگ فاتح (Kang the Conqueror). باید اشاره کنیم که کانگ در کمیک‌های مارول با سازمان TVA همکاری دارد، و البته یکی از بزرگ‌ترین شرورهایی است که تاکنون در دنیای سینمایی مارول استفاده‌ای از وی نشده است. گوگو امبتا-را (چین خوردگی در زمان) نیز می‌تواند بازیگر نقش «زن ۲» یا «کیسی» باشد، ولی با توجه به شهرتش می‌توانیم اینطور تصور کنیم که قرار است یکی از بازیگران اصلی سریال باشد، نه فرعی. پس بعید نیست که سوفیا دی مارتینو (دیروز ۲۰۱۹) بعنوان بازیگر نقش «کیسی» انتخاب شده باشد، و شاید هم بازیگر این نقش تاکنون معرفی نشده است.

تولید این سریال مدتی است که آغاز شده، پس منتظر انتشار گزارش های دقیق‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline