فصل چهارم سریال Lucifer: آخرین اطلاعاتی که داریم

برای سه سال پیاپی، سریال Lucifer که بر پایه یک سری کتاب مصور به همین نام ساخته شده، روی آنتن شبکه تلویزیونی Fox رفت؛ در این سریال با خود شیطان آشنا شدیم، لوسیفر مورنینگ استار، که به زمین آمده و یک کلوب شبانه راه انداخته، او در این میان به پلیس لس آنجلس در حل کردن پرونده های مختلف با روش هایی خاص کمک می کند. کلوئی دکر یک کاراگاه از پلیس لس آنجلس است که با لوسیفر کار می کند، رابطه این دو نفر بخش مهمی از جذابیت سریال را تشکیل می دهد. Lucifer هیچوقت یک سریال موفق با امتیازی بالا نبوده است، اما در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد.

وقتی که شبکه Fox سریال Lucifer را بعد از سه فصل لغو کرد، طرفداران در سراسر جهان دست به دست هم دادند و با ایجاد یک کمپین برای نجات سریال تلاش کردند. این حمایت گسترده باعث شد تا Netflix قدم جلو بگذارد و حقوق سریال را از Fox بخرد؛ حالا فصل چهارم Lucifer قرار است توسط Netflix منتشر شود، با این حساب اگر با استقبال خوبی روبرو شود می توانیم انتظار تولید فصل های بیشتری را هم داشته باشیم.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به فصل چهارم Lucifer: اینبار لاوی در نقش «حوا»

با توجه به اینکه مارکوس پیرس معروف به قابیل اکنون دیگر یک خطر برای لوسیفر محسوب نمی شود، اصلا عجیب نیست که شاهد معرفی یک دشمن جدید برای لوسی باشیم. در فصل چهارم شاید یک شخصیت به نام پدر کینلی جای خالی قابیل را پر کند، از این پـدر بعنوان یک کشیش مهربان، عمیقا عاطفی و محبوب یاد شده است. گراهام مک‌تاویش (Outlander و Preacher) در نقش پدر کینلی بازی می کند، در نقش کشیشی که عمیقا متعهد است تا از گروه خودش محافظت کند. یکی از کارهایی که او باید انجامش دهد این است که مردم را از شر شیطان دور نگه دارد، بنابراین وقتی مطلع شود شیطان در لس آنجلس زندگی می کند قطعا خوشحال نخواهد شد. پس شاهد یک درگیری جالب بین این دو نفر خواهیم بود که احتمالا از موضوع های اصلی فصل چهارم خواهد بود.

فصل چهارم Lucifer

یکی از ایرادهایی که معمولا به سریال های تلویزیونی گرفته می شود، تعداد زیاد اپیزودهای فصل های آنهاست؛ گاهی اوقات تعداد اپیزودهای یک فصل به حدی زیاد است که نویسندگان آن سریال مجبور می شوند داستان را بیهوده ادامه دهند و همین اتفاق بعضی مواقع باعث ضرر می شود و از جذابیت سریال می کاهد. اما فصل چهارم Lucifer قرار نیست با چنین مشکلی روبرو شود، چون Netflix تایید کرده که فصل چهارم تنها ۱۰ اپیزود دارد. بیشتر سریال هایی که توسط این سرویس استریم تولید می شوند فصل های ۱۰ تا ۱۳ اپیزودی دارند، که شاید کوتاه به نظر برسد اما می تواند به نفع سریالها باشد. حالا نویسندگان Lucifer یک خط داستانی جذاب را در ده قسمت تقسیم می کنند و دیگر نیازی به کش دادن داستان ندارند.

برای مدت زمان زیادی، آمندیل فرشته و لوسیفر شیطان یک نوع رقابت جالب با هم داشتند که تاکنون بخش مهمی از داستان سریال بوده است؛ بیشتر اوقات هم این رقابت بر سر عشق عمیقشان نسبت به مادرشان بوده. در این میان، طی فصل گذشته ما موفق به آشنایی با یوریل و ازرائیل از اعضای خانواده لوسیفر و آمندیل شده ایم، ولی در فصل چهارم قرار است با یک فرشته خیلی خاص آشنا شویم. این فرشته رِمیِل (Remiel) نام دارد و Vinessa Vidotto در نقشش بازی می کند.

همچنین بخوانید | فیلم بعدی زک اسنایدر Army of the Dead نام دارد؛ توسط نتفلیکس منتشر می شود

وقتی فصل سوم سریال Lucifer با یک اتفاق دراماتیک به پایان رسید و Fox اعلام کرد که خبری از فصل چهارم نخواهد بود، طرفداران واقعا شوکه شدند که قرار نیست با یک پایان درست روبرو شوند. چون کلویی از هویت واقعی لوسیفر باخبر شد و در نهایت چهره حقیقی شیطان را مشاهده نمود، اما فاش نشد که چه عکس العملی نسبت به این اتفاق نشان خواهد داد. زمانی که Lucifer برای فصل چهارم تمدید شد، یک نگرانی جدید در دل طرفداران ایجاد شد؛ از این به بعد رابطه لوسیفر و کلویی به چه شکلی خواهد بود؟ خب، اولین اپیزود از فصل چهارم “همه چیز خوبه” نام دارد که می تواند جواب خوبی برای این سوال باشد.

اینبار لاوی

وقتی یک سریال قرار است روی آنتن شبکه ای مثل Fox برود، می توانیم انتظار داشته باشیم که حاوی صحنات و دیالوگهایی کنترل شده باشد چون این قبیل سریال ها مناسب برای خانواده ها ساخته می شوند. برای Lucifer هم اینطور شد، با وجود اینکه امکانش وجود داشت اما دست سازندگان سریال طی سه فصل گذشته بسته بوده. اما حالا که قرار است توسط Netflix منتشر شود، دیگر هیچ محدودیتی در مقابل سازندگان سریال وجود ندارد و کاملا دستشان باز است.

همچنین بخوانید | کارگردان Rampage و نویسنده Lucifer از سری کمیک Skyward فیلم می سازند

قابیل کسی بود که گناه را خلق کرد و بشر را با کارهای بد آشنا نمود، اما حالا ما قرار است شاهد حضور اولین گناه کار بشر در سریال Lucifer باشیم. اینبار لاوی که بازیگر چندان معروفی نیست و وی را در سریال هایی مثل Imposters و Prison Break مشاهده کرده ایم، قرار است شخصیت حوا را در این سریال به تصویر بکشد. ظاهرا حوا بعد از اینکه یک عمر را کنار آدم می گذراند، ازدواج او دچار یک ناآرامی رو به رشد می شود و هنگامی که همه چیز هیجان‌انگیز است، او مشتاق زمانی کمتر پیش‌بینی شده می گردد.

طبق توصیف رسمی این شخصیت، او بعد از گذراندن یک عمر با آدم، از ازدواجش ناراضی شده است و دیگر برایش آن حال و هوای قدیم را ندارد. خبیث و خطرناک، او دلتنگ اولین عشق داغ و ژرف خودش می شود… عیاش دلربایی که سالها قبل وی را وسوسه کرد، خود شیطان یعنی لوسیفر!!

تاریخ دقیق انتشار فصل چهارم سریال Lucifer هنوز اعلام نشده، اما قرار است در یکی از روزهای سال ۲۰۱۹ باشد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.