عنوان اولین اپیزود از فصل چهارم Lucifer می گوید “همه چیز خوب است”

در ماه مِی سال جاری بود که شنیدیم شبکه Fox اقدام به لغو Lucifer (لوسیفر) کرده است، یک مجموعه تلویزیونی پرطرفدار که بر پایه سری کمیک هایی به همین نام از سوی DC Comics/Vertigo ساخته شده. این خبر وقتی عمومی شد بسیاری از طرفداران را وارد شوک کرد، تعداد زیادی از همین طرفدارها هم دست بکار شدند و با افتتاح کمپین اجمتاعی نجات لوسیفر [در توییتر] سعی کردند جلوی مرگ آن را بگیرند، مدتی طول کشید اما در نهایت کمپانی Netflix بطور رسمی تایید کرد که سریال Lucifer را برداشته و آن را بـرای چهارمین فصل تمدید کرده است.

حالا که Lucifer نجات داده شده و نتفلیکس تصمیم گرفته چهارمین فصل آن را تولید کند، این روزها بیشتر طرفدار خواستار کسب اطلاعات بیشتری از روند تولید فصل بعدی هستند. شبکه Fox این سریال را در قـالب فصل های ۲۰ اپیزودی روی آنتن می بُـرد، اما نتفلیکس یک تغییر بزرگ ایجاد کرده و برای فصل چهارم فقط ۱۰ اپیزود سفارش داده است. با این حساب نویسندگان و تیم تولید دیگر عجله ای برای شروع تولید ندارند و می توانند با دقت بالاتری اپیزودهای بعدی را بسازند. حال در این میان عنوان اولین اپیزود از فصل چهارم Lucifer فاش شده که خبر مهمی محسوب می شود.

همچنین بخوانید: کارگردان Rampage و نویسنده Lucifer از سری کمیک Skyward فیلم می سازند

صفحه رسمی توییتر اتاق نویسندگان این سریال فراطبیعی بـتازگی تصویری را به اشتراک گذاشته اند که نشان می دهد نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ اولین اپیزود از فصل چهارم Lucifer به پایان رسیده است؛ طبق این تصویر اولین اپیزود از فصل ۴ “همه چیز خوب است” نام گرفته. در نگاه نخست، این عنوان می تواند تنها یک اسم ساده باشد که مفهوم خاصی ندارد چون برای بسیاری همین که سریال از لغو شدن نجات کافی است، امـا از یک طرف می تواند به این معنی باشد که اوضاع بعد از حوادث پایانی فصل سوم خوب است و دیگر چیزی برای نگرانی وجود ندارد.
 

لوسیفر فصل 4

در این توییت آمده است که “عنوان اپیزود ۴۰۱ هست “همه چیز خوبه”. توسط جو هندرسن نوشته شده و شروین شیلاتی کارگردان آن است در نتفلکیس…” ما نیز باید اشاره کنیم که آقای شیلاتی سابقه کارگردانی اپیزودهای سریال Riverdale (ریوردیل) شبکه The CW را دارد.

همچنین بخوانید: فصل چهارم Lucifer احتمالا اوایل ۲۰۱۹ منتشر می شود؛ منتظر معرفی یک شخصیت جدید باشید!

اگر به یاد داشته باشید طی حوادث پایانی فصل سوم، لوسیفر (Tom Ellis) بعد از مبارزه با سینرمن (Tom Welling) و شکست دادن او چهره شیطانی را به خودش گرفت. اما این فرشته افول کرده از حالت صورت خودش آگاه نبود و بـا کارآگاه دِکِر (Lauren German) روبرو شد و او بلاخره چهره واقعی لوسیفر را به چشم دید: کلویی در نهایت متوجه شد که معشوقه او شیطان واقعی است و هیچوقت شوخی نمی کرده. اکنون طرفداران می خواهنـد بدانند که عکس العمل دکر نسبت به این اتفاق چگونه خواهد بود. حال عنوان “همه چیز خوبه” می تواند به این معنی باشد که کلویی از حقیقت آگاه شده و از اینکه لوسیفر همیشه به او راست گفته خوشحال است، بنابراین واقعیت را می پذیرد.

فعلا نمی دانیم قرار است چه اتفاقی رخ دهد و باید تا زمان پخش صبور باشیم؛ طبق شنیده ها تمام اپیزودهای فصل ۴ سریال Lucifer همزمان با هم منتشر می شوند، ﻓﯿﻠﻢبرداری اپیزودهای فصل جدید تا قبل از ماه دسامبر به اتمام میرسد، بنابراین در نظر دارند در یکی از روزهایی ابتدایی سال ۲۰۱۹ آن را به دست طرفداران برسانند؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.