تاریخ انتشار فصل چهارم Lucifer اعلام شد؛ اردیبهشت با لوسیفر جهنمی می شود!!

نتفلیکس با انتشار یک تیزر ویدیو از فصل چهارم Lucifer (لوسفیر)، تاریخ شروع پخش آن را فاش کرد: طبق اعلام نتفلیکس، طرفداران می توانند در تاریخ ۸ مِی (مصادف با چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت) به تماشای اپیزودهای جدید این سریال بنشینند. Lucifer که سه فصل نخست آن روی آنتن شبکه Fox رفت، بر پایه یک سری کمیک به همین نام ساخته شده که نیل گیمن (خدایان آمریکایی)، سم کیس و Mike Dringenberg خالقین شخصیت های آن هستند. تولید فصل چهارم Lucifer بطور رسمی ماه آگوست سال گذشته آغاز شد و مدتی بعد هم گراهام مک‌تاویش (سریال واعظ) به جمع ستارگان آن پیوست.

در سریال Lucifer، تام الیس کسی است که شخصیت لوسیفر مورنینگ استار (Lucifer Morningstar) را به تصویر می کشد، ما او را بیشتر به نام شیطان می شناسیم. او بجای اینکه در جهنم زندگی کند تصمیم گرفته به زندگی خودش با گرداندن یک کلوب شبانه در لس آنجلس ادامه دهد، همکاری با پلیس و اذیت کردن آنها هم سرگرمی محبوب اوست. سه فصل نخست این سریال روی آنتن شبکه Fox رفت، اما زمانی کـه پخش فصل ۳ به پایان رسید شبکه تصمیم به لغو Lucifer گرفت. ولی طرفداران بیخیال این قضیه نشدند و با حمایت از سریال محبوب خودشان، نتفلیکس را مجاب کردند تا پخش آن را برعهده بگیرد. در نهایت نتفلیکس Lucifer را برای فصل چهارم که شامل ۱۰ اپیزود می شود تمدید کرد.

همچنین بخوانید | تنیکا دیویس به سریال ابرقهرمانی Jupiter’s Legacy محصول نتفلیکس پیوست؛

حال با توجه به اینکه دیگر زمان انتشار فصل چهارم بعد از یک سال و چند ماه انتظار فرا رسیده است، نتفلیکس با انتشار تیزر زیر بطور رسمی تاریخ عرضه فصل جدید Lucifer را اعلام کرد. این تیزر کوتاه چیزی از داستان اپیزودهای بعدی را فاش نمی کند، فقط در پایان آن جمله “او برخاسته است” را می بینیم که انگار نوید بازگشت لوسیفر را به ما می دهد [و شاید منظور از “او” کس دیگری باشد؟]. یک نگاه بیاندازید:


نمی توانیم ادعا کنیم که Lucifer پرطرفدارترین سریال دنیاست، چون اگر اینطور بود شبکه Fox هیچگاه آن را لغو نمی کرد. ولی بدون شک جزو جالب ترین سریال های جهان است که می تواند در هر اپیزود با یک ماجرای جدید شما را ۴۰ و چند دقیقه سرگرم کند و مشغول نگه دارد. وقتی که اعلام شد Lucifer قرار است با فصل سوم به پایان برسد طرفداران این سریال واقعا شوکه شدند چون هیچکس انتظار لغو شدن آن را نداشت. در واقع این حوادث پایانی فصل سوم بود که باعث شد این خبر شوک آور به نظر برسد: جایی که کلویی بعد از سه فصل چهره واقعی شیطان را می بیند، ولی ما واکنش او نسبت به این افشاسازی بزرگ را نمی بینیم!!

همچنین بخوانید | اولین نگاه به فصل چهارم Lucifer: اینبار لاوی در نقش «حوا»

تا وقتی که Lucifer روی آنتن Fox می رفت، سازندگان باید محتوایی مناسب برای محیط خانواده تحویل شبکه می دادند، اما در Netflix چنین قانوی وجود ندارد. پس، در فصل چهارم شاهد رد و بدل شدن دیالوگ هایی جالب تر، شوخی هایی خنده دارتر و به اصطلاح محتوایی +۱۸ یا نزدیک به این گروه سنی خواهیم بود. از طرفی ممکن است شاهد افزایش مدت زمان اپیزودها باشیم، چون در این سرویس استریم هر اپیزود حتما نباید ۴۰ دقیقه ای باشد!

چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت منتظر انتشار فصل چهارم Lucifer باشید.


منبع: نتفلیکس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline