سریال Loki با فیلم Doctor Strange 2 مرتبط خواهد بود؛

کوین فایگی فاش کرد که سریال لایو-اکشن Loki (لوکی) که قرار است توسط سرویس استریم Disney Plus منتشر شود، با فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) مرتبط خواهد بود. هر دو پروژه که اکنون در دست توسعه قرار دارند طی تابستان امسال بطور رسمی توسط مارول معرفی شدند، بعنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU)، و هر دو هم قرار است در بهار ۲۰۲۱ به دست طرفداران برسند. اما تاریخ شروع پخش سریال Loki هنوز اعلام نشده، ولی فیلم Doctor Strange 2 در تاریخ هفتم مِی ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) راهی گیشه می شود [بتازگی صاحب نویسنده شده].

در سریال Loki شاهد بازگشت تام هیدلستون خواهیم بود، او باری دیگر در نقش لوکی خدای حقه ظاهر می شود، که اگر به یاد داشته باشید طی حوادث فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) با کمک تسرکت توانست از دست انتقام‌جویان فرار کند — البته در سال ۲۰۱۲. طبق ادعای هیدلستون، این سریال به بزرگ ترین سوال طرفداران (که آیا لوکی واقعا مرده یا نه) پاسخ خواهد داد، سوالی که بعد از تماشای Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) در ذهن ما ایجاد شد. در Doctor Strange in the Multiverse of Madness نیز بندیکت کامبربچ باری دیگر قرار است دکتر استرنج را به تصویر بکشد، این عنوان قرار است اولین فیلم ترسناک MCU باشد که الیزابت اولسن بازیگر نقش جادوگر سرخ هم در آن حضور دارد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال مارولی Ms. Marvel فاش شد؛

کوین فایگی که رئیس مارول استودیوز است و کسی که برنامه ریزی های اصلی دنیای سینمایی مارول را انجام می دهد، بتازگی طی صحبت های خودش اطلاعات تازه ای را از سریال Loki فاش کرده است. فایگی بتازگی تایید کرده سریال هایی که قرار است توسط سرویس استریم Disney+ منتشر شوند بطور مستقیم با فیلم های سینمایی مارول در ارتباط هستند، پس برای اینکه فاز چهارم را بخوبی درک کنید باید سریال ها را هم دنبال کنید. در این میان، سریال Loki ارتباطی مستقیم با فیلم into Multiverse of Madness خواهد داشت، در حـالی که پیش از این همین حرف در مورد سریال WandaVision هم زده شده بود.

Doctor strange 2

علاوه بر Loki و WandaVision (سریال مشترک جادوگر سرخ و ویژن)، سرویس استریم Disney+ قرار است میزبان سریال های Falcon & Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) و Hawkeye (هاکای) هم باشد. اگر به یاد داشته باشید طی همایش D23 امسال بود که آقای فایگی روی استیج آمد و فاش کرد که مارول در حال حاضر مشغول کار بر روی سه سریال لایو-اکشن دیگر هم می باشد: Ms. Marvel (خانم مارول)، She-Hulk (هالک دخت) و Moon Knight (شوالیه ماه). در این میان یک سریال انیمیشنی هم ساخته خواهد شد که What If…? نام دارد و اولین سریال MCU خواهد بود که توسط Disney+ منتشر می شود، فاز تولید The Falcon and the Winter Soldier نیز همین چند روز قبل آغاز شد.

همچنین بخوانید | عنوان و تاریخ شروع اکران فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول؛

در حال حاضر بطور دقیق مشخص نیست که لوکی دقیقا چه ارتباطی با حوادث Multiverse of Madness دارد، و اینکه ممکن است در این فیلم حضور داشته باشد یا نه. همچنین هنوز نمی دانیم که وقایع فیلم Doctor Strange 2 شرایط را برای وقوع حوادث سریال Loki آماده می کند یا اینکه برعکس این قضیه اتفاق می افتد، که در این حالت مارول باید پخش سریال لوکی را در فروردین ماه ۱۴۰۰ و قبل از شروع اکران دومین فیلم انفرادی دکتر استرنج شروع کند. از طرفی، ما تصور می کردیم که وقایع Loki 2021 قرار است در یک خط زمانی متفاوت اتفاق بیافتد چون لوکی در سال ۲۰۱۲ فرار کرد و وقایع بعدی به شکلی متفاوت رخ خواهند داد [در واقع یک خط زمانی جدید ایجاد شد و خود لوکی نیز هنوز شرور است چون حوادث Thor: The Dark World و Ragnarok را پشت سر نگذاشته]، ولی ارتباطش با فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness می تواند تایید کند که اینطور نیست؛ و شاید هم قرار است طی وقایع این فیلم سفری به خط های زمانی مختلف داشته باشیم، با توجه به عنوانش.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline