اطلاعات جدید ارتباط بین سریال Loki و فیلم Thor: Love and Thunder را فاش کرده است

ما لوکی (با بازی Tom Hiddleston) را آخرین بار در فیلم پرفروش و موفق Avengers: Endgame ملاقات کردیم. قهرمان های محبوب ما به سال ۲۰۱۲ سفر کردند، زمانی که لوکی با ارتش بیگانگان خودش به نیویورک هجوم آورده بود، تونی و رفقا با رفتن به این دوره زمانی سعی کردند سنگ زمان، و فضا را بدست بیاورند. اما طی یک سری حوادث، لوکی با سنگ فضا فرار کرد و برای خودش یک خط زمانی جدید ایجاد نمود. حال، وقایع سریال Loki در همین خط زمانی جدید اتفاق می افتـد.

طبق اطلاعات تازه ای که طی همین هفته به دست ما رسیده، می دانیم که لوکی یک خط زمانی کاملا جدید ایجاد کرده و با استفاده از سنگ فضایی که اکنون در اختیار خودش دارد، به دوره های زمانی مختلفی سفـر می کند، و طی همین سفرها تغییراتی بزرگ در وقایع تاریخی مهم ایجاد خواهد کرد که باعث وقوع یک سری حوادث نچندان جالب می گردد. اینکه او قرار است به دوره های زمانی متفاوتی از زمین سفر کند کاملا قطعی و تایید شده نیست، اما با این وجود از حقیقت داشتن آن اطمینان داریم، ولی اینکه هدفش نابود کردن تاریخ با تغییر دادنش است را نمی توانیم تایید کنیم.

همچنین بخوانید | کُرگ قرار است نقش مهم تری در Thor: Love and Thunder داشته باشد

از لوکی سریال Loki اصلا بعید نیست این کار را انجام دهد، چون همین چند روز قبل تلاش کرد تا با ارتشی از بیگانگان یکی از مهم ترین شهرهای آمریکا را فتح کند، و البته شکست بزرگی هم خورد. از طرفی، او هنوز حوادثی که لوکی اصلی در Thor: The Dark World (دنیای تاریک) و Thor: Ragnarok (رگنروک) گذراند را پشت سر نگذاشته، پس کاملا شرور و شیطانی است. در واقع، بعنوان بهترین توضیح ممکن می توانیم بگوییم که حوادث سریال Loki مستقیما در ادامه وقایع فیلم The Avengers اتفاق می افتد، پس بقیه فیلم ها را می توانید ندید بگیرید چون هنوز اتفاق نیافتاده اند.

جین فاستر

از طرفی، طبق ادعای یکی از منابع ما، ارتباطی مستقیم بین سریال Loki و فیلم Thor: Love & Thunder (ثور: عشق و رعد) وجود دارد؛ در پایان سریال Loki می بینیم که خدای حقه از تسراکت استفاده می کند تا درون مولتی ورس سفر کند، یعنی از یک واقعیت (یا خط زمانی) وارد واقعیتی (خط زمانی دیگری) شود، و با همین روش هم به خط زمانی اصلی دنیای سینمایی مارول بازمیگردد؛ یعنی جایی که لوکی در سال ۲۰۱۸ به دست تانوس کشته می شود. اما، اگر به یاد داشته باشید طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال بود که مارول اعلام کرد جین فاستر (Natalie Portman) در Thor 4 حضور دارد و قرار است الهه رعد را به تصویر بکشد، از طرفی آقای تایکا وایتیتی طی همین همایش میولنیر (Mjolnir) را به ناتالی پورتمن هدیه داد. پس یک سوال: مگر میولنیر در Thor: Ragnarok نابود نشد، پس چطور بازمیگردد؟

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از داستان سریال لایو-اکشن Loki فاش شد؛ [غیررسمی]

ما میولنیر را در Avengers: Endgame دیدیم، اما در پایان فیلم کاپیتان آمریکا آن را به مکان اصلی خودش بازگردادند، پس تنها یک راه منطقی برای بازگشت این پتک به خط زمانی اصلی MCU وجود دارد؛ لوکی آن را بازمیگرداند. به همین دلیل، جین فاستر می تواند از میولنیر استفاده کند و تبدیل به ثور مونث شود. البته در این میان دو سوال بزرگ باقی می ماند: نخست اینکه لوکی میولنیر را از کجا می زدد و در این خط زمانی که ایجاد می کند تکلیف ثـور بدون پتک مخصوصش چه خواهد بود، و دوم اینکه او چطور می تواند میولنیر را بلنـد کند؟؟ این سوال ها بعد از انتشار سریال Loki به جواب خواهند رسید.

تولید سریال Loki قرار است اوایل ۲۰۲۰ آغاز شود و در بهار ۲۰۲۱ هم به دست طرفداران خواهد رسید، فیلم سینمایی Thor: Love & Thunder هم در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰) پا به گیشه میگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش اخبار
    این لوکی شاید میولینر رو قبل از اینکه به دست هلا برسه، بدزده، یعنی میتونه به دنیای سینمایی مارول سفر کنه و ثور چاق رو با خودش ببره به زمانی که هلا میولینر رو نابود کرد و به ثور بگه قبل از اینکه میولینر به دست هلا برسه،میولینر رو احضار کنه، و بعدش لوکی و ثور میتونن برگردن به زمان خودشون چون درسته که اونا میولینر رو از وقایع ثور رگناراک دزدیدن اما میولینر در هر حال قرار بود در ثور رگناراک، به دست هلا نابود بشه پس خط زمانی یا جهان موازی دیگه ای به وجود نخواهد اومد و لوکی و ثور چاق با خیال راحت میتونن به زمان خودشون برگردن
    این یک تٸوری بود و شاید اصلا داستان چیز دیگه ای باشه، به هرحال بی صبرانه منتظرم تا ببینم چی میشه چون اولین باره که یک شخصیت در دنیای سینمایی مارول قراره چهارمین فیلم اختصاصیش رو تجربه کنه و تازه سریال لوکی هم قراره باهاش در ارتباط باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline