تعداد اپیزودهای فصل اول سریال Lord of the Rings فاش شده است؛ ظاهرا

آمازون یک میلیارد دلار هزینه کرده تا بتواند سریال حماسی Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) را برای سرویس استریم خودش بسازد؛ البته نیمی از این مبلغ فقط برای به دست آوردن حقوق استفاده از مجموعه صرف شد، مابقی هم قرار است خرج تولید چند فصل شود. در میان سرویس های استریم یک عادت معمول است که فصل هایی ۸ تا ۱۳ اپیزودی تولید کنند، مخصوصا نتفلیکس، اما حالا اینطور به نظر می رسد که آمازون قصد دارد برای Lord of the Rings استثنا قائل شود و فصلی بسیار طولانی برایش تولید کند، درست مانند سریال های شبکه های تلویزیونی.

تام شیپی یک پروفسور ادبیات انگلیسی میانه و قدیمی بازنشسته است، و همچنین شناخت بالایی نسبت به تالکین و آثار درخشان وی دارد، به همین دلیل استخدام شده تا بعنوان یک مشاور در پروژه سریالی Lord of the Rings حضور داشته باشد. او به تازگی در مورد این سریال صحبت کرده و مقداری اطلاعات در مورد آن فاش نموده است. طبق ادعای این دانشمند، فصل اول سریال ارباب حلقه ها قرار است ۲۰ اپیزودی باشد: “… پس تا زمانی که در مورد پایان تصمیم نگرفته اند نمی توانند تصویربرداری را آغاز کنند.

همچنین بخوانید | تیزر معرفی عوامل پشت صحنه سریال Lord of the Rings توسط آمازون منتشر شد؛

وقایع این سریال که هنوز از عنوان رسمی آن بی اطلاع هستیم در عصر دوم اتفاق می افتد، دوره ای از تاریخ سرزمین میانی که حدود سه و نیم هزار سال طول کشید، قبل از اینکه ایسیلدور با شمشیر شکستهٔ پدرش، نارسیل، انگشتی که حلقهٔ سائورون بر آن بود را ببرد و سائورون را شکست دهـد. عصر دوم دوره ای واقعا طولانی بود، اما در رمان های ارباب حلقه ها کاوشی در آن صورت نگرفت، پس این می تواند فرصتی برای آمازون باشد تا توجه سریالش را بر روی بخش های کاوش نشده این عصر مهـم قرار دهد، و مخاطب به سفری مهیج و حماسی به درون این دوره تاریخی ببرد.

سریال ارباب حلقه ها

مدتی قبل با انتشار یک گزارش فاش کردیم که سریال حماسی The Lord Of The Rings اولین بازیگر خودش را پیدا کرده است؛ خانم Markella Kavenagh یکی از بازیگران این سریال است که شخصیت وی تیرا (Tyra) نام دارد. ما از این شخصیت اطلاعات دقیقی نداریم، ولی می توانیم بگوییم که در کتاب های تالکین شخصیتی با این اسم وجود ندارد. اخیرا هم تایید شده که استودیو خوان آنتونیو بایونا ( Jurassic World: Fallen Kingdom) را بعنوان کارگردان اولین اپیزود سریال انتخاب کرده است، جان دی. پین و پاتریک مِکی نیز نویسندگان اصلی Lord of the Rings هستند.

همچنین بخوانید | تریلر کامل سریال فانتزی Carnival Row منتشر شد؛

تا جایی که ما اطلاع داریم، آمازون در نظر دارد تا سریال The Lord of the Rings را برای پخش در سال ۲۰۲۱ آمـاده کند اما هنوز اطلاعات دقیقی در این رابطه منتشر نشده، و همچنین هیچ اطلاعاتی در مورد داستان سریال نداریم، و فقط می دانیم که وقایع آن قبل از حوادث فیلم های The Lord of the Rings اتفاق می افتد… پس باید منتظر انتشار اطلاعات دقیق تر باشیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.