فصل پنجم سریال Lucifer در دو بخش 8 قسمتی منتشر می شود؛

هر چه که به ۲۰۲۰ نزدیک تر می شویم، بعنوان طرفدار Lucifer بر شدت ضربان قلبمان هم افزوده می شود، چون فاصله ما تا تماشا کردن آخرین اپیزودهای این سریال روز به روز کمتر می گردد، و این قطعا اتفاق خوبی محسوب می شود؛ وقتی که سرویس استریم Netflix اعلام کرد قصد دارد با فصل پنجم به سریال Lucifer پایان دهد، باعث ناراحتی طرفداران شد، و بعد از اینکه عاشقان لوسیفر دست به کار شدند و کمپین #SaveLucifer را دوباره روی کار آوردند، این غول استریم اعلام کرد که برای فصل پنجم ۱۶ اپیزود می سازد، ولی خبری از تمدید برای یک فصل دیگر نخواهد بود.

حال، درست زمانی که بخاطر ۱۶ اپیزودی شدن فصل پایانی خوشحال بودیم و برای تماشای پشت سر هم این قسمت ها لحظه شماری می کردیم، شنیده ایم که Netflix برنامه متفاوتی برای فصل پایانی در نظر گرفته است؛ طبق تایید منابع، این سرویس استریم قصد دارد فصل پنجم را بصورت دو بخش ۸ اپیزودی منتشر کند، که برای Netflix کار واقعا عجیبی محسوب می گردد. در گذشته شبکه و سرویس های دیگر این کار را معمولا انجام می دادند، مثلا برای فصل سوم سریال Shadowhunters محصول شبکه Freeform همین اتفـاق افتاد، ولی خیلی عجیب است که حالا Netflix تصمیم به انجام چنین کاری گرفته، که اولین بارش هم نیست!

همچنین بخوانید | فصل پنجم سریال Lucifer: اولین نگاه به بازگشت تریشا هلفر با ظاهری متفاوت

خود Netflix هنوز بطور رسمی تایید نکرده که فصل پنجم قرار است بصورت جدا و در دو بخش ۸ قسمتی منتشر شود، ولی تام الیس بازیگر نقش لوسیفر که بواسطه همین نقش هم به شهرتی جهانی دست یافته، بتازگی این خبر جالب را فاش کرده است. این ستاره وقتی که در برنامه The Kelly Clarkson حاضر شد، فاش کرد که Netflix قصد دارد فصل پایانی را از وسط نصف کند. الیس گفت: “فصل پنجم Lucifer قرار است به دو نیم تقسیم شود، Netflix قصد دارد ابتدا ۸ اپیزود را منتشر کند، و بعد از یک وقفه کوتاه، هشت اپیزودی بعدی منتشر خواهد شد.

Lucifer

ما هنوز از داستان فصل پایانی خبر نداریم، ولی بعید نیست که داستان هشت اپیزود ابتدایی با داستان اپیزودهای پایانی متفاوت باشد، مثل بسیاری از دیگر سریال های طولانی که خط داستانی نیم فصل نخست آنها با نیم فصل دوم متفاوت است. ولی در کل، قضیه هر چه که باشد ما از این تصمیم Netflix خوشحال هستیم، چون در این حالت می توانیم مدت زمان بیشتری را با لوسیفر و دیگر شخصیت های سریال بگذرانیم. در این میان بد نیست اشاره کنیم که یکی از اپیزودهای فصل پنجم موزیکال است، و وقایع آن در دهه ۴۰ میلادی و در یک واقعیت متناوب اتفاق می افتد؛ به این معنی که بازیگران سریال قرار است در نقش شخصیت هایی متفاوت ظاهر شوند، که از قسمت های جالب خداحافظی ما با لوسی خواهد بود.

همچنین بخوانید | نتفلیکس تایید کرد؛ فصل دوم The Umbrella Academy بزودی می آید!

در حال حاضر، Lucifer یکی از مورد انتظارترین سریال های ۲۰۲۰ است، نتفلیکس هنوز تاریخ دقیق انتشار فصل پنجم را فاش نکرده و اطلاعاتی هم از داستان آن به دست ما نرسیده است؛ پس باید منتظر انتشار اخبار دقیق تر باشیم…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline