سریال Loki صاحب یک نویسنده شد؛ اولین اطلاعات از داستان

آقای Michael Waldron قرار است شورانر مینی سریال Loki با نقش آفرینی تام هیدلستون محصول کمپانی دیزنی باشد؛ این سریال توسط سرویس استریم در آستانه تاسیس Disney+ عرضه خواهد شد. Marvel Studios طی یک دهه گذشته به لطف دنیای سینمایی اشتراکی خودش صنعت سینما را تحت سلطه داشته است، اما آنها قصد دارند بعد از اینکه Avengers: Endgame به فاز سوم MCU پایان داد، طیف کاری خودشان را گسترده تر کنند. بخشی از این برنامه، تولید چندین سریال کوتاه در بستر دنیای سینمایی مارول با حضور بازیگرانی بزرگ و همچنین کمتر استفاده شده است.

یکی از نخستین پروژه ها سریال کوتاه Loki با نقش آفرینی تام هیدلستون می باشد، او بازمیگردد تا باری دیگر خدای حقه را جلوی دوربین ببرد، با وجود اینکه لوکی در ابتدای فیلم Avengers: Infinity War کشته شد. Loki تنها سریالی است که کمپانی دیزنی ساخته شدنش را بطور رسمی تایید کرده، اما به جز این چندین پروژه در حال توسعه دیگر هم وجود دارد. در حالی که آقای هیدلستون بازگشت خودش را نوید داده است، بسیاری از جمله ما متعجب هستند که این چطور ممکن می باشد. تنها راه این است که وقایع سریال در گذشته رخ دهد؛

همچنین بخوانید | سریال مارولی Howard the Duck توسط Hulu منتشر خواهد شد؛

حال، طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، آقای Michael Waldron نویسنده انیمیشن سریالی Rick and Morty (ریک و مورتی) قرار است نخستین اپیزود از سریال Loki را بنویسد، او بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فصل نخست انتخاب شده اما هنوز تایید نکرده اند که این فصل چند اپیزود دارد. هالیوود ریپورتر در کنار انتشار این خبر، نخستین اطلاعات احتمالی از داستان سریال را هم فاش نمود؛ این سریال جدید داستان لوکی را روایت می کند، بعنوان حیله گر و تغییر شکل دهنده ای که در طول تاریخ بشر نمایان شده و غیرقابل باور است که هیچ تاثیری بر روی حوادث تاریخی نداشته.

Loki

با توجه به طول عمر طولانی لوکی، گزارش تازه می تواند یک تایید باشد بر اینکه وقایع سریال در دوره های زمانی متفاوت اتفاق می افتد، یعنی هر چیزی ممکن است. دو فیلم نخست Thor نشان دادند که او راه های مختلفی برای خروج از آسگارد (Asgard) بلد است، بدون اینکه توجه کسی را جلب کند پس معلوم نیست که قرار است درگیر چه ماجرایی شود. بنابراین آقای Waldron در نگارش داستان سریال Loki آزادی کامل دارد، بدون اینکه نگران ارتباط های آن با دنیای سینمایی مارول باشد. این سریال می تواند کاوشی داشته باشد در دوره های تاریخی که تاکنون مارول کاری به آنها نداشته است، مثل جنگ جهانی دوم.

همچنین بخوانید | سریال مارولی The Vision & Scarlet Witch صاحب نویسنده شد!

هنوز معلوم نیست که آنها قصد دارند در چه دوره ای از تاریخ زمین یا آسگارد کاوش کنند، شاید هزار سال قبل و شاید ده ها هزار سال قبل. سن لوکی بطور دقیق اعلام نشده اما اگر خیلی به گذشته بروند ممکن است به یک بازیگر جوان برای نقش لوکی نیازمند شوند. بنابراین نمی توانیم بطور دقیق بگوییم که نقش آقای هیدلستون در سریال Loki تا چه اندازه پررنگ است. پس باید منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشیم…

طبق شنیده ها، سریال های جدید مارول قرار است با بودجه ای حدودا ۱۰۰ میلیون دلاری تولید شوند. تایید شده که فایگی رئیس کمپانی مارول استودیوز خودش بر روی توسعه و تولید این چند سریال نظارت می کند. تا اینجا، ما خبرهایی در مورد سریال های Loki (لوکی) با نقش آفرینی ﺗﺎﻡ ﻫﯿﺪﻟﺴﺘﻮﻥ، Scarlet Witch (جادوگر سرخ) با بازی الیزابت اولسن و همچنین Falcon (شاهین) با حضور آنتونی مکی شنیده ایم؛ و این سریال ها می توانند شخصیت های جدیدی را وارد دنیای سینمایی مارول کننـد.


منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.