سرویس استریم DC Universe می تواند سریال Lucifer را نجات دهد

چند روز گذشته برای طرفداران سریال های تلویزیونی روزهای خیلی خوب، یا برعکس روزهای خیلی بدی بوده است؛ چونکه بسیاری از سریال ها تمدید و تعدادی از آنها هم لغو شدند. طی یک هفته گذشته شبکه های تلویزیونی مشهور اعلام کردند که کدام نمایش ها برای یک فصل دیگر باز میگردند، کدام یک لغو شده اند و بعلاوه اینکه طی سال جاری شاهد نمایش چند سریال جدید خواهیم بود. حال، یکی از این سریال های لغو شده Lucifer (لوسیفر) شبکه Fox بوده است، که کسی انتظار کنسل شدن آن را نداشت. اما این سریال هنوز می تواند برای فصل چهارم خودش بازگردد، به شرطی که خانه اش را به DC Universe تغییر دهد.

اوایل ماه جاری، Warner Bros و DC Entertainment بطور رسمی پرده از سیستم استریم خودشان که DC Universe نام گرفته برداشتند. ما نخستـین بار در پاییز سال ۲۰۱۶ درباره راه اندازی این سرویس شنیدیم، اما هیچ صحبتی از زمانی که قرار است بطور رسمی شروع بکار کند نشنیدیم، بتازگی هم تعدادی پروژه وابسته به همین سرویس معرفی شده اند؛ مثل سریال لایو-اکشن Titans یا سریال انیمیشنی Harley Quinn و مجموعه لایو-اکشن Swamp Thing (ﺳﻮﺍﻣﭗ ﺗﯿﻨﮓ). حال این احتمال وجود دارد که DC Universe تبدیل به خانه برای سریال Lucifer هم شود.

این یک ایده وسوسه انگیز است. سریال Lucifer که دوشنبه ها روی آنتن می رفت، طی فصل سوم حدود ۳٫۳ میلیون بیننده داشته است، با این حساب سریال پرطرفداری بوده — حالا هزاران بیننده ایرانی را حساب نکرده اند. بعد از انتشار خبر لغو شدن سریال، در شبکه اجتماعی کمپین های مختلفی برای نجات Lucifer تشکیل شد — یک راه حل برای نجات سریال این است که شبکه تلویزیونی دیگری آن را بردارد، یا اینکه یک سرویس استریم مثل Hulu و Netflix یا Amazon حق تولید آن را به دست بگیرد. اکنون در توییتر می توانید با هشتگ #SaveLucifer به نجات شیطان کمک کنید. در حال حاضر به نظر نمی رسد که هیچکدام از این کمپین ها به موفقیتی رسیده باشند — حتی این هفته سریال Brooklyn Nine-Nine هم توسط Fox لغو شد اما NBC پا پیش گذاشت و آن را گرفت — اما DC Universe می تواند سریال لوسیفر سریال را در اختیار بگیرد.

همچنین بخوانید: هر سریالی که برای ۲۰۱۸ تایید یا لغو شده است (تاکنون)

سریال لوسیفر

باید اشاره کنیم که Warner Bros. TV استودیوی پشت این سریال است، که در واقع DC Universe را هم در اختیار دارد. سریال Titans اکنون در مرحله تولید قرار دارد و با شروع فعالیت این سرویس استریم در اختیار طرفداران قرار می گیرد، سریال Swamp Thing نیز اکنون در مرحله توسعه است، در حالی که Metropolis (متروپلیس) حداقل تا سال آینده جلوی دوربین نمی رود. اما Lucifer آماده است و داشتن آن به DC Universe اجازه می دهد تا هنگام شروع کار خودش دو سریال لایو-اکشن داشته باشد (در کنار Titans). البته ما نمی دانیم که DC Universe چه زمانی قرار است شروع بکار کنـد، پس اگر لوسی تغییر خانه دهد ممکن است شاهد یک تاخیر باشیم. در اینجا همچنین یک مساله مهم باقی می ماند، آن هم این است که آیا طرفداران Lucifer حاضر هستند برای تماشای این سریال به یک سرویس استریم دیگر پـول دهند؟

طبق گزارش وبسایت ددلاین، Warner Bros به دنبال یک خانه جدید برای سریال Lucifer میگردد، بنابراین فعالا نمی توانیم پرونده آن را ببندیم. اما جالب اینجاست که شورانر سریال گفته پایان فصلی هیجان انگیز برای فصل ۳ در نظر گرفته اند تا Fox نتواند آن را لغو کند، که این کار را انجام داد!!

اپیزود پایانی فصل سوم Lucifer فردا شب روی آنتن Fox می رود….

منبع: Comic Book

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

3 نظرات
  1. علی می گوید

    اقا نامردیه تمامه ! اگه نسازنش ! فاک #SaveLucifer

  2. زهرا می گوید

    خیلی نامردیه اگه نسازنش قسمت اخرش واقعاااا عالی بود این چه وضعشه

  3. Amin می گوید

    اقا فصل۳ اخرش جوریه که مجبوری فصل۴ رو ببینی اخه نمیشه که اینطوری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline