ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال Lord of the Rings تا قبل از پایان سال در اسکاتلند آغاز می شود؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال Lord of the Rings (ارباب ﺣﻠﻘﻪﻫﺎ) قـرار است تا قبل از پایان سال در اسکاتلند آغاز شود؛ این سریال که بر پایه مجموعه کتابی به همین نام نوشته جی.آر.آر تالکین ساخته شود به احتمال زیاد اوایل ماه آگوست جلوی دوربین می رود. ما مدتهاست که منتظریم تا خبری در ارتباط با شروع فاز تولید این سریال پرهزینه و عظیم منتشر شود.

کمپانی آمازون (Amazon) این سریال را می سازد و طبق گزارش های منتشر شده بودجه ای ۱ میلیارد دلاری برای تولید آن در نظر گرفته شده است؛ با این حساب Lord of the Rings پرهزینه ترین سریال تاریخ تلویزیون خواهد بود. اولین بار اگر به یاد داشته باشید اواخر سال ۲۰۱۷ بود که ما خبری در مورد این سریال شنیدیم، خبر هم این بود که قرار است توسط سرویس استریم آمازون منتشر شود. بعد از آن هم دیگر خبری از سریال Lord of the Rings منتشر نشد تا الان.

همچنین بخوانید | تریلر جدید سریال The Boys آمازون: منتظر یک نمایش خونین و خشن باشید!

حال، طبق گزارشی تازه منتشر شده از سوی Daily Record، سریال عظیم Lord of the Rings قرار است در یک استودیوی فیلمسازی جدید واقع در اسکاتلند که هنوز افتتاح نشده است تولید شود. ظاهرا این سریال در تاسیساتی که هنوز کامل نشده جلوی دوربین خواهد رفت، البته اگر به موقع آماده شود [این مکان برای تولید Avengers 3 موقتا تبدیل به یک استودیو شده بود]. طبق این گزارش، فاز تولید سریال LOTR سه ماه طول می کشد و از ماه آگوست تا نوامبر به طول می انجامد. سپس از ماه مارس سال بعد تیم تولید بازمیگردند و سه ماه دیگر مشغول تولید خواهند بود.

Lord of the rings

ما هنوز نمی دانیم که تمرکز این سریال دقیقا بر روی چه کسی یا چیزی قرار دارد، اما طبق تایید خود آمازون قرار نیست بازسازی فیلم یا رمان های Lord of the Rings باشد. ظاهرا در این سریال شاهد حضور شخصیت هایی خواهیم بود که با آنها آشنا هستیم و دوستشان داریم. به همین دلیل بعضی از طرفداران حدس زده اند که آراگون شخصیت اصلی سریال است، اما یک نقشه توسط صفحه رسمی توییتر سریال LOTR منتشر شده که تایید می کند وقایع آن در عصر دوم، ۳۰۰۰ سال قبل از حوادث فیلم ها، اتفاق می افتد.

همچنین بخوانید | فیلم God of War: آخرین اطلاعات و هر چیزی که طرفداران باید بدانند!

ما در بهترین حالت هم نمی توانیم قبل از سال ۲۰۲۱ موفق به تماشای سریال Lord of the Rings شویم. خود آمازون نیز بطور کل در مورد این سریال سکوت کرده و طرفداران باید فعلا منتظر باشند تا بلاخره یک نفر شروع کند به صحبت کردن. پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline