آخرین اطلاعات از وضعیت فصل ششم Lucifer در نت‌فلکیس؛

ما این روزها منتظریم تا بخش نخست از فصل پنجم سریال Lucifer (لوسیفر) توسط سرویس استریم نت‌فلیکس منتشر شود، و بعد از آن هم باید در انتظار بخش دوم فصل پنجم بنشینیم، که در واقع حکم یک پایان را برای کل سریال خواهد داشت. Lucifer تاکنون ماجراهای زیادی را پشت سر گذاشته، بعد از فصل سوم توسط شبکه فاکس لغو شد، سپس نت‌فلیکس حق ادامه تولید آن را از بخش تلویزیونی وارنر بروس دریافت کرد و سریال برای فصل چهارم که ده اپیزود داشت تمدید شد. سپس هم این سرویس استریم بطور رسمی تایید کرد که Lucifer با فصل پنجم به پایان می‌رسد.

فصل پنجم در اصل ده اپیزودی بود، اما بعد از اینکه اعلام شد قرار است فصل پایانی سریال باشد، طرفداران به شدت ناراحت شدند و نت‌فلیکس هم برای کم کردن ناراحتی آنها هشت اپیزود به فصل پنجم اضافه کرد و قرار شد در دو بخش هشت اپیزودی منتشر شود. Lucifer پربیننده‌ترین سریال این سرویس استریم نیست، اما بدون شک یکی از پرطرفدارترین سریال‌های نت‌فلیکس است، پس به پایان رسیدن آن ربطی به کاهش تعداد بیننده یا شکست خوردن سریال ندارد و تصمیمی است که از سوی مدیران نت‌فلیکس گرفته شده؛ و خوشبختانه تصمیم را همیشه می‌توان تغییر داد.

همچنین بخوانید | موفقیت‌های The Witcher نشان داد که نت‌فلیکس باید سریال God Of War را بسازد؛

همین چند روز قبل بود که شنیدیم نت‌فلیکس مشغول مذاکره با Warner Bros. Television است تا در صورت امکان فصل ششم این سریال را هم بسازند. از روزی که این خبر اعلام شد، طرفداران بیشتر از هر زمان دیگری مشتاق هستند تا از سرنوشت سریال محبوبشان مطلع شوند. TV Line نیز این چند روزه در تلاش بوده تا خبرهای مربوط به فصل اضافی را بازتاب دهد، و در آخرین بروزرسانی هم فاش کرده که نت‌فلیکس و وارنر همچنان مشغول مذاکره هستند، و هر دو طرف خوش‌بینند که می‌توانند قراردادی برای تولید فصل ششم ببندند.

فصل پنجم Lucifer

همچنین گفته شد که فصل جدید می‌تواند بین ۱۰ تا ۱۳ اپیزود باشد، و حتی اگر مورد استقبال قرار بگیرد ممکن است تعدادی اپیزود به آن اضافه شود. درست مثل فصل پنجم که ده اپیزودی بود اما نت‌فلیکس تصمیم گرفت ۶ اپیزود به آن اضافه کند. با این حساب، اصلا بعید نیست که همین روزها خبری در رابطه با آینده سریال Lucifer بشنویم و شاهد تمدید شدن آن برای فصل ششم باشیم؛ که بطور قطع اتفاق مهم و هیجان انگیزی خواهد بود. طرفداران و عاشقان لوسیفر به شدت امیدوارند که این اتفاق رخ دهد، تا بتوانند مدت زمان بیشتری را با شیطان مورد علاقه خودشان بگذرانند.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به Extraction فیلم نت‌فلیکسی کریس همسورث

داستان این مجموعه دربارهٔ لوسیفر مورنینگ‌استار است که خسته و ناراضی به عنوان ارباب جهنم از تاج و تخت خود استعفا و پادشاهی خود را برای زیبایی لس آنجلس رها می‌کند، که در آنجا او قدرت خود را برای کمک به پلیس لس آنجلس و مجازات جنایتکاران بکار می‌گیرد. ما بتازگی لوسیفر را در رویداد کراس‌اُور Crisis on Infinite Earths (یحران در زمین‌های نامحدود) ملاقات کرده‌ایم که تایید کرد Lucifer هم بخشی از Arrowverse است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline