تیزر معرفی عوامل پشت صحنه سریال Lord of the Rings توسط آمازون منتشر شد؛

آمازون ساعتی پیش بطور رسمی نام عوامل پشت صحنه سریال حماسی و عظیم The Lord of the Rings را فاش کرد، و تیزر رسمی معرفی عوامل پشت صحنه آن توسط صفحه رسمی سریال در توییتر به اشتراک گذاشته شد؛ اینطور که گفته شده آمازون برای خرید حقوق استفاده از ارباب حلقه ها ۵۰۰ میلیون دلار هزینه کرده و ۵۰۰ میلیون دلار هم برای تولید چند فصل از سریال Lord of the Rings در نظر گرفته است. این رقم چشمگیر LOTR را تبدیل به یکی از پرهزینه ترین سریال های تاریخ کرده است.

چند روز قبل با انتشار یک گزارش فاش کردیم که سریال حماسی The Lord Of The Rings اولین بازیگر خودش را پیدا کرده است؛ خانم Markella Kavenagh یکی از بازیگران این سریال است که شخصیت وی تیرا (Tyra) نام دارد. ما از این شخصیت اطلاعاتی نداریم، ولی می توانیم بگوییم که در کتاب های تالکین شخصیتی با این اسم وجود ندارد. اخیرا هم تایید شده که خوان آنتونیو بایونا ( Jurassic World: Fallen Kingdom) بعنوان کارگردان اولین اپیزود سریال انتخاب شده، جان دی. پین و پاتریک مِکی نیز نویسندگان اصلی Lord of the Rings هستند.

همچنین بخوانید | آمازون مشغول توسعه سریال Jack Reacher (جک ریچر) است؛

حال، لینزی وبر (۱۰ Cloverfield Lane)، جین کلی (Boardwalk Empire)، خانم Sharon Tal Yguado و Bruce Richmond (بازی تاج و تخت) بعنوان تهیه‌کننده های اجرایی سریال معرفی شده اند. جنیفر هاتچیسون (Breaking Bad)، جیسون کیهیل (The Sopranos) و جاستین دابل (Stranger Things) تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده هستند. کیت هاولی (Suicide Squad) طراح لباس است؛ ریک هاینریکز (Star Wars: The Last Jedi) طراح تولید؛ و جیسون اسمیت (The Revenant) هم سرپرست جلوه های ویژه.

 


تا جایی که ما اطلاع داریم، آمازون در نظر دارد تا سریال The Lord of the Rings را برای پخش در سال ۲۰۲۱ آمـاده کند اما هنوز اطلاعات دقیقی در این رابطه منتشر نشده، و همچنین هیچ اطلاعاتی در مورد داستان سریال نداریم، و فقط می دانیم که وقایع آن قبل از حوادث فیلم های The Lord of the Rings اتفاق می افتد، طی عصر دوم. آمازون هنوز پرده از عنوان رسمی سریال ارباب حلقه ها برنداشته و تاکنون نام هیچکدام از بازیگران آن را هم تایید نکرده است؛ پس اطلاعات زیادی برای فاش شدن وجود دارد!

همچنین بخوانید | جروم فلین از Game Of Thrones به سریال Dark Tower آمازون پیوست؛

در پایان باید اشاره کنیم که The Lord of the Rings یکی از مورد انتظارترین سریال های در حال تولید است که طی یکی دو سال آینده به دست طرفداران می رسد، با توجه به پولی که آمازون پای این سریال ریخته، انتظار داریم که از همه نظر یک سر و گردن از Game Of Thrones (بازی تاج و تخت) بهتر باشد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline