فصل پنجم سریال Lucifer: اولین نگاه به بازگشت تریشا هلفر با ظاهری متفاوت

خوشبختانه پنجمین فصل از سریال پرطرفدار و تماشایی Lucifer قرار است در سال ۲۰۲۰ توسط نتفلیکس منتشر شود، اما متاسفانه این آخریـن فصل سریال خواهد بود. سرویس استریم نتفلیکس که بطور رسمی تایید کرده فصل ششمی در کار نخواهـد بود برای اینکه از ناراحتی طرفداران کم کند تعداد اپیزودهای فصل پایانی را از ۱۰ به ۱۶ افزایش داده است، طرفداران نیز بی صبرانه منتظر هستند تا لوسی به همراه دیگر شخصیت های سریال برای چند ماجراجویی هیجان انگیز دیگر بازگردند.

تا به امروز بازگشت شخصیت خاصی بطور رسمی تایید نشده بود، اما امروز تصویری منتشر شده که تایید می کند قرار است در فصل پایانی شاهد بازگشت یکی از بهتریـن ستاره های سریال Lucifer باشیم؛ تریشا هلفر که شخصیت “مامان” را به تصویر می کشد در فصل پایانی حضور خواهد داشت. آخرین باری که مامان لوسیفر را دیدیم، او دنیا را ترک و شارلوت ریچاردز را وارد بُـعد متفاوتی از زندگی کرد. همانطور که در تصویر می بینید، او به شکلی کاملا متفاوت بازگشته و قرار است مدت زمان بیشتری را کنار پسر خودش بگذراند.

همچنین بخوانید | اَرو ورس: لوسیفر (با بازی تام الیس) در Crisis on Infinite Earths حضور دارد، ظاهرا

این تصویر توسط TV Line منتشر شده و بازگشت خانم تریشا هلفر به سریال را بطور رسمی تایید می کند. البته معلوم نیست که چه رازی پشت این ظاهر متفاوت نهفته است، چون بجز تصویر اطلاعات تازه ای از فصل پنجم و نقشی که هلفر قرار است در وقایع پیش رو ایفا کند فاش نشده است. ولی از آنجا که شارلوت و مامان در فصل دوم و سوم با تیپ کاملـا متفاوتی دیده می شدند، این تغییر فاحش بدون دلیل نخواهد بود. اگـر به یاد داشته باشید در پایان فصل سوم شارلوت خودش را فدا کرد تا از جان آمندیل در مقابل مارکوس پیرس (قابیل) محافظت کند، به همین دلیل در فصل چهارم حضور نداشت و جای او واقعا خالی بود.

تریشا هلفر Lucifer

با توجه به سرنوشت مامان، و همچنین خود شارلوت، برای ما جای سوال دارد که چطور می توانند به سریال بازگردند؟ متاسفانه در حال حاضر جوابی برای این سوال نداریم و احتمالا باید تا روز انتشار اپیزودهای فصل پایانی صبر کنیم [با وجود سخت بودن]. صحبت از فصل پایانی شد؛ اولین اپیزود این فصل “شیطان واقعا ناراحت” نام دارد و دومین اپیزود هم “لوسیفر! لوسیفر! لوسیفر!” نام گرفته، سومین اپیزود نیز “¡دیابلد!” و اپیزود چهارم هم “برای جوجه هرگز پایان خوشی وجود ندارد”، که نوید دهنده چند اپیزود خیلی جالب هستند.

همچنین بخوانید | نتفلیکس فیلم Murder Mystery 2 را می سازد؛

در حال حاضر، Lucifer یکی از مورد انتظارترین سریال های ۲۰۲۰ است، نتفلیکس هنوز تاریخ دقیق انتشار فصل پنجم را فاش نکرده و اطلاعاتی ام از داستان آن به دست ما نرسیده است؛ پس باید منتظر انتشار اخبار دقیق تر باشیم…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.