سریال Loki بهار 2021 منتشر خواهد شد؛ منتظر بازگشت لوکی شرور باشید!

مارول استودیوز بلاخره تایید کرد که چه زمانی موفق به تماشای سریال لایو-اکشن Loki خواهیم شد؛ این سریال قرار است از طریق سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) به دست طرفداران برسد، سرویسی که شکل و شمایل دنیای سینمایی مارول را بطور کل تغییر خواهد داد. مارول همین حالا مشغول توسعه تعدادی سریال شش تا هشت اپیزودی برای بعضی از شخصیت های مهم MCU است، سریال هایی که ارتباطی تنگاتنگ با فیلم های سینمایی این استودیو خواهند داشت.

مارول آقای Michael Waldron (سریال Community و Rick and Morty) را بعنوان نویسنده و در واقع شورانر سریال Loki استخدام کرد. طبق اطلاعاتی که خلاصه داستان رسمی سریال به ما داد، لوکی در این سریال پا به دوره های تاریخی مختلفی می گذارد و تاثیر ناخوشآیندی بر روی این حوادث مهم دارد. اولین تصویر رسمی منتشر شده از سریال Loki نوید سفر این شخصیت به آمریکای ۱۹۷۵ را به طرفداران داده است. البته اینکه لوکی قرار است در زمان سفر کند تنها یک نظریه هنوز تایید نشده است، چون بعید نیست که صحنات مربوط به گذشته در واقع ﻓﻼﺵﺑﮏ باشند.
 

همچنین بخوانید | وقایع سریال WandaVision بعد از حوادث Avengers 4 اتفاق می افتد؛

حال قضیه هر چیزی که هست، در بهار سال ۲۰۲۱ پرده از آن برداشته خواهد شد؛ مارول طی همایش کامیک-کان سن دیگو بطور رسمی فاش کرد که بهار سال بعد نه، سال بعد از آن ما موفق به تماشای سریال Loki از طریق سرویس استریم Disney Plus خواهیم شد. با این حساب، سریال Loki هم بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است، بنابراین بعید به نظر می رسد که شاهد حضور لوکی در فیلم های این فاز، مثلا Thor: Love And Thunder باشیم.

Loki سریال

مارول علاوه بر تایید تاریخ حدودی انتشار، فاش کرد که لوکی سریال جدید دیزنی در واقع نسخه ای از این شخصیت است که در فیلم Avengers: Endgame با تسراکت فرار کرد، یعنی او هیچوقت ماجراهایی که لوکی اصلی در Ragnarok و Infinity War پشت سر گذاشت را تجربه نکرده، پس همچنان شرور و بی رحم است. این در واقع همان لوکی است که برای راه اندازی حکومت یکپارچه خود در کهکشان در صدد تسخیر زمین بر می‌آید و یک منبع قوی انرژی با قدرتی ناشناخته بنام تسراکت را از شیلد می‌رباید تا بتواند به کمک آن ارتش ویرانگرش را که چیتاوری نام دارد را وارد زمین کند. ولی لوکی اصلی با برادرش در مقابل هلا جنگید، و حتی در Infinity War خودش را فدا کرد تا بتواند تانوس را بکشد — در کل، خبری از لوکی رستگار نیست.

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier پاییز ۲۰۲۰ منتشر می شود؛

در نهایت باید اضافه کنیم که این سریال به احتمال زیاد بواسطه سفر در زمان لوکی را به دوره های زمانی مختلف می رود؛ احتمالا به دنبال حوادث Avengers 4 لوکی متوجه شده که سفر در زمان فقط یک نظریه نیست و کاملا عملی می باشد، پس اقدام به انجامش می کند و طی سفرش هم تاثیری چشمگیری بر روی تاریخ می گذارد، پس بعید نیست که چند تایی خط زمانی جدید برای خودش خلق کند!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline