اولین نگاه به فصل چهارم Lucifer: اینبار لاوی در نقش «حوا»

و حالا می توانید اولین نگاه خودتان را به نخستین گناهکـار بشر داشته باشید؛ اینبار لاوی ستاره سریال Imposters در اولین تصویر رسمی از فصل چهارم سریال Lucifer قابل مشاهده است، او در نقش حوا نخستین زن و دومین انسان آفریده شده در جهان ظاهر شده است. سه فصل نخست سریال Lucifer روی آنتن شبکه Fox رفت، اما در ماه مِی لغو شد و بعد از چند ماه جنجـال، Netflix قبول کرد تا پخش آن را برعهده بگیرد. حال در فصل جدید، حوا همسرش آدم را ترک می کند و سراغ لوسیفر می آید. همانطور که در تصویر می بینید، یک حوا با ظاهری فریب آمیز جلوی بار ایستاده و ظاهرا یک لیوان مارتینی سیب در دستش قرار دارد.

جو هندرسن و Ildy Modrovich شورانر و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای اجرایی سریال در رابطه با شخصیت لاوی کـه برای نخستین بار در اپیزود ۳ از فصل چهارم نمایان می شود، گفته اند که “حوا، اولین گناهکار بشر، به زندگی لوسیفر بازمیگردد. آیا او می خواهد بخاطر سالهای خیلی دور که وسوسه لوسیفر باعث اخراجش از بهشت شد انتقام بگیرد؟ یا کلا هدف دیگری دارد؟” — باید اشاره کنیم که طبق روایات لوسیفر حوا را وسوسه می کند تا از میوه ممنوعه بخورند و همین کار باعث هبوط‌ ادم و حوا به زمین می شود.

همچنین بخوانید | عنوان اولین اپیزود از فصل چهارم Lucifer می گوید “همه چیز خوب است”

اما ظهور حوا تنها بخش هیجان انگیز فصل چهارم Lucifer نیست؛ اگر به یاد داشته باشید کلویی (Lauren German) در صحنه پایانی فصل سوم صورت شیطانی لوسیفر (Tom Ellis) را مشاهده کرد، به همین دلیل اکنون برای همـه طرفداران جالب است که بدانند این اتفاق چه تاثیری بر روی خود کلویی و همچنین رابطه وی با لوسی خواهد داشت. تام الیس طی همایش کامیک کان سن دیگوی امسال در این رابطه گفته بود که “من خیلی هیجان زده بودم که ما قرار است بلاخره انجامش دهیم، من فکر می کنم ما یک جورایی این لحظه را طی سه فصل بدست آوردیم، … بدیهی است که ما قرار است از جایی که سریال را ترک کردیم شروع کنیم، به منظور پیامدهای این افشاسازی. این قرار است یک بخش بزرگ از فصل ۴ باشد…

حوا

ما اطلاعات چندان دقیقی از داستان و حوادث فصل چهارم Lucifer نداریم، اما می دانیم که کلویی صورت شیطانی لوسیفر را دیده و حالا باید آن را هضم کند، که معلوم نیست چه واکنشی نشان خواهد داد. ورود حوا هم از بخش های جالب فصل چهارم خواهد بود و احتمالا باری دیگر رابطه لوسی و کلویی به چالش کشیده می شود.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل چهارم سریال Lucifer بطور رسمی آغاز شد

طبق شنیده ها، فصل چهارم قرار است اوایل سال ۲۰۱۹ از طریق Netflix بدست طرفداران برسد، این فصل در ۱۰ اپیزود عرضه می شود و در صورت موفقیت بطور قطع شاهد تولید فصل پنجم خواهیم بود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline