فصل پنجم Lucifer: آماندیل به ملاقات شیطان می رود!

فصل چهارم سریال Lucifer که در اصل قرار نبود ساخته شود اما به لطف سرویس استریم نتفلیکس شد، پایانی به شدت غیرمنتظره داشت؛ در پایان، کارآگاه کلوئی دکر (با بازی Lauren German) بلاخره به عشقی که نسبت به لوسیفر (Tom Ellis) دارد اعتراف کرد، اما لوسی تصمیم گرفت که به جهنم بازگردد و بر روی صندلی پادشاهی خودش بنشیند. این پایان باعث شد که حدس زدن وقایع پیش رو کمی سخت شود، و از طرفی به نوعی بود که اگر نتفلیکس Lucifer را برای فصل پنجم تمدید نمی کرد می توانست یک پایان کلی برای سریال باشد.

لوسیفر با رفتن به جهنم، که تصمیم بسیار سختی برایش بود، مجبور شد تمام کسانی که دوستشان دارد را در زمین تنها بگذارد، اما ظاهرا او قرار است در فصل پنجم با یک چهره بسیار آشنا تجدید دیدار کند. بتازگی یک تصویر جدید از فصل پایانی سریال Lucifer توسط Entertainment Weekly منتشر شده که تایید می کند شخصی مهم به جهنم می رود تا با لوسیفر ملاقات کند، این شخص کسی نیست بجز آماندیل (با بازی D.B. Woodside) برادر لوسی. آماندیل از همان ابتدا در سریال حضور داشته و جزو شخصیت های اصلی داستان بوده، و در فصل پایانی هم نقش پررنگی دارد.

همچنین بخوانید | فصل پنجم سریال Lucifer در دو بخش ۸ قسمتی منتشر می شود؛

در این تصویر جدید آماندیل را می بینیم که پا به جایی خوفناک گذاشته، و با نگاهی به صورت او متوجه می شویم جایی نیست که واقعا علاقه ای به حضور در آن داشته باشد، و بطور قطع سفرش به جهنم هم دلیل خوبی نخواهد داشت. همانطور که می دانید، وقتی که لوسیفر تخت پادشاهی جهنم را ترک کرد، آماندیل مجبور شد پا پیش بگذارد و جایش را بگیرد، اما حالا؟؟ آماندیل به شدت از جهنم متنفر است، به معنای واقعی کلمه از این مکان نفرت دارد. پس اینکه دوباره پا به این جهنم وحشتناک و تنفرانگیز گذاشته، بدون شک علت مهمی دارد و چیزی بیشتر از یک ملاقات ساده است.

Lucifer فصل پنجم

هنوز معلوم نیست که چرا آماندیل مجبور می شود سری به جهنم بزند، اما اینطور که دی. بی. وودساید می گوید، “در زمین، برای آماندیل اتفاق خیلی خیلی بدی رخ می دهد که او را مجبور می کند تا به جهنم برود. باید یک علت شدیدا مهم وجود داشته باشد تا او را مجبور به حضور در جهنم کند، شاید دلیلی دگرجهانی.” و ظاهرا متفاوت او در این تصویر هم تایید می کند که طی این مدت در زمین مشغول انجام کاری بوده است، چون آماندیل عادت عادت کت و شلوار پوشیدن ندارد و کاملا مخالف با تیپ همیشگی اوست!

همچنین بخوانید | اولین نگاه به اپیزود موزیکال فصل پایانی سریال Lucifer

فصل پایانی Lucifer قرار است در سال ۲۰۲۰ توسط نتفلیکس منتشر شود اما تاریخ دقیق انتشار هنوز بطور رسمی اعلام نشده، این فصل ۱۶ اپیزود دارد که در دو بخش هشت اپیزودی منتشر خواهد شد؛ تریلر رسمی نیز بزودی از راه می رسد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline