فصل چهارم Lucifer در ده اپیزود ساخته می شود؛ زمان آغاز تولید اعلام شد

سرویس استریم نتفلیکس ده اپیزود جدید از سریال Lucifer را سفارش داده است، که طبق اظهارات Ildy Modrovich یکی از شورانرهای سریال، تولید آن قرار است در ماه آگوست آغاز شود. هفته گذشته، Netflix با برداشتن سریال Lucifer برای فصل چهارم بعد از اینکه طی فصل سوم توسط Fox لغو شد، تمام طرفداران آن را غافلگیر کرد. البته این خبر بعد از فعالیت بی وقفه کمپیل نجات لوسیفر که در توییتر ایجاد شده بود به گوشمان خورد.

دو شورانر این سریال پرطرفدار، Joe Henderson و Ildy Modrovich در مصاحبه با وبسایت TV Line فاش کردند که فصل چهارم در ده اپیزود تولید می شود، طبق صحبت ها تمام ده اپیزود جدید هستند و دو اپیزود مستقل فصل سوم جزو آنها نیستند. اپیزودها قرار است ۴۳ دقیقه ای باشند، ولی این امکان برای سازندگان وجود دارد که در صورت نیاز اپیزودهایی طولانی تر بسازند؛ چون دیگر قرار نیست روی آنتن یک شبکه برود و پس محدودیتی هم وجود ندارد.

همچنین در مورد زمان آغاز تولید فصل چهارم گفته شد کـه قرار است بزودی آغاز شود؛ این دو شورانر گفتند که در نظر دارند استارت تولید ۱۰ اپیزود جدید را طی ماه آگوست بزنند. آنها در مورد حضور عوامل و بازیگران Lucifer در همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو (SDCC) گفتند که خیلی دوست دارند آنجا باشند، اما هنوز از آن اطمینان ندارند. شورانر سریال در مورد مدت زمان هر اپیزود گفت که مثل قبل خواهد بود، ولی در صورتی که لازم شد این انعطاف وجود دارد تا اپیزودهایی طولانی تر بسازند، ولی نه مثلا ۱ ساعت و نیمه.

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی Creed II منتشر شد

Lucifer

آنها ظاهرا در نظر داشتند که برای فصل چهارم دو داستان مختلف را روایت کنند، اما حالا چون طول تعداد اپیزودها به ۱۰ کاهش پیدا کرده است، فقط بخش اول از این قوس داستانی دو بخشی را جلوی دوربین می برند. این نوید به طرفداران داده شد که داستان فصل ۴ قوی و فوق العاده خواهد بود. بعلاوه گفته شد که این آخرین فصل سریال Lucifer نیست و در صورت موفقیت، همیشه امکان ساخت فصل های بیشتر وجود دارد.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فصل چهارم Lucifer باشید…

منبع: Tvline

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

6 نظرات
 1. Warlord می گوید

  خیلی هم عالی

 2. کوروش می گوید

  عاقا یه سوال…ینی این فصل ادامه ی اونجاییه که کلویی فهمید لوسیفر واقعا کیه!؟؟ پس اون دوتا قسمت آخر چی بود!؟؟؟؟

  1. آرش اسکندری می گوید

   ادامه اپیزود پایانی فصل سوم هست.
   اون دو اپیزود اضافی بودن

 3. احمد رضا می گوید

  آقا خیلی هم عالی فقط یه سوال, چه شخصیت هایی تو سریال خواهند بود مثلا شخصیت آماندیل با توجه به اتفاقات فصل سوم در فصل چهارم هست یا نه؟

  1. آرش اسکندری می گوید

   هنوز اطلاعاتی در این مورد منتشر نشده، اما بزودی خبر دار میشیم

 4. ilia می گوید

  لطفا اطلاعاتتون رو به روز کنید طبق گفته شبکه نتفلیکس فصل۴سریال لوسیفر از۸ می یعنی ۱۸اردیبهشت اکران میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.