ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل چهارم سریال Lucifer بطور رسمی آغاز شد!

اگـر به یاد داشته باشید اردیبهشت ماه بود که شبکه Fox بطور رسمی اعلام کرد فصل چهارم سریال Lucifer را نمی سازد و قصد دارد آن را لغو کند. انتشار این خبر باعث تعجب همه طرفداران و حتی عوامل خود سریال شد چون واقعا کسی انتظارش نداشت. سپس شاهد ایجاد یک کمپین نجات لوسیفر در رسانه های اجتماعی بودیم که بعد از هفته ها تلاش، مذاکرات سازندگان سریال با شبکه ها و سرویس های استریم دیگر آغاز شد. اواخر خرداد، حدود یک ماه و چند روز بعد از لغو سریال شنیدیم که فصل چهارم سریال Lucifer توسط نتفلیکس ساخته ﻣﯽﺷﻮﺩ؛ این خبر باعث شادی طرفداران شد و حالا لوسیفر واقعا بازگشته است!!

بعد از تمدید سریال Lucifer برای فصل چهارم، چند سوال در ذهن طرفداران ایجاد شد، مثلا اینکه قرار است چند اپیزود باشد؟ چه زمانی پا به فاز تولید می گذارد؟ نتفلیکس در چه تاریخی آن را منتشر می کند؟ شاهد بازگشت کدام یک از بازیگران خواهیم بود؟ که حالا به جواب تمام این سوال ها رسیده ایم. فصل چهارم در ۱۰ اپیزود [احتمالا طولانی تر از ۴۵ دقیقه] منتشر خواهد شد، اوایل ۲۰۱۹ می توانیم این سریال را تماشا کنیم که تمام بازیگران اصلی آن برای فصل جدید بازگشته خواهند گشت. بعلاوه، حالـا مطلع شده ایم که تولید فصل چهارم هم آغاز شده است.

همچنین بخوانید: عنوان اولین اپیزود از فصل چهارم Lucifer می گوید “همه چیز خوب است”

عوامل این سریال که بر پایه یک سری کتاب مصور از کمپانی Vertigo Comics ساخته شده، با انتشار یک ویدیوی جالب از پشت صحنه اعلام کردنـد که ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل چهارم Lucifer بطور رسمی آغاز شده است. آنها ظاهرا در تریلر گریم دور هم جمع شده اند:

video

چند روز قبل بود که عنوان اولین اپیزود از فصل چهارم این سریال فاش شد، این اپیزود که هنوز معلوم نیست در چه تاریخی به دست پا می رسد “همه چیز خوب است” نام گرفته است. فعلا هیچ اطلاعاتی از داستان فصل جدید نداریم و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشیم؛ امـا طبق شنیده ها تمام اپیزودهای فصل ۴ سریال Lucifer همزمان با هم منتشر می شوند، ﻓﯿﻠﻢبرداری اپیزودهای فصل جدید [به احتمال زیاد] تا قبل از ماه دسامبر به اتمام میرسد، بنابراین در نظر دارند در یکی از روزهایی ابتدایی سال ۲۰۱۹ آن را به دست طرفداران برسانند؛

همچنین بخوانید: فصل چهارم Lucifer احتمالا اوایل ۲۰۱۹ منتشر می شود؛ منتظر معرفی یک شخصیت جدید باشید


منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.