تصویر جدید از فصل پنجم Lucifer بازگشت «حوا» را تایید می‌کند؛

بزودی بخش اول از فصل پنجم سریال Lucifer توسط سرویس استریم نت‌فلیکس منتشر می‌شود و ما را یک قدم به خداحافظی با لوسیفر نزدیک‌تر می‌کند؛ نت‌فلیکس تایید کرده که فصل پنجم در دو بخش ۸ اپیزودی منتشر می‌شود و یک پایان است برای این سریال. حال، از آنجا زمان زیادی تا انتشار ۸ اپیزود ابتدایی باقی نمانده، تصویری جدید منتشر شده که تایید می‌کند «حوا» در این فصل حضور دارد. اینبار لاوی اولین بازیگر مهمان فصل پنجم Lucifer است که یکی از شخصیت های پرطرفدار آن را به تصویر می‌کشد.

ما در فصل چهارم با «حوا» آشنا شدیم، این شخصیت خیلی مورد توجه قرار گرفت و بازگشت او نیز بدون شک باعث خوشحالی طرفداران می‌شود. از طرفی، با توجه به پایانی که در فصل چهارم برای این شخصیت رقم خورد، بازگشت او واقعا لازم بود. Ildy Modrovich و Joe Henderson که نویسنده‌های اصلی فصل پنجم هستند نیز در این رابطه گفته اند که «ما از بازگشت اینبار خیلی خوشحال هستیم. آخرین باری که حوا را دیدیم، او قلب میز را شکست، پسسسس… یک تجدید دیدار بین شیطان محبوب ما و اولین گناه‌کار تاربخ باید بخوبی پیش بره، درست نیست؟»

همچنین بخوانید | فصل پنجم Lucifer: آماندیل به ملاقات شیطان می رود!

سال قبل بود که لزلی-ان برنت بازیگر نقش میز در مورد شخصیت خودش و وضعیتی که بعد از آن آشوب احساسی دارد صحبت کرد، خانم برنت گفت که «هر دوی آنها، بر اساس آخرین چیزی که در فصل چهارم دیدیم، به طریقی در ماتم هستند، من فکر می‌کنم که این دو نفر به یکدیگر گرایش دارند. میز بدون شک به حوا گرایش دارد و بطور قطع لوسیفر بدون او باز‌می‌گردد؛ کلوئی عشق خودش را از دست داده…» با این حساب، میز وقتی فصل پنجم آغاز می‌شود حال چندان خوشی ندارد، اما تنها نیست و کلوئی هم که از دردی مشابه رنج می‌برد در کنار اوست.

حوا سریال Lucifer

لورن جرمن بازیگر نقش کلویی در مورد شخصیت خودش و میز گفته که «قلب هر دوی ما شکسته چون من لوسیفر را از دست داده ام و او با وجود اینکه نمی خواهد اعتراف کند بخاطر رفتن حوا دلشکسته شده است. او هم تلاش می‌کند تا این قضیه را از یاد ببرد، پس ما در اپیزود اول قرار است از طریق کار و پارتی این کار را انجام دهیم.» پس در اپیزود آغازین قرار است با یک جشن دخترانه دیگر همراه شویم، در شرایطی که کلوئی و میز هر دو تلاش می‌کنند تا از دست دادن معشوقه‌های خودشان را فراموش کنند.

همچنین بخوانید | فیلم‌برداری Red Notice آغاز شد؛ محصول نت‌فلیکس با بازی دواین جانسون

فصل پایانی Lucifer قرار است در یکی از روزهای سال جاری میلادی توسط نت‌فلیکس منتشر شود اما تاریخ دقیق انتشار هنوز بطور رسمی اعلام نشده است. ما انتظار داریم که اولین تریلر رسمی نیز همین روزها منتشر شود، تا ما بتوانیم نخستین نگاه خودمان را داشته باشیم به آخرین ماجراجویی لوسیفر؛ پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. دنیا می گوید

    ایولا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline